Clarity Project
Prozorro Закупівлі Prozorro.Продажі Аукціони Увійти до системи Тарифи та оплата Про систему

Рішення від 30.01.2019 по справі 120/4614/18-а

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Вінниця

30 січня 2019 р. Справа № 120/4614/18-а

Вінницький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Воробйової Інни Анатоліївни, розглянувши у письмовому провадженні в порядку спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 , Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити дії

ВСТАНОВИВ:

До Вінницького окружного адміністративного суду звернувся ОСОБА_1 із адміністративним позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 (далі - Вінницький облвійськомат, відповідач 1 ), Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області (далі - ГУ ПФУ у Вінницькій області, відповідач 2), яким просив:

- визнати протиправними дії ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо зниження грошового забезпечення ОСОБА_1 встановленого на підставі довідки Вінницького обласного військового комісаріату №ХЛ55483 із урахуванням посадового окладу в розмірі 5780 грн. (співвідношення розміру посадового окладу до 01.01.2018 - 1170 грн., тарифний розряд за посадою “ 29”);

- зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_2 виготовити та направити нову довідку до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2018 року, що враховується для перерахунку пенсії із урахуванням посадового окладу ОСОБА_1 (співвідношення розміру посадового окладу до 01.01.2018 - 1500 грн. тарифний розряд за посадою “44”, тарифний коефіцієнт “ 4,48”) згідно постанови КМУ від 30.08.2017 №704 та додаткам №23, 24 згідно наказу МОУ №90 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних сил України";

- зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області провести перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 з урахуванням нової довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсії із урахуванням посадового окладу ОСОБА_1 (співвідношення розміру посадового окладу до 01.01.2018 - 1500 грн. тарифний розряд за посадою “44”, тарифний коефіцієнт “4, 48”) згідно постанови КМУ від 30.08.2017 №704 та додаткам №23, 24 згідно наказу МОУ №90 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних сил України " з 01.01.2018 р.

Обґрунтовуючи заявлені позовні вимоги, позивач зазначає, що його в 1998 р. було звільнено з військової служби у запас з посади начальника інженерно-авіаційної служби авіаційного відділу військової частини №35564, 43 Ракетної армії у військовому звані “підполковник” за пунктом 65, підпунктом “в” (за станом здоров'я). З 1998 року він знаходиться на обліку у Вінницькому обласному військовому комісаріаті, а з 01.01.2007 року на пенсійному обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області. Зазначив, що починаючи з 2008 року його посадовий оклад на дату звільнення зі служби встановлений у розмірі - 1500 грн., із урахуванням якого йому неодноразово здійснювався перерахунок пенсії.

01.03.2018 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України “Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб” №704 від 30.08.2017 року, якою збільшено грошове забезпечення військовослужбовців та затверджено тарифну сітку розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу та начальницького складу.

На виконання постанови КМУ №103 від 21.02.2018 року, ІНФОРМАЦІЯ_3 виготовлено та направлено до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницької області довідку №ХЛ56623 від 28.03.2018 року про розмір грошового забезпечення позивача, згідно якої його посадовий оклад становить 5780 грн., що відповідає тарифному розряду “29”, розрахованого виходячи із розміру посадового окладу - 1170 грн.

Позивач стверджує, що тарифний розряд за його посадою складає “44”, тарифний коефіцієнт “ 4,48”. Відповідно, посадовий оклад має становити 7 893 грн. Отже відповідач 1 безпідставно знизив тарифний розряд та грошове забезпечення.

Не погоджуючись із такими діями відповідача 1, позивач звернувся до суду з даним адміністративним позовом.

Ухвалою суду від 26.12.2018 року прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у даній справі та призначено до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження на 30.01.2019 року без виклику учасників справи.

09.01.2019 року представником відповідача 2 подано відзив на позовну заяву (вх. № 1334), у якому просив суд відмовити у задоволенні позову та зазначив, що управління пенсійного фонду здійснює перерахунок виключно на підставі документів, які подаються відповідними уповноваженими органами та не наділене повноваженнями самостійно визначати складові грошового забезпечення. Відтак, враховуючи, що в матеріалах пенсійної справи відсутня довідка ОВК із іншим розміром посадового окладу, ніж в довідці від 27.03.2018 р., то відсутні підстави для проведення перерахунку.

