Закупівлі Увійти Про систему

Очікувана вартість:

277 665 706.86 UAH
з ПДВ.

Сума договорів:

210 800 000.00 UAH

Економія:

24.08%

Продукти харчування та сушені продукти різні (15890000-3) (продукти харчування (каталог продуктів харчування) за каталогом продуктів харчування для особового складу військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах)

Закупівля для потреб оборони Завершена
UA-2018-11-14-002498-a 1842816e6789453c8f1f76e3e686afea
Зміни: Створено: Майданчик: prom.ua

Замовник:

Міністерство оборони України (Відділ підготовки та проведення закупівель за напрямком оперативного та технічного забезпечення управління проведення закупівель Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів МОУ) / #00034022

Адреса:

03168, Україна, Київ, м. Київ, пр-т. Повітрофлотський, 6

Контакт:

Татяна Тахтуєва
[email protected]
+3080444547355
Одеська обл.
Період уточнень:
з по
Подача пропозицій:
з по
Аукціон:
з по
Визначення переможця:
з по
Мінімальний крок аукціону:
2 776 657.07 UAH. (1.00%)
Ризики: 14%
Показник Оцінка
Один з учасників постійно програє торги ? 1
Багато дискваліфікацій 1
Виграшна ставка була знижена мінімально ? 0
Перша закупівля за цим CPV ? 0
Велика різниця в пропозиціях ? 0
Тендерна документація відсутня 0
Один з учасників постійно бере участь в тендерах цього замовника ? 0
У переможця це перший контракт 0
Один із учасників знаходиться в чорному списку АМКУ 0
Один із учасників знаходиться в стані припинення чи банкрутства 0
Постачальник працює тільки з цим замовником ? 0
Занадто велика економія 0
Оновлено:
8 скарг/вимог
Скарга
Відхилено
UA-2018-11-14-002498-a.b8
ТОВ "МАЯК-ПІВДЕНЬ" #40677881
Оскарження результату кваліфікації у закупівлі UA-2018-11-14-002498-a
ТОВ «МАЯК-ПІВДЕНЬ» вважає, що визначення переможцем процедури закупівлі ТОВ «ЛАТОРІЦА-ТЕМП» було проведено тендерним комітетом Міністерства оборони України з грубим порушенням вимог Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони» від 12.05.2016 року № 1356-VIII.
Вимога
Відхилено
UA-2018-11-14-002498-a.a1
ТОВ "Проект Інвест ХХІ" #32521649
Внесення змін до Оголошення щодо забезпечення пропозиції та виконання договору
Просимо внести зміни до розділу 9 та10 оголошення про проведення закупівлі, що стосується вимоги щодо надання забезпечення пропозиції та договору у вигляді банківської гарантії. Згідно із ч. 13, ст. 3 Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони»: одночасно з ціновою пропозицією учасник надає замовнику забезпечення цінової пропозиції у вигляді гарантії в розмірі, що не перевищує 0,5 відсотка очікуваної вартості закупівлі робіт та 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі товарів чи послуг, якщо таке забезпечення вимагалося в оголошенні про проведення відбору. В статті 560 Цивільного кодексу України, визначено поняття «Гарантії», а саме за гарантією банк, інша фінансова установа, страхова організація (гарант) гарантує перед кредитором (бенефіціаром) виконання боржником (принципалом) свого обов'язку. Гарант відповідає перед кредитором за порушення зобов'язання боржником.
Тобто відповідно до вимог Законодавства, яке зокрема регулює проведення процедури даної закупівлі відсутні обмеження, щодо емітентів, які можуть надавати гарантію забезпечення пропозиції та виконання договору.
Враховуючи викладене вважаємо, що обмеження щодо емітентів гарантії у вигляді банківської установи є дискримінаційною вимогою та вимагаємо внести зміни до розділу 9 та 10 Оголошення шляхом викладення вимог щодо забезпечення пропозиції та забезпечення виконання договору у вигляді гарантії банку, гарантії фінансової установи, гарантії страхової організація.
Відповідно до п.9 та п.10 Оголошення про проведення відбору учасників на закупівлю Продуктів харчування та сушених продуктів різних (15890000-3) (продукти харчування (каталог продуктів харчування) за каталогом продуктів харчування для особового складу військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах) Замовником визначені вимоги щодо забезпечення цінової пропозиції та забезпечення виконання договору
Скарга
Вирішена
UA-2018-11-14-002498-a.a5
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАТОРІЦА-ТЕМП" #21005409
СКАРГА про порушення законодавства у сфері публічних закупівель
Замовником під час розгляду пропозицій Учасників процедури закупівлі було застосовано дискримінаційний підхід, який полягає у відхиленні найбільш економічно вигідної пропозиції ТОВ «ЛАТОРІЦА-ТЕМП», яка повністю відповідає вимогам Оголошення про проведення відбору учасників та акцептуванні менш економічно вигідної пропозиції ТОВ "МАЯК-ПІВДЕНЬ". Пропозція Переможця вища пропозиції Скаржника більшле ніж на 58,5 мільйонів гривень.

