Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему
Інформація Зовнішня інформація (2)
Історія
ЄДРПОУ (16)
Дозвільні документи
Ліцензії (11)
Будівництво (2)

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МАКІЇВКОКС"

#32598706

Розширена аналітика Prozorro та актуальні дані 130+ реєстрів - у тарифі «Повний доступ».

Купуйте доступ на рік, місяць, або навіть добу!

Основна інформація

Назва ПРИВАТНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МАКIЇВКОКС"
ЄДРПОУ 32598706
Адреса 85307, м. Покровськ, Мiкрорайон Шахтарський Буд 7А
Номер свідоцтва про реєстрацію А01 № 682702
Дата державної реєстрації 27.10.2003
Середня кількість працівників 1
Банк, що облуговує емітента в національній валюті ПАТ "ПУМБ" м. Київ
МФО: 334851
Номер рахунку: 260021555
Банк, що облуговує емітента в іноземній валюті ПАТ "ПУМБ" м. Київ
МФО: 334851
Номер рахунку: 260021555
Контакти
+38 (095) 640-40-01
office@makeevkoks.net.ua

Опис діяльності

Організаційна структура

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МАКІЇВКОКС" створене на підставі Установчого договору від 17.10.2003р. та рішення Установчих зборів (протокол №1 від 17.10.2003р.) шляхом перетворення товариства з обмеженою відповідальністю "Макіївкокс", зареєствораного виконавчим комітетом Макіївської міської ради 13.08.2003р., у закрите акціонерне товариство. ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МАКІЇВКОКС" є новим найменування ЗАКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "МАКІЇВКОКС" відповідно до вимог Закону України "Про акціонерні товариства" від 17.09.2008р. №514-VI Товариство має філію у Донецькій області Покровський район с. Сергіївка. Діяльність не ведеться. У 2017 році внаслідок незалежних від Товариства обставин на тимчасово неконтрольованій території Україною органи управління Товариства, що призначені у встановленому законодавством України порядку, втратили контроль над активами та діяльністю Товариства у м. Макіївка Донецької області. Керівництву Товариства припинено доступ до матеріальних ресурсів та основних виробничих фондів підприємства, що унеможливлює забезпечення працівникам безпечних умов праці та здійснення контролю за виконанням правил техніки безпеки на виробництві. Товариство перереєстроване 31.03.17 р. на контрольованій території України у м. Покровськ, Донецької області. З 31.03.2017 г. Товариством дiяльнiсть не здiйснюється за основним видом (код КВЕД 19.10 Виробництво коксу та коксопродуктiв). Пiсля перереєстрацiї у складi Товариства працювали за сумiсництвом Голова Правлiння та головний бухгалтер. Станом на 31.12.2018 обліковується тільки Голова Правління.

Працівники

Дані за минулі періоди надати неможливо з причини того, що керівництво Товариства втратило змогу здійснювати подальший контроль над виробничими активами Товариства, а також операційною діяльністю через незаконне захоплення виробничих i адміністративних приміщень невстановленими особами. Середньооблікова чисельність штатних працівників облікового складу складає: 2017 рік - даних не має, 2018 рік - 1 особа. Чисельність позаштатних працівників, сумісників складає: 2017 рік - даних не має, 2018 - 1 особа. Чисельність адміністративно-управлінського персоналу: 2017 рік - даних не має, 2018 рік - 1 особа.

Участь у об'єднаннях

Емітент не належить до будь-яких об'єднань підприємств.

Спільна діяльність

У 2018р. Товариство не проводило спiльну дiяльнiсть з iншими органiзацiями, пiдприємствами, установами.

Пропозиції щодо реорганізації

Протягом 2018 року на адресу Товариство пропозицiї щодо реорганiзацiї з боку третiх осiб не надходили.

Облікова політика

Облiкова полiтика пiдприємства визначена в наказi №9 вiд 29.12.2017р. Бухгалтерський облiк у товариствi здiйснюється згiдно з Законом України вiд 16.07.1999 р. №996-ХIУ "Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi" Ця фiнансова звiтнiсть була складена згiдно з національними положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку (ПСБО). Відповідно до наказу до інвестиційної нерухомості відноситься нерухомість, призначена для отримання орендних платежів або збільшення власного капіталу і використовувану для власних потреб менш ніж на 1,0% від загальної площі нерухомості. При визнання об'єкта інвестиційної нерухомості в якості активу використовується модель оцінки за собівартістю. Після визнання об'єкт інвестиційної нерухомості оцінюють за собівартістю мінус амортизаційні витрати і витрати по зменшенню корисності. Витрати за позиками капіталізуються, якщо безпосередньо відносяться до придбання, будівництва або виробництва кваліфікаційних активів. До кваліфікаційних активів відносять активи, підготовка яких до використання за призначенням або для продажу обов'язково вимагає період часу більше трьох місяців. Нематеріальні активи визнають і обліковують за первісною вартістю. Відстрочені податкові активи і відстрочені податкові зобов'язання відображають в сумі зазначених активів і зобов'язань, визначених на кожну дату складання фінансової звітності. Фінансові активи, придбані в результаті систематичних операцій, визнають на дату виконання операції. Величина резерву сумнівних боргів обчислюється за методом застосування абсолютної суми сумнівної заборгованості на підставі аналізу платоспроможності окремих дебіторів. Одиницею бухгалтерського обліку запасів виступає їх найменування. Транспортно-заготівельні витрати включають до собівартості придбаних запасів або загальною сумою відображають на окремих субрахунках кожного рахунку обліку запасів з подальшим їх розподілом за середнім відсотком. При відпуску запасів у виробництво, продаж або іншому вибутті оцінка запасів здійснюється за методом ФІФО. При виконанні робіт по конкретному об'єкту застосовують метод ідентифікованої собівартості відповідної одиниці запасів. При продажу в роздрібній торгівлі та громадському харчуванні оцінка запасів здійснюється за методом роздрібних цін.

Продукція

З 01.04.2017 р. Товариство не здійснює діяльності за основним видом. Виробничі потужності Товариства розташовані на тимчасово неконтрольованій владою Україною території Донецької області, де проводиться антитерористична операція. Подальша нестабільність умов здійснення діяльності спричинить негативний вплив на результати діяльності та фінансовий стан Товариства, характер та наслідки якого на поточний момент визначити неможливо.

Активи

У 2017 роцi Товариство втратило змогу здiйснювати подальший контроль над виробничими активами Товариства, а також операцiйною дiяльнiстю через незаконне захоплення виробничих i адмiнiстративних примiщень невстановленними особами. Керiвництву Товариства припинено доступ до матерiальних ресурсiв та основних виробничих фондiв підприємства тому інформація про придбання та відчудження активів за минулі періоди відсутня. Товариство перереєстроване 31.03.17 р. на контрольованiй територiї Україною у м. Покровськ Донецької областi. З 31.03.2017г. Товариством дiяльнiсть не здiйснюється за основним видом (код КВЕД 19.10 Виробництво коксу та коксопродуктiв). З 01.04.17 р по 31.12.2017 р основнi засоби не купувались та не вводилися в експлуатацiю. У 2017 роцi списання безнадiйної дебiторської заборгованостi не вiдбувалось. Товариство створило забезпечення по втрачених активах у повнiй сумi на суму залишкової вартостi у розмiрi 852650 тис.грн. Уцiнка фiнансових iнвестицiй в 2017 роцi не вiдбувалась. Протягом 2018 року здійснювалися операції із введення в експлуатацію нових об'єктів основних засобів на загальну вартість у 17 тис.грн. Також проводилися операції зі списання об'єктів основних засобів по групі транспортні засоби первісна вартість таких об'єктів 2763 тис.грн, сума накопиченого зносу - 1723тис.грн. Вибуття таких об'єктів відбувалося у рамках операцій з їх реалізації за договорами купівлі-продажу. По активам, які знаходяться на тимчасово непідконтрольній території нараховане знецінення у сумі 852650 тис.грн, у т.ч. по об'єктах основних засобів на сумму 631733тис.грн, по об'єктах нематеріальних активів - на 137 тис.грн. По запасах та незавершених капітальних інвестиціях, фінансових інвестиціях нараховані резерви на знецінення у сумі 230780 тис.грн.

