Clarity Project
Закупівлі Аукціони Про систему
Інформація
Prozorro
Учасник
ProZorro.Продажі
Продавець (10)
Зовнішня інформація (9) ДАБІ (7) Перевірки (17)

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА "ДАРНИЦЯ"

#00481212

Основна інформація

Назва ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА "ДАРНИЦЯ"
ЄДРПОУ 00481212
Номер свідоцтва про реєстрацію А01 № 343844
Дата державної реєстрації 22.08.1994
Банк, що облуговує емітента в національній валюті ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО"
МФО: 305749
Номер рахунку: 2600630510401
Банк, що облуговує емітента в іноземній валюті ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО"
МФО: 305749
Номер рахунку: 2600630510401
Контакти
+38 (044) 207-73-03
fin@darnitsa.kiev.ua

Посадові особи

Ім'я Посада
Миронюк Андрій Геннадійович Комерційний директор
Рік народження 1972 р. н. (50 років)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Вища
Стаж роботи 15 років
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надав згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Розмір виплаченої винагороди в тому числі у натуральній формі - відповідно до умов укладеного договору. На підставі рішення Наглядової ради 06.06.2012 року (Протокол № 2 від 06.06.2012 року) припинено повноваження члена Правління Миронюка Андрія Геннадійовича. Замість звільненої особи нікого не призначено на посаду, у зв'язку з відсутністю в новій редакції Статуту Товариства органу управління - Правління. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада Член Правління ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".
Тихонова Ірина Анатоліївна Головний бухгалтер, начальник фінансово-економічного відділу
Рік народження 1960 р. н. (62 роки)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Вища
Стаж роботи 12 років
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надала згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Розмір виплаченої винагороди в тому числі у натуральній формі - відповідно до умов укладеного договору. На підставі рішення Наглядової ради 06.06.2012 року (Протокол № 2 від 06.06.2012 року) припинено повноваження члена Правління, Головного бухгалтера Тихонової Ірини Анатоліївни. Замість звільненої особи нікого не призначено на посаду, у зв'язку з відсутністю в новій редакції Статуту Товариства органу управління - Правління. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада Член Правління, Головний бухгалтер ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".
Федько Микола Миколайович Директор із забезпечення
Рік народження 1975 р. н. (47 років)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Вища
Стаж роботи 9 років
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надав згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Розмір виплаченої винагороди в тому числі у натуральній формі - відповідно до умов укладеного договору. На підставі рішення Наглядової ради 06.06.2012 року (Протокол № 2 від 06.06.2012 року) припинено повноваження Секретаря Правління Федька Миколи Миколайовича. Замість звільненої особи нікого не призначено на посаду, у зв'язку з відсутністю в новій редакції Статуту Товариства органу управління - Правління. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада Секретар Правління ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".
Тройніков Олексій Олександрович Ревізор
Рік народження 1977 р. н. (45 років)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Вища
Стаж роботи 14 років
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надав згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Винагорода в грошовій та в натуральній формах не виплачувалась. На підставі рішення загальних зборів акціонерів ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" 06.06.2012 року (Протокол № 21 від 06.06.2012 року) звільнено Голову Ревізійної комісії Тройнікова Олексія Олександровича. Замість звільненої особи нікого не призначено на посаду, у зв'язку з відсутністю в новій редакції Статуту Товариства органу управління - Ревізійної комісії. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада Голова Ревізійної Комісії ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".
Шевчук Дмитро Миколайович Технічний директор
Рік народження 1978 р. н. (44 роки)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Вища
Стаж роботи 8 років
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надав згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Розмір виплаченої винагороди в тому числі у натуральній формі - відповідно до умов укладеного договору. На підставі рішення Наглядової ради 31.10.2012 року (Протокол № 5 від 31.10.2012 року) обрано членом Дирекції Шевчука Дмитра Миколайовича на посаду технічного директора. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада начальник відділу управління якістю.
Черкас Євгеній Миколайович Директор з виробництва
Рік народження 1975 р. н. (47 років)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Вища
Стаж роботи 14 років
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надав згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Розмір виплаченої винагороди в тому числі у натуральній формі - відповідно до умов укладеного договору. На підставі рішення Наглядової ради 31.10.2012 року (Протокол № 5 від 31.10.2012 року) на посаду Директора з виробництва переведений член Дирекції Черкас Євгеній Миколайович. Замість звільненої особи нікого не призначено на посаду. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада Технічний директор.
Огньова Наталія Володимирівна Член Наглядової Ради
Рік народження 1980 р. н. (42 роки)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Вища
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надала згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Розмір виплаченої винагороди в тому числі у натуральній формі - відповідно до умов укладеного договору. На підставі рішення загальних зборів акціонерів ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" 06.06.2012 року (Протокол № 21 від 06.06.2012 року) звільнено члена Наглядової ради Огньову Наталію Володимирівну. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада Член Наглядової Ради ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".
Загорій Гліб Володимирович Генеральний директор
Рік народження 1976 р. н. (46 років)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Вища
Стаж роботи 15 років
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надав згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Розмір виплаченої винагороди в тому числі у натуральній формі - відповідно до умов укладеного договору. На підставі рішення Наглядової ради 06.06.2012 року (Протокол № 2 від 06.06.2012 року) припинено повноваження Голови Правління-Генерального директора Загорія Гліба Володимировича. Замість звільненої особи нікого не призначено на посаду, у зв'язку з відсутністю в новій редакції Статуту Товариства органу управління - Правління. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада Голова Правління-Генеральний директор ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".
Загорій Людмила Петрівна Член Наглядової Ради
Рік народження 1948 р. н. (74 роки)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Середня
Стаж роботи 14 років
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надала згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Розмір виплаченої винагороди в тому числі у натуральній формі - відповідно до умов укладеного договору. На підставі рішення загальних зборів акціонерів ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" 06.06.2012 року (Протокол № 21 від 06.06.2012 року) звільнено члена Наглядової ради Загорій Людмилу Петрівну. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада Член Наглядової Ради ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця"
Олексенко Ольга Володимирівна Член Наглядової Ради
Рік народження 1976 р. н. (46 років)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Вища
Стаж роботи 8 років
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надала згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Розмір виплаченої винагороди в тому числі у натуральній формі - відповідно до умов укладеного договору. На підставі рішення загальних зборів акціонерів ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" 06.06.2012 року (Протокол № 21 від 06.06.2012 року) звільнено члена Наглядової ради Олексенко Ольгу Володимирівну. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада Член Наглядової Ради ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".
Дєвєдьорова Вікторія Станіславівна Директор з якості, Уповноважена особа
Рік народження 1975 р. н. (47 років)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Вища
Стаж роботи 9 років
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надала згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Розмір виплаченої винагороди в тому числі у натуральній формі - відповідно до умов укладеного договору. На підставі рішення Наглядової ради 06.06.2012 року (Протокол № 2 від 06.06.2012 року) припинено повноваження члена Правління Дєвєдьорової Вікторії Станіславівни. Замість звільненої особи нікого не призначено на посаду, у зв'язку з відсутністю в новій редакції Статуту Товариства органу управління - Правління. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада Член Правління ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".
Козловська Світлана Василівна Член Наглядової Ради
Рік народження 1966 р. н. (56 років)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Вища
Стаж роботи 19 років
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надала згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Розмір виплаченої винагороди в тому числі у натуральній формі - відповідно до умов укладеного договору. На підставі рішення загальних зборів акціонерів ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" 06.06.2012 року (Протокол № 21 від 06.06.2012 року) звільнено Секретаря Наглядової ради Козловську Світлану Василівну. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада Секретар Наглядової Ради ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".
Загорій Володимир Антонович Голова Наглядової Ради
Рік народження 1951 р. н. (71 рік)
Паспортні дані д/н, д/н, д/н
Освіта Вища
Стаж роботи 35 років
Попередне місце роботи д/н
Примітки Не надав згоди на розкриття паспортних даних. Стаж керівної роботи вказаний в пункті "Стаж керівної роботи". Повноваження та обов'язки визначені Статутом ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця". Розмір виплаченої винагороди в тому числі у натуральній формі - відповідно до умов укладеного договору. На підставі рішення загальних зборів акціонерів ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" 06.06.2012 року (Протокол № 21 від 06.06.2012 року) звільнено Голову Наглядової ради Загорія Володимира Антоновича. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Попередня посада Голова Наглядової Ради ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця".

Ліцензії

Дата  
037990 27.06.2012 Придбання, зберігання, перевезення, знищення, використання прекурсорів (списку 1 таблиці IV та списку 2 таблиці IV) "Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів"
Орган ліцензування Державна служба України з контролю за наркотиками
Дата видачі 27.06.2012
Опис Пiсля закiнчення строку дiї лiцензiї в 2016 році планується отримання нової лiцензiї на цей вид діяльності. Переоформлено ліцензію від 31.03.2011 р. серії АВ № 580448.
063235 19.10.2012 Медична практика
Орган ліцензування Міністерство охорони здоров'я України
Дата видачі 19.10.2012
Опис Лiцензiя видана на необмежений термiн.
598035 21.06.2012 Виробництво лікарських засобів
Орган ліцензування Державна служба України з лікарських засобів
Дата видачі 21.06.2012
Опис Лiцензiя видана на необмежений термiн. Переоформлено ліцензію від 11.01.2011 р. серії АВ № 501348
599142 22.06.2012 Роздрібна торгівля лікарськими засобами
Орган ліцензування Державна служба України з лікарських засобів
Дата видачі 22.06.2012
Опис Лiцензiя видана на необмежений термiн. Переоформлено ліцензію від 13.12.2011 р. серії АВ № 579893.
600475 05.07.2012 Медична практика
Орган ліцензування Міністерство охорони здоров'я України
Дата видачі 05.07.2012
Опис Переоформлено ліцензію від 17.08.2007р. Серії АВ № 367479.