Вимога
Дана відповідь
UA-2018-11-14-002498-a.a4
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАТОРІЦА-ТЕМП" #21005409
Щодо скасування рішення Тендерного комітету стосовно відхилення пропозиції та дискваліфікації Учасника ТОВ «Латоріца-Темп»
Вимога


ТОВ «Латоріца-Темп», в особі Директора Друзенка В.Д. заперечує проти причин дискваліфікації учасника та відхилення пропозиції, як такої, що не відповідають Оголошенню та Закону України та вимагає від Замовника скасувати рішення про відхилення пропозиції, інакше нами буде подано скаргу до Антимонопольного комітету України.

І
У п. 12.3., підпункті 1) оголошення на проведення відбору зазначена вимога щодо подачі Сканованої відомість про учасника (додаток 2)
Учасником надано інформацію яка вичерпно описує документи, згідно яких конкретна!!! посадова особа, а саме та, що вказана у відомостях Друзенко В.Д. має право укладання договору.


Варто розуміти, що Статут визначає основу діяльності, але не надає права конкретній особі підписувати документи. Основним документом є Протокол.
Додатково Учасником завантажено Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб- підприємців та громадських формувань, із зазначенням керівника та підписанта. Згідно Закону України дані до даного рехєстру вносяться на підставі Протоколу!!!, а наявність Протоколу та Наказу є законними підставами для підпису будь-якгосподарського документу конкретною посадовою особою, а саме Друзенко В.Д.:

____________________________________________
ІІ

У п. 12.3., підпункті 2) оголошення на проведення відбору зазначена вимога щодо подачі Сканованої копії аналогічного договору щодо постачання харчових продуктів за 2016 рік або 2017 рік або 2018 рік з усіма додатками що
!!! є невід’ємною частиною договору (у разі наявності) та сканований відгук/відгуки (виданий суб’єктом господарювання з яким було укладено договір)
!!!! із зазначенням дати і номеру договору (на який надано відгук) та інформації про належне виконання договору, у тому числі стосовно якості та строків]. Замовником не визначено в Оголошенні таких умов, які обов’язково має містити договір та відгук, через які відхиляє пропозицію.

Другою причиною відхилення пропозиції Замосником є відсутність інформації у аналогічному договорі щодо суми договору та кількості товару, що поставлено. Проте, по-перше такої вимоги оголошення немістить, а по-друге Договір ! містить інформацію у п. 2.3 щодо суми, яка не обмежена.

Відповідно кількість товару також необмежена, а у п. 2.1 визначено порядок формування ціни - із Додатку № 1. Таке формулювання договору не порушує жодної норми чинного законодавства України і не робить договір нікчемним, тому не зрозуміло, чим вмотивований тендерний комітет Міністерства Оборони, що вигадує власні норми та оцінює надані документи не згідно закону, а на власний розсуд.

Окрім того, у п. 1.2 договору чітко описано, що видаткові накладні не є невід’ємною частиною договору, тому Учасник не мав необхідності подавати їх, знов-таки, зважаючи на те, що Замовник не вказав такої вимоги у Оголошенні.

Учасником надано відгук, що містить вичерпну інформацію згідно запиту Замовника !!!! із зазначенням дати і номеру договору (на який надано відгук) та інформації про належне виконання договору, у тому числі стосовно якості та строків].
Проте Замовником відхилено пропозицію через відсутність інформації щодо !!!!!кількості товару та суми договору у даному відгуку. Неприпустимим є відхилення через пункти, які не зазначені у Оголошенні.


Таким чином, ми вважаємо неприпустимими дії Замовника, який відхиляє пропозицію невілюючи факти та трактуючи закон на власний розсуд.