Основні засоби

Станом на 31.12.2018 року на балансi Товариства обліковуються основнi засоби первiсною вартiстю 988372 тис.грн., в тому числi будiвлi та споруди - 394087 тис.грн., машини та обладнання - 539498 тис.грн, транспортнi засоби - 35519 тис.грн., iншi - 19268 тис. Основних засобiв, отриманих за рахунок цiльового фінансування у 2018 роцi не було. Зменшено варість активів, що знаходяться на тимчасово непідконтрольній території, шляхом проведення операцій із знецінення у сумі, що дорівнювала залишковій вартості таких об'єктів, тобто 621733 тис.грн. При цьому така операція проводилася за рахунок донарахування зносу. Сума нарахованого зносу основних засобiв за 2018 рiк складає 912 тис.грн., в тому числi: - будинки, споруди та передавальнi пристрої - 537 тис.грн., - машини та обладнання - 133 тис.грн., - транспортнi засоби - 60 тис.грн., - iншi - 181 тис.грн. Протягом 2018 року здійснювалися операції із введення в експлуатацію нових об'єктів основних засобів на загальну вартість у 17 тис.грн. Також проводилися операції зі списання об'єктів основних засобів по групі транспортні засоби первісна вартість таких об'єктів 2763 тис.грн, сума накопиченого зносу - 1723тис.грн. Вибуття таких об'єктів відбувалося у рамках операцій з їх реалізації за договорами купівлі-продажу.

Проблеми

Внаслiдок невизначеностi щодо статусу та можливостi економiчної дiяльностi на тимчасово неконтрольованiй владою України територiї Донецької областi важко спрогнозувати, однак цi фактори можуть мати подальший серйозний негативний вплив на комерцiйну дiяльнiсть пiдприємства.

Фінансова політика

Основним джерелом фiнансування дiяльностi Товариства у 2018 роцi є виручка вiд реалiзацiї товарної продукцiї (робiт, послуг), доходи від здачі в оренду та доходи від реалізації оборотних активів. Протягом звiтного перiоду Товариство в iнвестицiйних проектах участi не приймало, iнвестицiйних вкладень у Товариства не було. Структура капiталу Товариства на 31.12.2018 року становить всього (601584)тис. грн., в тому числi: власний капiтал - 90751 тис.грн; непокритий збиток 692335 тис.грн. Змiни нерозподiленого прибутку у 2018 роцi вiдбулися за рахунок: - нерозподiлений прибуток на початок року - (7092064) тис. грн. - чистий прибуток поточного року - 3258 тис. грн. Проведено коригування вхідних залишків через списання відстроченого податкового активу внаслідок чого розмір нерозподіленого збитку збільшився на (165785) тис.грн.

Вартість укладених, але ще не виконаних договорів

На кiнець 2018 року укладенi, але ще не виконанi договори (контракти) вiдсутнi, тому прибутки вiд їх виконання не очiкуються.

Стратегія подальшої діяльності

Всі виробничі потужності Товариства розташовані на території Донецької області, яка тимчасово не контролюється органами влади України з квітня 2014 року. З початку 2017 року залізничне сполучення з тимчасово непідконтрольними Україні територіями було заблоковано, що призвело до ускладнень у постачанні і відвантаженні готової продукції Товариства та інших промислових підприємств регіону. У березні 2017 року, керівництво Товариства тимчасово втратило змогу здійснювати подальший контроль над виробничими активами Товариства, а також операційною діяльністю Товариства через незаконне захоплення виробничих і адміністративних приміщень неустановленими особами. У зазначених умовах будь-яка виробнича діяльність Товариства на тимчасово непідконтрольній території Україні повністю припинена, зважаючи на неможливість її здійснення через дії обставин непереборної сили. Товариство не може розглядатися як таке, що може продовжуватиме здійснювати виробничу діяльність в осяжному майбутньому.

R&D

Товариство протягом 2018 року не здійснювало витрати на виконання науково-дослiдницьких робiт та послуг для забезпечення виробничої дiяльностi пiдприємства.

Інше

Всі виробничі потужності Товариства розташовані на території Донецької області, яка тимчасово не контролюється органами влади України з квітня 2014 року. З початку 2017 року залізничне сполучення з тимчасово непідконтрольними Україні територіями було заблоковано, що призвело до ускладнень у постачанні і відвантаженні готової продукції Товариства та інших промислових підприємств регіону. У березні 2017 року, керівництво Товариства тимчасово втратило змогу здійснювати подальший контроль над виробничими активами Товариства, а також операційною діяльністю Товариства через незаконне захоплення виробничих і адміністративних приміщень неустановленими особами. У зазначених умовах будь-яка виробнича діяльність Товариства на тимчасово непідконтрольній території Україні повністю припинена, зважаючи на неможливість її здійснення через дії обставин непереборної сили. Товариство не може розглядатися як таке, що може продовжуватиме здійснювати виробничу діяльність в осяжному майбутньому.