14.01.2019 року до суду надійшов відзив на адміністративний позов відповідача 1 (вх. № 2269), у якому просив відмовити в задоволенні позову, вказуючи, що оскільки посада, із якої був звільнений позивач, а саме, начальника інженерно-авіаційної служби авіаційного відділу військової частини №35564, не передбачена ані Постановою №704 від 30.08.2017 року, ані наказом Міністра оборони України від 01.03.2018 року №90, тому тарифний розряд та розмір посадового окладу визначався згідно з Додатком 24 до Наказу №90, шляхом співвідношення встановлених до 01.01.2018 року розмірів посадових окладів до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України та з врахуванням вимог Алгоритму, затвердженого Директором Департаменту фінансів Міністерства оборони України 13.03.2018 року. Окрім того, відповідач зазначив, що згідно таблиці тарифікації посадових окладів, розробленої Департаментом фінансів Міністерства оборони України на підставі штату ракетної армії, посаді “начальника інженерно-авіаційної служби ракетної армії” станом на 01.01.2008 року відповідав посадовий оклад - 1170 грн., який відповідає “29” тарифному розряду та окладу в розмірі 5780 грн.

Ухвалою від 30.01.2019 р. відмовлено в задоволенні клопотання відповідача 1 про залучення третьої особи.

17.01.2019 року до суду надійшла відповідь представника позивача на відзив ІНФОРМАЦІЯ_1 (вх. № 3231), у якому просив задовольнити заявлені позовні вимоги, з мотивів наведених у позовній заяві, а доводи відповідача 1 вважає недоведеними і протиправними.

Дослідивши матеріали справи, суд доходить висновку, що позов підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

Так, судом встановлено, що на підставі наказу заступника Міністра оборони України №32 від 01.08.1998 року ОСОБА_1 звільнено з військової служби у запас з посади начальника інженерно-авіаційної служби авіаційного відділу військової частини №35564, у військовому звані “підполковник” за підпунктом “в” пунктом 65 (за станом здоров'я).

Починаючи з 1998 року позивач знаходиться на обліку у Вінницькому обласному військовому комісаріаті.

Починаючи з 01.01.2008 року Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області розрахунок пенсії позивача здійснювався виходячи із розміру посадового окладу 1500 грн.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України №103 від 21.02.2018 "Про перерахунок пенсії особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб" ІНФОРМАЦІЯ_3 виготовлено та надіслано до Головного управління Пенсійного фонду України довідку №ХЛ55483 від 27 березня 2018 року про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 , згідно якої посадовий оклад склав 5 780 грн.

ОСОБА_1 звернувся до військового комісару ВОВК із заявою, за наслідком розгляду якої, облвійськомат листом №12/3253 від 20.11.2018 р. повідомив про те, що визначення розміру грошового забезпечення станом на 01.03.2018 для проведення перерахунку пенсій проводилося відповідно до норм постанови КМУ №704 від 30.08.2017 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб", наказу Міністра оборони України від 01.03.2018 №90 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних сил України" та Алгоритму урахування (встановлення) розмірів окладів за відповідними або аналогічними посадами, які особи займали на дату звільнення зі служби, під час оформлення та подання військовими комісаріатами органам Пенсійного фонду України довідок про розміри грошового забезпечення відповідно до постанови КМУ від 21.02.2018 року №103.

Також зазначено, що оскільки посадовий оклад за займаною позивачем посадою не визначено, як і не визначено постановою №103 та додатками 1-22 до наказу, а тому тарифний розряд і, відповідно, розмір посадового окладу визначався згідно із додатком 24 до наказу Схема співвідношення встановлених до 01 березня 2018 року розмірів посадових окладів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил, звільнених з військової служби, до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України (далі-Схема).