Неприпустимими є зауваження до пропозиції, які не відповідають власним вимогам Замовника у оголошенні.
Відповідно до абзацу 2 частини 11 статті 3 Закону України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони” (далі – Закон) – “Учасник має право не пізніше ніж за три робочі дні до закінчення строку подання цінових пропозицій звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо технічних, якісних та кількісних характеристик предмета закупівлі та/або щодо кваліфікаційних критеріїв до учасників відбору, та/або з вимогою про усунення порушення під час проведення процедури закупівлі”.
Таким чином, Законом не передбачено звернення учасників з вимогами про усунення порушення під час проведення процедури закупівлі після завершення періоду подання цінових пропозицій.
Вимога
Скасовано
UA-2018-11-14-002498-a.a2
ТОВ "Проект Інвест ХХІ" #32521649
Гарантії пропозиції та виконання договору
15.11.2018 року ми зверталися із вимогою внести зміни до розділу 9 та10 оголошення про проведення закупівлі, що стосується вимоги щодо надання забезпечення пропозиції та договору у вигляді банківської гарантії. Згідно із ч. 13, ст. 3 Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони»: одночасно з ціновою пропозицією учасник надає замовнику забезпечення цінової пропозиції у вигляді гарантії в розмірі, що не перевищує 0,5 відсотка очікуваної вартості закупівлі робіт та 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі товарів чи послуг, якщо таке забезпечення вимагалося в оголошенні про проведення відбору. В статті 560 Цивільного кодексу України, визначено поняття «Гарантії», а саме за гарантією банк, інша фінансова установа, страхова організація (гарант) гарантує перед кредитором (бенефіціаром) виконання боржником (принципалом) свого обов'язку. Гарант відповідає перед кредитором за порушення зобов'язання боржником.
Тобто відповідно до вимог Законодавства, яке зокрема регулює проведення процедури даної закупівлі відсутні обмеження, щодо емітентів, які можуть надавати гарантію забезпечення пропозиції та виконання договору.
Враховуючи викладене вважаємо, що обмеження щодо емітентів гарантії у вигляді банківської установи є дискримінаційною вимогою та вимагаємо внести зміни до розділу 9 та 10 Оголошення шляхом викладення вимог щодо забезпечення пропозиції та забезпечення виконання договору у вигляді гарантії банку, гарантії фінансової установи, гарантії страхової організація.
На вказану вимогу відповідно до Протоколу № 75/632/2 було надано роз'яснення "Пунктами 9 та 10 оголошення про проведення електронного відбору учасників на закупівлю продуктів харчування та сушених продуктів різних (15890000-3) (продукти харчування (каталог продуктів харчування) за каталогом продуктів харчування для особового складу (годування штатних тварин) військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах) Замовником визначено вимоги щодо надання забезпечення цінової пропозиції та забезпечення виконання договору"
Враховуючи викладене та в зв'язку із відсутністю відповіді на поставлену вимогу просимо вас задовільнити вищевказану вимогу та викласти оголошення у новій редакції або надати обгрунтовану відповідь із посланнями на норми діючого законодаства, які дозволяють Вам як замовнику застосовувати дискримінаційни вимоги в умовах Оголошення про проведення закупівлі.
Не актуальна
Вимога
Вирішена
UA-2018-11-14-002498-a.a3
ТОВ "ТД "ІРОЛ"" #40650964
умови оголошення
- Умовами оголошення п. 12.3. підпункт 2) вимагається Сканований сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів відповідно до ДСТУ ISO 22000:2007 (ISO 22000:2005, IDT) або сканований інший сертифікат на систему управління безпечністю, виданий учаснику органом із сертифікації, призначеного на виконання робіт із сертифікації систем управління;
Надайте роз’яснення , який саме підходить інший сертифікат на систему управління безпечністю? Чи підійде сертифікат на систему управління якості відповідно до ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008)?
Замовником внесено зміни до п.12.3. підпункт 2) Оголошення, та визначено вимоги до учасників в частині надання сертифікатів на систему управління безпечністю харчових продуктів.
Разом з тим, сертифікат на систему управління якістю відповідно до ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008) вимогами Оголошення не передбачено.
Довідково інформуємо, що відповідно до п.3 наказу ДП «УкрНДНЦ» від 05.11.2015 №145 «Про прийняття нормативних документів України, гармонізованих з міжнародними та європейськими нормативними документами, національних стандартів України, скасування нормативних документів України та міжнародних стандартів в Україні» (із змінами, унесеними наказами ДП «УкрНДНЦ» від 04.12.2015 №172, від 15.01.2016 №4, від 24.02.2016 №50, від 15.04.2016 №113 та від 15.04.2016 №114) національний стандарт ДСТУ ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008) «Система управління якістю. Вимоги» скасовано з 15 вересня 2018 року.
Скарга
Вирішена
UA-2018-11-14-002498-a.c6
ТОВ "МАЯК-ПІВДЕНЬ" #40677881
Оскарження результату кваліфікації у закупівлі UA-2018-11-14-002498-a
ТОВ «МАЯК-ПІВДЕНЬ» вважає, що визначення переможцем процедури закупівлі ТОВ «ЛАТОРІЦА-ТЕМП» було проведено тендерним комітетом Міністерства оборони України з грубим порушенням вимог Закону України «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони» від 12.05.2016 року № 1356-VIII.
Вимога
Вимога
UA-2018-11-14-002498-a.a7
ТОВ "МАЯК-ПІВДЕНЬ" #40677881
Вимога щодо усунення порушень законодавства
Вимога щодо усунення порушень законодавства