Посадові особи

Ім'я Посада
Харчевнікова Вікторія Миколаївна Член Правлiння
Рік народження 1971 р. н. (53 роки)
Дата вступу на посаду і термін 10.04.2017 - 3 роки
Освіта Донецький державний унiверситет, правознавство
Стаж роботи 31 рік
Попередне місце роботи начальник відділу моніторингу програм дирекції з корпоративного управління, ПРАТ "ДМ3", 30939178
Примітки Повноваження та обов'язки окремо для кожного члена правлiння не визначенi. Кожний член правлiння дiє в межах повноважень та обов'язкiв, передбачених Законом України "Про акцiонернi товариства", iншими актами законодавства, Статутом товариства, Положенням про правлiння товариства, а також контрактом, Повноваження та обов'язки окремо для кожного члена правління не визначені. Кожний член правління діє в межах повноважень та обов'язків, передбачених Законом України "Про акціонерні товариства", іншими актами законодавства, Статутом товариства, Положенням про правління товариства, а також контрактом, що укладений з ним. Харчевнікова Вікторія Миколаївна обрана на посаду члена Правління на підставі рішення Наглядової ради ПРАТ "МАКІЇВКОКС'((протокол б/н від 10.04.2017р.).Рішення прийнято у зв'язку з необхідністю обрання нового складу Правління. Посадову особу обрано строком на 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Загальний стаж роботи - 31 років. Перелік попередніх посад: начальник відділу моніторингу програм та інвестицій, член правління. Акціями Товариства не володіє. Станом на 31.12.2018р. Харчевнікова Вікторія Миколаївна обіймає посаду юрисконсульта департаменту з правового забезпечення ПрАТ "ДМЗ", ідентифікаційний код 30939178.
Іванченко Ангеліна Михайлівна Ревізор
Рік народження 1970 р. н. (54 роки)
Дата вступу на посаду і термін 05.10.2017 - 3 роки
Освіта Донецький державний університет, організатор управлінської праці
Стаж роботи 31 рік
Попередне місце роботи начальник відділу оперативних перевірок дирекції з внутрішнього контролю та аудиту, ПРАТ "ДМЗ", 30939178
Примітки До повноважень та обов'язків ревізора відносяться повноваження та обов'язки, які передбачені Законом України "Про акціонерні товариства", іншими актами законодавства, Статутом товариства, Положенням про ревізора товариства а також цивільно - правовим договором, що укладений з ним. Ревізор здійснює перевірку фінансово-господарської діяльності товариства. Завдання ревізора полягає у здійсненні перевірки фінансово-господарської діяльності товариства за результатами фінансового року та спеціальної перевірки фінансово-господарської діяльності товариства. Ревізор підзвітний тільки загальним зборам. Ревізор доповідає про результати проведених ним перевірок загальним зборам або особам чи органам товариства за ініціативою яких проводилася перевірка. У своїй діяльності ревізор керується чинним законодавством України, Статутом товариства, Положенням про ревізора товариства. Компетенція ревізора визначається чинним законодавством України та Статутом товариства. Ревізор має право: - отримувати від органів товариства, його підрозділів та служб, посадових осіб необхідні матеріали, бухгалтерські та інші документи, необхідні для належного виконання покладених на нього функцій, протягом 3 робочих днів з дати подання письмової вимоги на їх отримання; вимагати скликання позачергових загальних зборів у випадках, коли виявлені порушення у фінансово- господарській діяльності потребують прийняття рішень загальними зборами; вносити пропозиції до порядку денного загальних зборів; бути присутнім на загальних зборах та брати участь в обговоренні питань порядку денного з правом дорадчого голосу; брати участь у засіданнях наглядової ради та правління; отримувати усні та письмові пояснення від посадових осіб та працівників товариства щодо питань, які належать до компетенції ревізора під час проведення перевірок; вносити пропозиції щодо усунення виявлених під час проведення перевірки порушень та недоліків у фінансово-господарської діяльності товариства; залучати для участі у проведенні перевірок, у разі необхідності, професійних консультантів, експертів, аудиторів; на доступ на територію товариства та безпосередньо до його приміщень з обов'язковим дотриманням внутрішнього режиму та розпорядку товариства; отримувати винагороду за виконання функцій ревізора. Розмір винагороди ревізора встановлюється у договорі, який укладається з ревізором, на умовах, затверджених загальними зборами. Ревізор зобов'язаний: проводити перевірки фінансово-господарської діяльності товариства за результатами фінансового року; проводити спеціальні перевірки фінансово-господарської діяльності товариства; своєчасно доводити до відома загальних зборів або осіб чи органів товариства, за ініціативою яких проводились перевірки, результати здійснених перевірок і ревізій у формі звітів, доповідних, повідомлень, висновків; дотримуватися всіх встановлених у товаристві правил, пов'язаних із режимом обігу, безпеки та збереження інформації з обмеженим доступом; не розголошувати комерційну таємницю, конфіденційну та інсайдерську інформацію, яка стала відомою у зв'язку із виконанням обов'язків ревізора, особам, які не мають доступу до такої інформації, а також не використовувати її у своїх інтересах або в інтересах третіх осіб; - надавати наглядовій раді, правлінню, загальним зборам повну і точну інформацію про діяльність та фінансовий стан товариства у вигляді звітів та висновків ревізора; дотримуватися встановлених чинним законодавством та товариством правил та процедур щодо укладення правочинів, у вчиненні яких є заінтересованість; здійснювати контроль за усуненням виявлених під час перевірок недоліків і порушень; - діяти в інтересах товариства, керуватися у своїй діяльності чинним законодавством України, Статутом товариства, Положенням про ревізора товариства; вживати всіх можливих заходів щодо попередження вчинення правопорушень товариством та його посадовими особами, а також притягнення товариства або його посадових осіб до відповідальності; використовувати робоче приміщення, засоби зв'язку та інше майно, надане товариством, виключно для виконання обов'язків ревізора; вживати всіх можливих заходів, щоб не ставити себе у позицію залежності від осіб, які можуть отримати реальний чи можливий прибуток завдяки впливу ревізора, або яким може бути вигідне розкриття відомостей, що становлять комерційну таємницю, конфіденційну та інсайдерську інформацію товариства; утримуватися від будь-яких дій, що можуть зашкодити інтересам товариства; письмово повідомити товариство про обставини, які згідно законодавства України, внутрішніх документів товариства перешкоджають зайняттю особою посади ревізора, негайно після виникнення таких обставин. За результатами фінансового року ревізор проводить перевірку фінансово-господарської діяльності товариства. За підсумками перевірки фінансово-господарської діяльності товариства за результатами фінансового року ревізор готує висновок, в якому міститься інформація про підтвердження достовірності та повноти даних фінансової звітності за відповідний період, факти порушення законодавства під час провадження фінансово- господарської діяльності, а також встановленого порядку ведення бухгалтерського обліку та подання звітності. Ревізор представляє на річних загальних зборах звіт та висновок за результатами перевірки фінансово-господарської діяльності товариства за підсумками фінансового року. Ревізор зобов'язаний подати наглядовій раді звіт та висновки, що підлягають затвердженню річними загальними зборами, не пізніше як за 30 днів до дати проведення річних загальних зборів. Ревізором проводиться спеціальна перевірка фінансово-господарської діяльності товариства. За підсумками спеціальної перевірки фінансово-господарської діяльності товариства ревізор складає висновок, в якому міститься інформація про факти, що виявлені під час проведення перевірки. Висновки ревізора за результатами спеціальної перевірки мають бути протягом 5 робочих днів з дати їх оформлення передані наглядовій раді або правлінню або акціонеру (акціонерам), за ініціативою яких проводилась спеціальна перевірка фінансово-господарської діяльності товариства. Документи, пов'язані із проведенням перевірки ревізором, повинні бути остаточно оформлені не пізніше 3 робочих днів з дня її закінчення. На підставі рішень загальних зборів (протокол від 05.10.2017р), прийнятих відповідно до Статуту товариства, припинені повноваження ревізора Іванченко А.М. та Іванченко А.М. обрана ревізором товариства. Строк повноважень згідно Статуту товариства 3 роки. Рішення прийняті у зв'язку з необхідністю обрання ревізора на новий строк повноважень. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Загальний стаж роботи - 32 рік. Попередні посади, які Іванченко А.М. обіймала протягом останніх п'яти років - начальник відділу оперативних перевірок дирекції з внутрішнього контролю та аудиту. Станом на 31.12.2018р. Іванченко А.М. займає посаду менеджер з адміністративної діяльності ТОВ "Інкостіл Груп" (місцезнаходження: 01014 , м. Київ, б-р Дружби народів, буд.38). Акціями Товариства не володіє.
Варавка Тетяна Леонідівна Член Правлiння
Рік народження 1966 р. н. (58 років)
Дата вступу на посаду і термін 10.04.2017 - 3 роки
Освіта Донецький державний унiверситет, правознавство
Стаж роботи 36 років
Попередне місце роботи начальник відділу з цінних паперів дирекції з корпоративного управління, ПРАТ "ДМ3", 30939178
Примітки Повноваження та обов'язки окремо для кожного члена правління не визначені. Кожний член правління діє в межах повноважень та обов'язків, передбачених Законом України "Про акціонерні товариства", іншими актами законодавства, Статутом товариства, Положенням про правління товариства, а також контрактом, що укладений з ним. Варавка Тетяна Леонідівна обрана на посаду члена Правління на підставі рішення Наглядової ради ПРАТ "МАКІЇВКОКС",(протокол б/н від 10.04.2017р.).Рішення прийнято у зв'язку з необхідністю обрання нового складу Правління. Посадову особу обрано строком на 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Загальний стаж роботи 36 років. Перелік попередніх посад: начальник відділу реформування власності та орендних відношень, начальник відділу моніторингу програм та інвестицій. Акціями Товариства не володіє. Станом на 31.12.2018р. Варавка Тетяна Леонідівна також обіймає посаду головний юрисконсульт ТОВ "Інкостіл Груп", ідентифікаційний код 32856305, члена правління ПАТ "МКХЗ", ідентифікаційний код 00191106 , член Правління ПАТ "ЯКХЗ", ідентифікаційний код 00191035 , член Правління ПАТ "ДМ3", ідентифікаційний код 00191164 . Винагорода як члену Правління (у тому числі у натуральній формі) Варавке Т.Л. у 2018 році не виплачувалась.
Кузьмичов Леонід Леонідович Голова Правлiння
Рік народження 1985 р. н. (39 років)
Дата вступу на посаду і термін 14.03.2018 - 3 роки
Освіта Харківський національний університет внутрішніх справ, правознавство
Стаж роботи 14 років
Попередне місце роботи юрисконсульт, ПРАТ "ДМ3", 30939178
Примітки Повноваження та обов'язки голови правління визначаються Законом України "Про акціонерні товариства", іншими актами законодавства, Статутом товариства, Положенням про правління товариства - для органу управління - правління та окремо для голови правління, а також контрактом, що укладений з головою правління. Правління є виконавчим органом товариства, який здійснює управління його поточною діяльністю і діє на колегіальних засадах. Правління підзвітне загальним зборам і наглядовій раді товариства та організовує виконання їх рішень. Правління діє від імені товариства в межах, встановлених законом та Статутом товариства. Завдання правління полягає у здійсненні управління поточною діяльністю товариства, що передбачає його відповідальність за реалізацію мети, стратегії та політики товариства. До компетенції правління належить вирішення всіх питань, пов'язаних з керівництвом поточною діяльністю товариства, крім питань, що належать до виключної компетенції загальних зборів та наглядової ради. Компетенція правління визначається чинним законодавством та Статутом товариства. Голова правління організовує роботу правління, виконує інші функції у відповідності до чинного законодавства та Статуту товариства. Питання, що належать до виключної компетенції правління, не можуть бути передані на одноособовий розгляд голови правління. У своїй діяльності правління керується чинним законодавством України, Статутом товариства, Положенням про правління товариства, іншими внутрішніми документами товариства та рішеннями, прийнятими загальними зборами та наглядовою радою. Голова та члени правління мають право: отримувати повну, достовірну та своєчасну інформацію про товариство, необхідну для виконання своїх функцій; в межах визначених повноважень самостійно та у складі правління вирішувати питання поточної діяльності товариства; вносити пропозиції, брати участь в обговоренні та голосувати з питань порядку денного на засіданні правління; ініціювати скликання засідання правління та вносити питання до порядку денного; у разі не згоди з прийнятим рішенням правління виражати окрему думку, що вноситься до протоколу засідання правління; вимагати скликання засідання наглядової ради; за запрошенням особи, яка скликає загальні збори, бути присутніми на загальних зборах, незалежно від володіння ними акціями товариства; отримувати винагороду за виконання функцій голови або члена правління. Розмір винагороди голові та члену правління встановлюється у контрактах, що укладаються з ними, умови яких затверджуються рішенням наглядової ради; здійснювати інші дії, які можуть бути необхідними для ефективного виконання правлінням своїх завдань. Голова та члени правління зобов'язані: діяти в найкращих інтересах товариства, добросовісно, розумно та не перевищувати своїх повноважень. Обов'язок діяти добросовісно і розумно означає необхідність проявляти сумлінність, обачливість та належну обережність, які були б у особи на такій посаді за подібних обставин; керуватися у своїй діяльності чинним законодавством України, Статутом товариства, Положенням про правління товариства, іншими внутрішніми документами товариства; виконувати рішення, прийняті загальними зборами, наглядовою радою та правлінням; особисто брати участь у засіданнях та ухваленні рішень правління; контролювати підготовку і своєчасне надання матеріалів до засідання правління; завчасно готуватися до засідання правління, зокрема, знайомитися з підготовленими до засідання матеріалами, збирати та аналізувати додаткову інформацію, у разі необхідності отримувати консультації фахівців тощо; на вимогу наглядової ради брати участь у засіданні наглядової ради та звітувати і давати пояснення наглядовій раді щодо своєї посадової діяльності; дотримуватися встановлених чинним законодавством та товариством правил та процедур щодо укладення правочинів, у вчиненні яких є заінтересованість; дотримуватися всіх встановлених у товаристві правил, пов'язаних із режимом обігу, безпеки та збереження інформації з обмеженим доступом. Не розголошувати конфіденційну та інсайдерську інформацію, яка стала відомою у зв'язку із виконанням функцій голови або члена правління, особам, які не мають доступу до такої інформації, а також використовувати її у своїх інтересах або в інтересах третіх осіб; забезпечувати доступ до інформації в межах, передбачених законом та Статутом товариства, надавати документи про фінансово-господарську діяльність товариства на вимогу органів товариства, інших посадових осіб, акціонерів, аудитора; забезпечувати вільний доступ представників акціонерів (акціонера) та/або Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку до нагляду за реєстрацією акціонерів, проведенням загальних зборів, голосуванням та підбиттям його підсумків. При скликанні засідання правління за ініціативою голови правління голова правління самостійно визначає: місце, дату та час проведення засідання правління; порядок денний засідання; доповідачів та співдоповідачів з кожного питання порядку денного; склад осіб, які запрошуються для участі в обговоренні питань порядку денного засідання правління. Голова правління організує повідомлення членів правління та осіб, які запрошуються для участі у засіданні правління, про проведення засідання. Голова правління головує на засіданні правління та організовує його проведення. Члени правління, які не згодні з прийнятим рішенням правління, мають право виразити окрему думку, що вноситься до протоколу. Голова правління підписує протокол засідання правління, як головуючий на засіданні, у разі його присутності на засіданні правління. На виконання рішень правління голова правління може видавати накази та розпорядження, обов'язкові для виконання всіма працівниками товариства. До виключної компетенції правління належить: колегіальне вирішення питань щодо фінансово-господарської та виробничої діяльності Товариства в межах, передбачених Статутом товариства; розробка та затвердження поточних планів фінансово-економічної та виробничої діяльності і оперативних завдань товариства та забезпечення їх реалізації; прийняття рішення про вчинення правочину, якщо ринкова вартість майна, робіт або послуг, що є предметом такого правочину, становить від 5 до 10 відсотків вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності товариства; затвердження організаційної структури товариства, внесення змін до організаційної структури товариства; затвердження правил процедур та інших внутрішніх нормативних документів товариства, внесення змін до цих документів, крім тих, затвердження яких віднесено до компетенції загальних зборів та наглядової ради; повідомлення кожного кредитора, вимоги якого до товариства не забезпечені заставою, гарантією чи порукою про прийняття рішення про зменшення Статутного капіталу товариства; надання наглядовій раді інформації стосовно правочинів, щодо вчинення яких є заінтересованість; надання акціонеру (акціонерам), який (які) є власником (власниками) більше ніж 10 відсотків акцій товариства, і який (і) направив (ли) запит про проведення аудиторської перевірки діяльності товариства, відповідь з інформацією щодо дати початку аудиторської перевірки; надання аудитору завірених копій всіх документів за запитом аудитора, у разі проведення аудиту товариства за заявою акціонера (акціонерів), який (які) є власником (власниками) більше 10 відсотків простих акцій товариства; прийняття будь-яких кадрових рішень (в тому числі стосовно прийому на роботу, звільнення, переведення) щодо керівників філій та представництв, визначення умов оплати праці керівників філій та представництв товариства; затвердження документів, які пов'язані з діяльністю філій та представництв товариства (крім Положень про філії та представництва товариства) в межах компетенції, передбаченої Статутом товариства та Положенням про філії та представництва; затвердження переліку майна, яке передається філіям (представництвам), прийняття рішення про повернення майна товариства, яке передано філіям, представництвам чи набуто їхніми керівниками для товариства; затвердження штатного розкладу (розпису), змін до штатного розкладу (розпису), умов оплати праці працівників товариства, філій та представництв товариства, крім посадових осіб органів товариства; затвердження від імені товариства документів, які пов'язані з діяльністю дочірніх підприємств (крім статутів дочірніх підприємств), в межах компетенції, передбаченої Статутом товариства та статутами дочірніх підприємств; затвердження від імені товариства передавальних актів (балансів) та/або розподільчих (розподільних) актів (балансів) та/або ліквідаційних актів (балансів) дочірніх підприємств та інших юридичних осіб, які припиняються та частками (акціями, паями) у статутному капіталі яких володіє товариство; прийняття рішень з інших питань, що пов'язані з діяльністю дочірніх підприємств, в межах компетенції, передбаченої Статутом товариства та статутами дочірніх підприємств; складання квартальних звітів Правління та надання їх на розгляд Наглядовій раді, складання річних звітів Правління та надання їх на розгляд Загальним зборам; укладення колективного договору та забезпечення виконання умов колективного договору, призначення та відкликання осіб, які беруть участь у колективних переговорах як представники Правління; організація ведення бухгалтерського обліку та звітності товариства, організація документообігу як в самому товаристві, так і в його відносинах з іншими юридичними та фізичними особами; вирішення інших питань, що пов'язані з управлінням поточною діяльністю товариства і віднесені до компетенції правління чинним законодавством, Статутом товариства чи внутрішніми документами товариства, а також питань, які не входять в сферу компетенції наглядової ради та загальних зборів. Питання, що належать до виключної компетенції правління, не можуть бути передані на одноособовий розгляд голови правління. Голова правління організовує роботу правління, скликає та організовує проведення засідань, забезпечує ведення протоколів засідань, призначає заступників голови правління, головує на засіданнях правління. Голова правління має право без довіреності діяти від імені товариства, відповідно до рішень правління, в тому числі представляти інтереси товариства, вчиняти правочини від імені товариства, видавати накази та давати розпорядження, обов'язкові для виконання всіма працівниками товариства. Голова правління має право: скликати засідання правління, визначати їхній порядок денний та головувати на них; призначати заступників голови правління із членів правління; розподіляти обов'язки між членами правління; діяти без довіреності від імені товариства, представляти товариство без довіреності у відносинах з усіма без винятку органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності, а також у відносинах з фізичними та юридичними особами; вчиняти від імені товариства правочини та укладати (підписувати) від імені товариства будь - які договори (угоди), рішення про вчинення та укладення яких прийнято уповноваженим органом товариства в межах компетенції відповідно до положень Статуту товариства; приймати рішення про вчинення правочину, якщо ринкова вартість майна, робіт або послуг, що є предметом такого правочину, є менш ніж 5 відсотків вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності товариства; розпоряджатися коштами та майном товариства в межах, визначених Статутом товариства, рішеннями загальних зборів та наглядової ради; відкривати рахунки у банківських та інших фінансових установах, а також рахунки в цінних паперах; підписувати інші документи від імені товариства, рішення про видачу яких прийнято уповноваженим органом товариства в межах його компетенції відповідно до положень Статуту; видавати довіреності на право вчинення дій і представництво від імені товариства; здійснювати поточне керівництво товариством (приймати рішення, видавати накази, розпорядження і давати вказівки обов'язкові для виконання всіма працівниками товариства, а також керівниками філій та представництв) в межах своєї компетенції та на підставі рішень органів товариства; розподіляти обов'язки між головними фахівцями товариства, затверджувати посадові інструкції працівників товариства, встановлювати внутрішній режим роботи товариства; приймати на роботу та звільняти працівників товариства, застосовувати до них заходи заохочення та накладати стягнення відповідно до чинного законодавства України, Статуту та внутрішніх документів товариства, приймати будь - які інші кадрові рішення (в тому числі стосовно переведення) щодо працівників товариства; укладати трудові договори з керівниками філій та представництв від імені товариства; підписувати колективний договір, зміни та доповнення до нього; у випадку набуття товариством корпоративних прав або часток (паїв, акцій) у статутному капіталі інших юридичних осіб від імені товариства приймати участь в органах управління таких юридичних осіб (у тому числі у вищих органах управління), від імені товариства голосувати (приймати участь у голосуванні) щодо питань, які розглядаються органами управління таких юридичних осіб (у тому числі щодо питань про затвердження статутів таких юридичних осіб), від імені товариства підписувати статути таких юридичних осіб, а також підписувати від імені товариства заяви про вихід зі складу учасників таких юридичних осіб; організовувати поточний контроль за оперативною діяльністю товариства; приймати рішення про участь та затвердження умов участі товариства у благодійних організаціях; здійснювати інші функції, які необхідні для забезпечення нормальної роботи товариства, що не суперечать чинному законодавству України, Статуту товариства, а також рішенням загальних зборів та наглядової ради. На підставі рішення наглядової ради (протокол б/н від 13.03.2018р.), прийнятих відповідно до Статуту товариства, припинені повноваження Голови Правління Давидзона Олексія Романовича за власним бажанням, на посаду Голови Правління Товариства обраний Кузьмичов Леонід Леонідович (протокол б/н від 13.03.2018 р.). Зміни у персональному складі відбулись у зв'язку з необхідністю обрання Голови Правління. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Загальний стаж роботи - 14 років. Перелік попередніх посад: юрисконсульт, голова правління. Акціями Товариства не володіє. Станом на 31.12.2018р. Кузьмичов Л.Л. обіймає посаду директор департаменту правового забезпечення ТОВ "Група "Енерго", ідентифікаційний код 35538207.
Ачкасов Андрій Дмитрович Член Правлiння
Рік народження 1957 р. н. (67 років)
Дата вступу на посаду і термін 10.04.2017 - 3 роки
Освіта Донецький полiтехнiчний iнститут, технологiя машинобудування, металорiзальнi верстаки та iнструменти
Стаж роботи 40 років
Попередне місце роботи заступник начальнику вiддiлу цiнних паперiв та iнвестування, ПрАТ "ДМЗ", 30939178
Примітки Повноваження та обов'язки окремо для кожного члена правління не визначені. Кожний член правління діє в межах повноважень та обов'язків, передбачених Законом України "Про акціонерні товариства", іншими актами законодавства, Статутом товариства, Положенням про правління товариства, а також контрактом, що укладений з ним. Ачкасов Андрій Дмитрович обраний на посаду члена Правління на підставі рішення Наглядової ради ПРАТ "МАКІЇВКОКС'((протокол б/н від 10.04.2017р.). Рішення прийнято у зв'язку з необхідністю обрання нового складу Правління. Посадову особу обрано строком на 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Загальний стаж роботи - 40 років. Перелік попередніх посад: заступник директора дирекції з управління власністю. Акціями Товариства не володіє. Станом на 31.12.2018 р. Ачкасов А.Д. не працює.
Кремень Марина Юріївна Член Правлiння
Рік народження 1956 р. н. (68 років)
Дата вступу на посаду і термін 10.04.2017 - 3 роки
Освіта Донецький полiтехнiчний iнститут, технологiя машинобудування, металорiзальнi верстаки та iнструменти
Стаж роботи 40 років
Попередне місце роботи спеціаліст дирекції з корпоративного управління, ПРАТ "ДМ3", 30939178
Примітки Повноваження та обов'язки окремо для кожного члена правління не визначені. Кожний член правління діє в межах повноважень та обов'язків, передбачених Законом України "Про акціонерні товариства", іншими актами законодавства, Статутом товариства, Положенням про правління товариства, а також контрактом, що укладений з ним. Кремень Марина Юріївна обрана на посаду члена Правління на підставі рішення Наглядової ради ПрАТ "МАКІЇВКОКС", (протокол б/н від 10.04.2017р.). Рішення прийнято у зв'язку з необхідністю обрання нового складу Правління. Посадову особу обрано строком на 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Загальний стаж роботи - 40 років. Перелік попередніх посад: провідний спеціаліст відділу цінних паперів, спеціаліст дирекції з корпоративного управління. Акціями Товариства не володіє. Станом на 31.12.2018р. Кремень Марина Юріївна не працює. Винагорода як члену Правління (у тому числі у натуральній формі) Кремень М.Ю. у 2018 році не виплачувалась.
Надич Іrор Богданович Голова Наглядової ради - акціонер
Рік народження 1977 р. н. (47 років)
Дата вступу на посаду і термін 05.10.2017 - 3 роки
Освіта Донецький державний університет, юрист
Стаж роботи 22 роки
Попередне місце роботи директор дирекції з корпоративного управління, ПРАТ "ДМ3", 30939178
Примітки До повноважень та обов'язків голови наглядової ради відносяться повноваження та обов'язки, які передбачені Законом України "Про акціонерні товариства", іншими актами законодавства, Статутом товариства, Положенням про наглядову раду товариства для органу управління - наглядової ради та окремо для голови наглядової ради, а також цивільно - правовим договором, який укладений з ним. Наглядова рада є органом товариства, що здійснює захист прав акціонерів товариства, і в межах компетенції, визначеної Статутом Товариства та Законом України "Про акціонерні товариства", контролює та регулює діяльність правління товариства. Метою діяльності наглядової ради є захист прав акціонерів, забезпечення ефективності їхніх інвестицій у акції товариства, сприяння реалізації статутних завдань товариства, здійснення контролю за діяльністю правління. У своїй діяльності наглядова рада керується чинним законодавством України, Статутом товариства, Положенням про наглядову раду товариства, іншими внутрішніми документами товариства та рішеннями, прийнятими загальними зборами. До компетенції наглядової ради належить вирішення питань, передбачених Законом України "Про акціонерні товариства", Статутом товариства, а також переданих на вирішення наглядової ради загальними зборами. Повноваження з вирішення питань, що належать до виключної компетенції наглядової ради, не можуть бути передані іншим органам товариства, крім загальних зборів, за винятком випадків, встановлених Законом України "Про акціонерні товариства". Наглядова рада звітує перед загальними зборами про свою діяльність. Голова та члени наглядової ради мають право: отримувати повну, достовірну та своєчасну інформацію про товариство, необхідну для виконання своїх функцій. Знайомитися із документами товариства, отримувати їх копії, а також копії документів дочірніх підприємств товариства, філій та представництв товариства. Вищезазначена інформація та документи надаються членам наглядової ради протягом 5 (п'яти) робочих днів з дати отримання товариством відповідного запиту на ім'я голови правління; - вимагати звітів та пояснень від голови та членів правління, інших працівників товариства, дочірніх підприємств, філій, представництв щодо їхньої посадової діяльності; залучати експертів для аналізу окремих питань діяльності товариства; за запрошенням особи, яка скликає загальні збори, бути присутніми на загальних зборах, незалежно від володіння ними акціями товариства; бути присутніми на засіданнях правління; вимагати скликання засідання наглядової ради; виражати окрему думку щодо рішення наглядової ради, яка вноситься до протоколу засідання наглядової ради; отримувати винагороду за виконання функцій члена наглядової ради. Розмір винагороди встановлюється у договорі або контракті, що укладається з членом наглядової ради, умови якого затверджуються рішенням загальних зборів; здійснювати інші дії, які можуть бути необхідними для ефективного виконання наглядовою радою своїх завдань. Голова та члени наглядової ради зобов'язані: діяти в найкращих інтересах товариства, добросовісно, розумно та не перевищувати своїх повноважень. Обов'язок діяти добросовісно і розумно означає необхідність проявляти сумлінність, обачливість та належну обережність, які були б у особи на такій посаді за подібних обставин; керуватися у своїй діяльності чинним законодавством України, Статутом товариства, Положенням про наглядову раду товариства, іншими внутрішніми документами товариства; виконувати рішення, прийняті загальними зборами та наглядовою радою; особисто брати участь у засіданнях та ухваленні рішень наглядової ради. Завчасно повідомляти голову наглядової ради про неможливість участі у засіданнях наглядової ради із зазначенням причини відсутності; дотримуватися встановлених чинним законодавством та товариством правил та процедур щодо укладення правочинів, у вчиненні яких є заінтересованість; дотримуватися всіх встановлених у товаристві правил, пов'язаних із режимом обігу, безпеки та збереження інформації з обмеженим доступом. Не розголошувати конфіденційну та інсайдерську інформацію, яка стала відомою у зв'язку із виконанням функцій голови або члена наглядової ради, особам, які не мають доступу до такої інформації, а також використовувати її у своїх інтересах або в інтересах третіх осіб; забезпечувати доступ до інформації в межах, передбачених законом та Статутом товариства, надавати документи про фінансово-господарську діяльність товариства на вимогу органів товариства, інших посадових осіб, акціонерів, аудитора; забезпечувати вільний доступ представників акціонерів (акціонера) та/або Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку до нагляду за реєстрацією акціонерів, проведенням загальних зборів, голосуванням та підбиттям його підсумків; постійно підвищувати рівень своїх знань та кваліфікації, необхідних для виконання своїх обов'язків; забезпечувати відповідність рішень, ухвалених наглядовою радою, положенням чинного законодавства України, Статуту та інших внутрішніх документів товариства; вживати всіх можливих заходів щодо попередження вчинення правопорушень товариством та його посадовими особами, а також притягнення товариства або його посадових осіб до відповідальності; використовувати робоче приміщення, засоби зв'язку та інше майно, надане товариством, виключно для виконання обов'язків члена наглядової ради; повідомляти органи товариства про виявлені недоліки в роботі товариства, що стали відомі у зв'язку з виконанням посадових обов'язків; забезпечувати права акціонерів товариства, не припускати дій та вчинків, які можуть зашкодити їхнім інтересам; здійснюючи представництво товариства перед третіми особами, поводитися так, щоб не зашкодити власній діловій репутації, діловій репутації інших посадових осіб та товариства в цілому; вживати всіх можливих заходів, щоб не ставити себе у позицію залежності від осіб, які можуть отримати реальний чи можливий прибуток завдяки впливу члена наглядової ради, або яким може бути вигідне розкриття відомостей, що становлять комерційну таємницю, конфіденційну та інсайдерську інформацію товариства; утримуватися від будь-яких дій, що можуть зашкодити інтересам товариства; письмово повідомити товариство про обставини, які згідно законодавства України, внутрішніх документів товариства перешкоджають зайняттю особою посади члена наглядової ради, негайно після виникнення таких обставин. Голова наглядової ради: організовує та керує роботою наглядової ради; визначає дату, час, місце проведення засідань наглядової ради, затверджує порядок денний засідань, скликає засідання наглядової ради; головує на засіданнях наглядової ради; організовує ведення протоколів засідань наглядової ради; організовує підготовку доповіді для звіту перед загальними зборами про діяльність наглядової ради; підписує контракт з членами правління, якщо рішенням наглядової ради не призначено іншу особу, уповноважену на підписання контракту з членами правління; підтримує постійні контакти із іншими органами та посадовими особами товариства; здійснює інші повноваження, передбачені законом, Статутом товариства та Положенням про наглядову раду товариства. У разі тимчасової неможливості виконання головою наглядової ради своїх повноважень його повноваження здійснює один із членів наглядової ради за її рішенням, шляхом тимчасового виконання обов'язків голови наглядової ради протягом строку (терміну) встановленому у рішенні наглядової ради. Член Наглядової ради повинен виконувати свої обов'язки особисто і не може передавати власні повноваження іншій особі. До виключної компетенції наглядової ради належить: затвердження в межах своєї компетенції Положень, якими регулюються питання, пов'язані з діяльністю товариства, а також внесення змін до цих Положень, за винятком Положень про загальні збори, наглядову раду, правління та ревізора товариства; прийняття рішення про проведення чергових та позачергових загальних зборів відповідно до Статуту товариства та у випадках, встановлених Законом України "Про акціонерні товариства"; підготовка та затвердження проекту порядку денного, порядку денного та проектів рішень загальних зборів, прийняття рішення про дату їх проведення та про включення пропозицій до проекту порядку денного, крім скликання акціонерами позачергових загальних зборів; прийняття рішення про продаж раніше викуплених товариством акцій; прийняття рішення про розміщення товариством інших цінних паперів, крім акцій, на суму, що не перевищує 25 відсотків вартості активів товариства; прийняття рішення про викуп розміщених товариством інших, крім акцій, цінних паперів; затвердження ринкової вартості майна у випадках, передбачених Законом України "Про акціонерні товариства"; обрання та припинення повноважень голови та членів правління; затвердження умов контрактів, які укладатимуться з головою та членами правління, встановлення розміру їх винагороди, призначення особи, уповноваженої на підписання контрактів з головою та членами правління; обрання реєстраційної комісії, за винятком випадків, коли позачергові загальні збори скликаються акціонерами; обрання та припинення повноважень голови і членів інших органів товариства; затвердження форми і тексту бюлетеня (бюлетенів) для голосування, за винятком випадків, коли позачергові загальні збори скликаються акціонерами; обрання аудитора товариства та визначення умов договору, що укладатиметься з ним, встановлення розміру оплати його послуг; визначення дати складення переліку осіб, які мають право на отримання дивідендів, порядку та строків виплати дивідендів у межах граничного строку, визначеного Законом України "Про акціонерні товариства"; визначення дати складення переліку акціонерів, які мають бути повідомлені про проведення загальних зборів та мають право на участь у загальних зборах відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства"; вирішення питань про участь товариства у промислово-фінансових групах та інших об'єднаннях (асоціаціях), про заснування (створення), участь у заснуванні (створенні) та припинення (реорганізацію, ліквідацію) товариством інших юридичних осіб (у т.ч. дочірніх підприємств (товариств)), про здійснення товариством внесків до статутних капіталів юридичних осіб , про затвердження статутів (інших установчих документів) дочірніх підприємств (товариств) та інших юридичних осіб, частками (акціями, паями) у статутному капіталі яких володіє товариство, про придбання часток (акцій, паїв) в статутних капіталах інших юридичних осіб, про продаж часток (акцій, паїв) що належать Товариству в статутних капіталах інших юридичних осіб, про створення та припинення (закриття) філій, представництв та інших відокремлених (структурних) підрозділів товариства, про затвердження Положень про філії, представництва та інші відокремлені (структурні) підрозділи товариства; вирішення питань, віднесених до компетенції наглядової ради розділом XVI Закону України "Про акціонерні товариства", у разі злиття, приєднання, поділу, виділу або перетворення товариства; прийняття рішення про вчинення (надання згоди на вчинення) значного правочину, якщо ринкова вартість майна, робіт або послуг, що є предметом такого правочину, становить від 10 до 25 відсотків вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності товариства; прийняття рішення щодо необхідності прийняття загальними зборами рішення про вчинення (надання згоди на вчинення) правочину, у якому ринкова вартість майна, робіт або послуг, що є предметом такого правочину, перевищує 25 відсотків вартості активів за даними останньої річної фінансової звітності товариства; у випадках, передбачених Законом України "Про акціонерні товариства", прийняття рішення про вчинення чи відмову від вчинення правочину, щодо якого є заінтересованість; прийняття рішення про винесення на розгляд загальних зборів питання про вчинення (надання згоди на вчинення) правочину, щодо вчинення якого є заінтересованість; визначення ймовірності визнання товариства неплатоспроможним внаслідок прийняття ним на себе зобов'язань або їх виконання, у тому числі внаслідок виплати дивідендів або викупу акцій; прийняття рішення про обрання оцінювача майна товариства та затвердження умов договору, що укладатиметься з ним, встановлення розміру оплати його послуг; прийняття рішення про обрання (заміну) депозитарної установи, яка надає товариству послуги та/або додаткові послуги, затвердження умов договору, що укладатиметься з нею, встановлення розміру оплати її послуг; надсилання пропозиції акціонерам про придбання належних їм простих акцій особою (особами, що діють спільно), яка придбала контрольний пакет акцій, відповідно до ст. 65 Закону України "Про акціонерні товариства"; прийняття рішення про внесення змін до документів, наданих акціонерам або з якими вони мали можливість ознайомитись під час підготовки до загальних зборів; ініціювання проведення спеціальної перевірки ревізором та/або аудиторської перевірки фінансово - господарської діяльності Товариства, його дочірніх підприємств, філій та представництв; прийняття рішення про запровадження в товаристві посади корпоративного секретаря, обрання та відкликання корпоративного секретаря за пропозицією голови наглядової ради; визначення складу та обсягу відомостей, що становлять комерційну таємницю та конфіденційну інформацію про діяльність товариства, а також вжиття заходів щодо забезпечення їх нерозголошення; здійснення контролю за діяльністю правління, керівників дочірніх підприємств, філій та представництв товариства з метою забезпечення відповідності господарської діяльності товариства, його дочірніх підприємств, філій та представництв чинному законодавству України, Статуту товариства, статутам дочірніх підприємств, положенням про відповідні філії та інші відокремлені підрозділи, правилам, процедурам та іншим внутрішнім документам товариства, здійснення контролю за дотриманням в товаристві норм чинного законодавства України; прийняття будь-яких кадрових рішень (в тому числі стосовно прийому на роботу (призначення), звільнення, переведення) щодо керівників дочірніх підприємств товариства; розгляд висновків та матеріалів службових перевірок і внутрішніх розслідувань, що проводяться ревізором, аудитором товариства, державними контролюючими органами, внутрішніми підрозділами товариства; розгляд та прийняття рішення за наслідками розгляду квартальних звітів Правління Товариства; призначення голови та секретаря Загальних зборів, крім випадку коли Загальні збори скликаються акціонерами; прийняття рішення про відсторонення голови або члена Правління від здійснення повноважень та обрання особи, яка тимчасово здійснюватиме повноваження голови Правління у разі відсторонення голови Правління від здійснення повноважень; вирішення інших питань, що належать до виключної компетенції Наглядової ради згідно з цим Статутом. Питання, що належать до виключної компетенції наглядової ради, не можуть вирішуватися іншими органами товариства, крім загальних зборів, за винятком випадків, встановлених Законом України "Про акціонери і товариства". На підставі рішення Загальних зборів ПРАТ "МАКІЇВКОКС" (протокол від 05.10.2017р.) були припинені повноваження Наглядової ради у повному складі у зв'язку з закінченням строку дії повноважень та обрано новий склад. Надич Ігор Богданович обрано на посаду Голови та члена Наглядової ради на підставі рішення Загальних зборів (протокол від 05.10.2017р.) та рішення Наглядової ради (протокол від 05.10.2017р.). Рішення прийняте у зв'язку з необхідністю обрання нового складу Наглядової ради. Особу обрано строком на 3 роки. Загальний стаж роботи - 22 роки. Перелік посад, які особа обіймала протягом останніх п'яти років: член Наглядової ради ПАТ "ДМ3", голова Наглядової ради, директор дирекції з управління власністю ПрАТ "ДМЗ". Станом на 31.12.2018 р. Надич І.Б. обіймає посаду менеджер з адміністративної діяльності ТОВ "Інкостіл Груп", ідентифікаційний код 32856305. Особа є акціонером. Розмір пакета акцій, яким володіє 0,000011% від статутного капіталу товариства. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.
Мітрошичев Андрій Олегович Член Наглядової ради - представник акціонера ПрАТ "ДМ3"
Рік народження 1976 р. н. (48 років)
Дата вступу на посаду і термін 05.10.2017 - 3 роки
Освіта Донецький державний університет, правознавство, юрист; Донецький національний університет, менеджмент організацій, економіст
Стаж роботи 20 років
Попередне місце роботи ведучий економіст дирекції з організації розрахунків та фінансового аналізу, ПРАТ "ДМ3", 30939178
Примітки Повноваження та обов'язки окремо для кожного члена наглядової ради не визначені. Кожний член наглядової ради діє в межах повноважень та обов'язків, передбачених Законом України "Про акціонерні товариства", іншими актами законодавства, Статутом товариства, Положенням про наглядову раду товариства для органу управління - наглядової ради, а також цивільно - правовим договором, який укладений з ним. Мітрошичев Андрій Олегович обрано на посаду члена Наглядової ради на підставі рішення Загальних зборів (протокол від 05.10.2017р.). Рішення прийняте у зв'язку з необхідністю обрання нового складу Наглядової ради. Особу обрано строком на 3 роки. Загальний стаж роботи - 20 років. Станом на 31.12.2018р. Мітрошичев А.О. ведучий спеціаліст відділу казначейських операцій фінансового департаменту ПРАТ "ДМЗ", ідентифікаційний код 30939178. Особисто акціями товариства не володіє. Особа є представником акціонера ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДОНЕЦЬКСТАЛЬ" - МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД", ідентифікаційний код 30939178. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.
Кушка Лілія Борисівна Член Наглядової ради - представник акціонера ПРАТ "ДМ3"
Рік народження 1963 р. н. (61 рік)
Дата вступу на посаду і термін 05.10.2017 - 3 роки
Освіта Донецький політехнічний інститут, економіка та організація гірничої промисловості
Стаж роботи 35 років
Попередне місце роботи начальник відділу, ПРАТ "ДМ3", 30939178
Примітки Повноваження та обов'язки окремо для кожного члена наглядової ради не визначені. Кожний член наглядової ради діє в межах повноважень та обов'язків, передбачених Законом України "Про акціонерні товариства", іншими актами законодавства, Статутом товариства, Положенням про наглядову раду товариства для органу управління - наглядової ради, а також цивільно - правовим договором, який укладений з ним. Кушка Лілія Борисівна обрано на посаду члена Наглядової ради на підставі рішення Загальних зборів (протокол від 05.10.2017р.). Рішення прийняте у зв'язку з необхідністю обрання нового складу Наглядової ради. Особу обрано строком на 3 роки. Загальний стаж роботи - 35 роки. Перелік посад, які особа обіймала протягом останніх п'яти років: начальник відділу зведених економічних показників та аналітики дирекції з планування та економічного аналізу. Станом на 31.12.2018 р. Кушка Л.Б. обіймає посаду начальник відділу фінансового планування та аналізу фінансового департаменту ПРАТ "ДМЗ", ідентифікаційний код 30939178. Особисто акціями товариства не володіє. Особа є представником акціонера ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДОНЕЦЬКСТАЛЬ" - МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД", ідентифікаційний код 30939178. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Особи, послугами яких користується емітент

Назва
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕПОЗИТАРІЙ УКРАЇНИ" #30370711
Адреса 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, буд. 17/8
Діятельність Депозитарна діяльність Центрального депозитарію цінних паперів
Ліцензія
№ Правила ЦДЦП
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку Рішення № 2092 від 01.10.2013, № 443 від 08.04.2014, № 903 від 25.06.2015
з 01.10.2013
Контакти 0445910400, 4825214
Примітки Послуги по договору про обслуговування випусків цінних паперів ПрАТ "Макіївкокс" №ОВ-245 от 17.10.13
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЛОБАЛ КАСТОДІАН" #37956893
Адреса 04107, м. Київ, вул.Тропініна, 7-г
Діятельність Депозитарна діяльність депозитарної установи
Ліцензія
№ Серія АЕ № 263421
Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку
з 01.10.2013
Контакти 044 (2772352), 044 (2867170)
Примітки Послуги ПрАТ "Макіївкокс" протягом звітного року надавались на підставі Договору про обслуговування рахунка у цінних паперах № 3-Д от 27.07.15р. На підставі Договору про надання реєстру власників іменних цінних паперів № 811-Р от 27.07.15р. ТОВ "Глобал Кастодіан" є визначеною особою для надання ПрАТ " Макіївкокс" послуг щодо надання реєстру власників іменних цінних паперів, переліку власників іменних цінних паперів та інших послуг, передбачених Договором.
АУДИТОРСЬКА ФІРМА В ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НІКА-АУДИТ" #24647491
Адреса 01133, м.Київ, бульвар Лесі Українки,26Б, оф.304
Діятельність Діяльність у сфері бухгалтерського обліку й аудиту; консультування з питань оподаткування
Ліцензія
№ Свідоцтво № 1715
Аудиторська палата України
з 26.01.2001
Контакти 0442854141, д/в
Примітки Аудиторська фірма, яка надавала аудиторські послуги емітенту та провела аудит фінансової звітності ПрАТ "Макіївкокс" за 2018р.

Участь у створенні юридичних осіб

Назва
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МАКІЇВСЬКИЙ КОКСОХІМІЧНИЙ ЗАВОД" #00191106
Адреса ДОНЕЦЬКА ОБЛ., М. ПОКРОВСЬК, МІКРОРАЙОН ШАХТАРСЬКИЙ, БУД. 7А
Опис Станом на 31.12.2018р. ПРАТ "МАКIЇВКОКС" є акцiонером та володiє 25% простих iменних акцiй ПАТ "МКХЗ". Внесок до статутного капiталу ПАТ "МКХЗ" товариством не здiйснювався. Акцiї були придбанi на вторинному ринку цiнних паперiв за грошовi кошти. Кожною простою акцiєю ПАТ "МКХЗ" її власнику - акцiонеру надається однакова сукупнiсть прав, включаючи право на: участь в управлiннi товариством; отримання дивiдендiв; отримання у разi лiквiдацiї товариства частини його майна або вартостi частини майна товариства; отримання iнформацiї про господарську дiяльнiсть товариства. Одна проста акцiя ПАТ "МКХЗ" надає акцiонеру один голос для вирiшення кожного питання на загальних зборах, крiм випадкiв проведення кумулятивного голосування. Акцiонери - власники простих акцiй ПАТ "МКХЗ" мають права, в т.ч. на участь в управлiннi ПАТ "МКХЗ", передбаченi актами законодавства та Статутом ПАТ "МКХЗ".

Власники акцій

Власник Частка
Донецька обласна державна адмiнiстрацiя (засновник) / #00022473 0.00%
Адреса м.Краматорськ, вул. Олекси Тихого, будинок 6
Код 00022473

Власники великих пакетів акцій

Власник Кількість акцій Частка акцій
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ДОНЕЦЬКСТАЛЬ" - МЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД" / #30939178 8 845 637 655 шт 97.47%
Адреса м. Покровськ, вул. Торгівельна, буд. 1З6А