Згідно з Схемою, в разі, якщо посадовий оклад до 01.03.2018 р. складав 1170 грн., то з 01.03.2018 в такому випадку встановлюється 29 тарифний розряд, що відповідає розміру посадового окладу - 5 780,00 грн.

Не погоджуючись із такими діями відповідача 1 щодо зменшення тарифного розряду та, як наслідок, зменшення розміру посадового окладу, що впливає на розмір отримуваної ним пенсії, позивач звернувся до суду з даним адміністративним позовом.

Визначаючись щодо заявлених позовних вимог, суд виходить із наступного.

Відповідно до статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Згідно із статтею 46 Конституції України, громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом. Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення, створенням мережі державних, комунальних приватних закладів для догляду непрацездатними.

Відповідно до частини четвертої статті 63 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб" (далі - Закон № 2262-ХІІ), усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Так, пунктом 1 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 за № 45 пенсії, призначені відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", у зв'язку із підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію згідно із Законом, перераховуються на умовах та в розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.

В свою чергу, пунктом 1 Постанови Кабінету Міністрів України "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" від 21.02.2018 р. за № 103 постановлено перерахувати пенсії, призначені згідно із Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (далі - Закон) до 1 березня 2018 року (крім пенсій, призначених згідно із Законом особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) та поліцейським), з урахуванням розміру окладу за посадою, військовим (спеціальним) званням, відсоткової надбавки за вислугу років за відповідною або аналогічною посадою, яку особа займала на дату звільнення із служби (на дату відрядження для роботи до органів державної влади, органів місцевого самоврядування або до сформованих ними органів, на підприємства, в установи, організації, вищі навчальні заклади), що визначені станом на 01.03.2018 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 за № 704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб".

Пунктом 1 постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 за №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" затверджено тарифну сітку розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу згідно з додатком 1.

Окрім того, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" та з метою визначення посадових окладів осіб офіцерського складу Збройних Сил України Наказом Міністерства оборони України №90 від 01.03.2018 р. "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України" установлено тарифні розряди за основними типовими посадами та основними посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України згідно зі схемами, визначеними у додатках 1 - 22 до цього наказу, а також співвідношення встановлених до 01.03.2018 окладів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України та осіб офіцерського складу Збройних Сил, звільнених з військової служби, до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України згідно зі схемами, визначеними у додатках 23, 24 до цього наказу.

Так, відповідно до Схеми співвідношення встановлених до 01.03.2018 окладів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України та осіб офіцерського складу Збройних Сил, звільнених з військової служби, до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України, яка є Додатком 24 до Наказу №90 від 01.03.2018 р., посадовий оклад, встановлений (обчислений) до 01.03.2018 в розмірі 1480 - 1519,99 грн. відповідає тарифному розряду "44", що встановлюються з 01.03.2018 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 №704.

Згідно із тарифною сіткою розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу, яка є Додатком 1 до Постанови від 30.08.2017 за №704, тарифному розряду "44" відповідає тарифний коефіцієнт "4, 48".

В свою чергу, як встановлено судом, починаючи з 01.01.2008 р. позивач отримував пенсію розраховану виходячи із розміру посадового окладу 1500 грн.

Відтак, посадовий оклад ОСОБА_1 встановлений до 01.03.2018 в розмірі 1500 грн., відповідав тарифному розряду "44".

Однак, Вінницьким обласним військовим комісаріатом виготовлено та направлено до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницької області довідку про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 , згідно якої його посадовий оклад становить 5 780 грн., що відповідає тарифному розряду "29".

При цьому, заперечуючи проти задоволення даного адміністративного позову, представник відповідача 1 зазначає, що відповідно до Примітки 2 Додатку 24 до Наказу №90 від 01.03.2018 тарифні розряди за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил, визначені за цією Схемою, не можуть перевищувати відповідних тарифних розрядів за основними типовими посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України відповідних органів військового управління, встановлених в додатках 1 - 22 за основними типовими посадами та основними посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України.

Також вказує на те, що оскільки тарифні розряди за посадами штабу армії, яку обіймав ОСОБА_1 , постановою КМУ №704 від 30.08.2017 року та додатками 1-22 до Наказу від 01.03.2018 року №90 не визначені, відтак, тарифний розряд і, відповідно, розмір посадового окладу визначався згідно із додатком 24 до Наказу №90 від 01.03.2018 року, та з врахуванням вимог Алгоритму, зокрема, відповідності рівня військової частини.

Разом з тим, суд звертає увагу на те, що пунктом 5 Алгоритму визначено, якщо назва військової частини не відповідає назві схем (додатки 1-22 до Наказу №90, додаток 2 до вказівки 612), застосовується схема співвідношення встановлених до 01.03.2018 розмірів посадових окладів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил, звільнених з військової служби, до відповідних тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України (додаток 24 до Наказу №90, додаток 3 до вказівки 612).

Отже, Алгоритмом, на який посилається представник військового комісаріату, чітко визначено, що у разі якщо назва військової частини не відповідає назвам, наявним у додатках 1-22 до Наказу №90 від 01.03.2018, то застосовується схема співвідношення встановлених до 01.03.2018 р. розмірів посадових окладів до тарифних розрядів, згідно з додатком 24 до Наказу №90 від 01.03.2018.

В період до 01.03.2018 р. позивач отримував пенсію розраховану виходячи із розміру посадового окладу 1500 грн., при цьому, назва військової частини із якої був звільнений позивач не відповідає жодній із схем відображених у додатках 1-22 до Наказу №90 від 01.03.2018.

Окрім того слід вказати й на те, що згідно роз'яснення Міністерства оборони України Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України від 03.07.2018 №322/1/2740 на запит Департаменту фінансів Міністерства оборони України щодо визначення статусу управління 43 ракетної армії зазначено, що у Збройних Силах України немає нормативно-правових актів, які визначають критерії , що порівнюють органи військового управління та інші нетипові штатні структури, а також посади в них. Без прямих аналогів ототожнення (взвод до взводу, рота до роти, батальйон до батальйону в межах одного роду військ (сил), виду Збройних Сил України) Головне управління не може порівнювати управління 43 ракетної армії з іншими органами військового управління.

За таких обставин, на думку суду, посадовий оклад позивача для перерахунку пенсії згідно постанови №103 від 21.02.2018, повинен розраховуватись виходячи із співвідношення його посадового окладу встановленого до 01.03.2018, тобто 1500 грн. до відповідного тарифного розряду за посадами осіб офіцерського складу Збройних Сил України, що згідно додатку 23, 24 до Наказу №90 від 01.03.2018 р. відповідає тарифному розряду "44" та розміру посадового окладу - 7 893 грн.

Враховуючи вище викладене, суд доходить висновку, що позовні вимоги в частині визнання протиправними дій ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо зниження грошового забезпечення позивачу є обґрунтованими та підлягають задоволенню, відповідно, слід зобов'язати відповідача 1 виготовити та направити нову довідку (з визначенням тарифного розряду “ 44”) до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

Разом з тим, оцінюючи вимогу щодо зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області провести перерахунок та виплату пенсії позивачу, суд зазначає наступне.

Порядком проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" №45 чітко визначений алгоритм дій проведення перерахунку пенсій, а саме, державні органи повідомляють Пенсійний фонд України про підстави такого перерахунку, в свою чергу, Пенсійний фонд України повідомляє головні управління в областях про підстави для проведення перерахунку пенсій та про необхідність підготовки списків осіб, пенсії яких підлягають перерахунку, головні управління складають відповідні списки таких осіб та подають їх органам, які уповноважені видавати довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії - органам, з яких особи були звільнені із служби.

Отже, як видно органи Пенсійного фонду України не наділені повноваженнями самостійно визначати розмір пенсії, а здійснюють її нарахування на підставі наданих їм відповідними органами довідок про розмір грошового забезпечення. В свою чергу, розмір пенсійних виплат залежить від розміру складових грошового забезпечення зазначених у довідках.

Окремо, суд вважає за необхідне також вказати, що право на захист - це суб'єктивне право певної особи, тобто вид і міра її можливої (дозволеної) поведінки із захисту своїх прав. Воно випливає з конституційного положення: "Права і свободи людини і громадянина захищаються судом" (ст. 55 Конституції України).

Отже, кожна особа має право на захист свого права у разі його порушення, невизнання чи оспорювання у сфері цивільних, господарських, публічно-правових відносин та за наявності неврегульованих питань.

Порушення права означає необґрунтовану заборону на його реалізацію або встановлення перешкод у його реалізації, або значне обмеження можливостей його реалізації тощо.

Відповідно до частини першої статті 2 КАС України, завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб'єктів владних повноважень.

Із системного аналізу вказаних норм випливає, що суд захищає лише порушені, невизнані або оспорювані права, свободи та інтереси учасників адміністративних правовідносин.

За сукупністю наведеного, вимоги про зобов'язання Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області провести перерахунок та виплату пенсії позивачу на підставі нової довідки, на думку суду, є передчасними, адже спір в цій частині фактично не існує, оскільки відповідний перерахунок може мати місце лише після виконання Вінницьким обласним військовим комісаріатом рішення суду в частині направлення нової довідки про грошове забезпечення позивача, після отримання якої у органу пенсійного фонду виникне відповідний обов'язок здійснити перерахунок пенсії.

Перевіривши юридичну та фактичну обґрунтованість доводів сторін, оцінивши докази суб'єкта владних повноважень на підтвердження правомірності своїх дій та докази, надані позивачем, суд доходить висновку, що з наведених у позовній заяві мотивів і підстав, позовній вимоги підлягають частковому задоволенню.

Вирішуючи питання про розподіл судових витрат, суд вказує, що відповідно до частини третьої статті 139 КАС України, при частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог.

Враховуючи наведену норму, витрати понесені позивачем у даній справі в сумі 1762 грн. судового збору підлягають відшкодуванню частково у розмірі 704, 80 грн. (1/2 задоволених вимог) за рахунок бюджетних асигнувань Вінницького обласного військового комісаріату.

Керуючись ст.ст. 73, 74, 75, 76, 77, 90, 94, 139, 241, 245, 246, 250, 255, 295 КАС України, суд

ВИРІШИВ:

адміністративний позов задовольнити частково.

Визнати протиправними дії ІНФОРМАЦІЯ_1 щодо зниження грошового забезпечення ОСОБА_1 встановленого на підставі довідки Вінницького обласного військового комісаріату №ХЛ55483 із урахуванням посадового окладу в розмірі 5780 грн. (співвідношення розміру посадового окладу до 01.01.2018 - 1170 грн., тарифний розряд за посадою “ 29”).

Зобов'язати ІНФОРМАЦІЯ_2 виготовити та направити нову довідку до Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2018 року, що враховується для перерахунку пенсії із урахуванням посадового окладу ОСОБА_1 в розмірі 7893 грн. (співвідношення розміру посадового окладу до 01.01.2018 - 1500 грн. тарифний розряд за посадою “ 44”, тарифний коефіцієнт “ 4,48”) згідно постанови КМУ від 30.08.2017 №704 та додаткам №23, 24 та наказу МОУ №90 "Про встановлення тарифних розрядів за посадами осіб офіцерського складу Збройних сил України ".

В решті позовних вимог відмовити.

Стягнути на корить ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ) судові витрати зі сплати судового збору в сумі 704, 80 грн. (сімсот чотири гривні 80 копійок) за рахунок бюджетних асигнувань ІНФОРМАЦІЯ_1 ( АДРЕСА_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ).

Рішення суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 255 КАС України.

Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Позивач: ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний код НОМЕР_1 ).

Відповідач 1: Вінницький обласний військовий комісаріат ( АДРЕСА_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_2 ).

Відповідач 2: Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, код ЄДРПОУ 13322403).

Повний тест рішення сформовано: 30.01.2019 року.

Суддя Воробйова Інна Анатоліївна