Предмети закупівлі:

Продукти харчування (каталог продуктів харчування) за каталогом продуктів харчування для особового складу військових частин (установ) та військових навчальних закладів Збройних Сил України в стаціонарних та польових умовах (3 253 259,60 комплектів)
3 253 260 комп.
277 665 706.86 UAH
277 665 706.86 UAH
85.35 UAH / комп.
15890000-3 — Продукти харчування та сушені продукти різні
Строк поставки:
01.01.2019 - 31.12.2019
Адреса поставки:
Україна, Відповідно до документації

Учасники:

Назва   Дата Початкова пропозиція Кінцева пропозиція
ТОВ "МАЯК-ПІВДЕНЬ"
#40677881
Активна 277 177 717.92 UAH 269 369 894.90 UAH
- 7 807 823.02 UAH (2.8%)
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САУЗ ГРІН ЛАЙН"
#40815148
Активна 274 640 175.43 UAH 230 423 342.92 UAH
- 44 216 832.51 UAH (16.1%)
ФОП Василенко Світлана Олександрівна
#2613701902
Активна 277 665 706.86 UAH 210 811 222.08 UAH
- 66 854 484.78 UAH (24.1%)
ТОВ "СІДЕА"
#38683791
Активна 233 649 104.47 UAH 220 000 000.00 UAH
- 13 649 104.47 UAH (5.8%)
Завантажити все
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАТОРІЦА-ТЕМП"
#21005409
Активна 233 258 713.32 UAH 210 800 000.00 UAH
- 22 458 713.32 UAH (9.6%)

Протокол розкриття:

Назва   Дата Пропозиція
ТОВ "СІДЕА"
#38683791
Рішення скасоване - Дискваліфіковано на підставі ст. 4, Учасник не усунув недоліки в документах 220 000 000.00 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАТОРІЦА-ТЕМП"
#21005409
Рішення скасоване - Дискваліфіковано на підставі ст. 4, Учасник не усунув недоліки в документах 210 800 000.00 UAH
ФОП Василенко Світлана Олександрівна
#2613701902
Рішення скасоване - Дискваліфіковано на підставі ст. 4, Учасник не усунув недоліки в документах 210 811 222.08 UAH
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "САУЗ ГРІН ЛАЙН"
#40815148
Рішення скасоване - Дискваліфіковано на підставі ст. 4, Учасник не усунув недоліки в документах 230 423 342.92 UAH
ТОВ "МАЯК-ПІВДЕНЬ"
#40677881
Рішення скасоване 269 369 894.90 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАТОРІЦА-ТЕМП"
#21005409
Рішення скасоване 210 800 000.00 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАТОРІЦА-ТЕМП"
#21005409
Переможець 210 800 000.00 UAH

Контракти:

Назва   Дата Вартість
ТОВ "МАЯК-ПІВДЕНЬ"
#40677881
Скасовано 269 369 894.90 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАТОРІЦА-ТЕМП"
#21005409
Скасовано 210 800 000.00 UAH
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЛАТОРІЦА-ТЕМП"
#21005409
Підписано 210 616 027.00 UAH
Додаткові угоди
Номер угоди: 286/2/19/24
Дата підписання:
Дата публікації:
Причина: Зменшення обсягів закупівлі
Опис: Зменшення обсягу закупівлі відповідно до дати початку постачання. Ціна договору становить 132 722 373,42 грн.
Документи: