Clarity Project
Закупівлі Аукціони Про систему
Інформація
Prozorro
Учасник
ProZorro.Продажі
Учасник (3)
Зовнішня інформація (1) ДАБІ (176) Перевірки (13)

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШЛЯХОВО-БУДІВЕЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ № 56"

#03448860

Перевірки

Дата Тип Орган Статус
11.07.2022 2959989 Провадження господарської діяльності у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування Пенсійний фонд України Заплановано
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні
13.12.2021 3205461 Додержання законодавства про працю Управління Держпраці у Хмельницькій області Проведено
Предмет перевірки: додержання законодавства про працю в частині оплати праці
Підстави:
Звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави
Учасники:
Волосінчук Максим Михайлович — генеральний директор
Мельник Вікторія Олександрівна — головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні
18.11.2021 2956295 Додержання законодавства про працю Управління Держпраці у Хмельницькій області Проведено
Предмет перевірки: додержання законодавства про працю в частині оплати праці
Підстави:
Звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави
Учасники:
Мельник Вікторія Олександрівна — головний державний інспектор відділу з питань експертизи умов праці
Волосінчук Максим Михайлович — генеральний директор
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні
23.08.2021 2277307 Промислова безпека, охорона праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієна праці Державна служба України з питань праці Проведено
20 порушень
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сферах промислової безпеки,охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами промислового призначення
Учасники:
Зварич Юрій Борисович — головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді на транспорті та зв'язку
Костюченко Денис Вікторович — головний державний інспектор відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв"язку
Волосінчук Максим Михайлович — Генеральний директор
Гуменний Валентин Анатолійович — начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці
Шелінговський Олег Леонідович — Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві і на ОПН Управління Держпраці у Хмельницькій області
Порушення:
Не складено список адміністративно-технічних працівників, яким дозволяється одноосібний огляд електроустановок.
На підприємстві водії не проходять передрейсовий медичний огляд (не надано шляхові листи та журнал перед рейсового медичного огляду) для водіїв транспортних засобів відповідно до Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспртних засобів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства внутрішніх справ України від 05 червня 2000 року № 124/345, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 липня 2000 року за № 435/4656
Відсутній журнал перевірки технічного стану транспортних засобів.
Опосвідчення стану безпеки електроустановок підприємства: ТП-157 (Тр-2, РУ-0,4 кВ), КТП-342 (1 раз на 3 роки) не оформляється відповідним актом.
На запірній арматурі не зазначено напрямок обертання при відкритті і перекритті арматури.
технічного стану при випуску транспортних засобів на лінію та поверненні їх з лінії у відповідності до вимог Порядку перевірки технічного стану транспортних засобів автомобільними перевізниками, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України 05.08.2008р. №974, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.09.2008р. за №794/15485.
Під час виконання газозварювальних (газорізальних) робіт допускається користування несправними, неопломбованими з простроченим терміном перевірки манометрами на редукторах.
Підприємство не задекларувало відповідність матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці для експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки: системи газопостачання природним газом суб'єктів господарювання, а також газовикористовуюче обладнання (газопроводи природного газу, газові пальники 3 од. на котлах, що працюють на природному газі)-(Додаток 1 група Б п.4).
Не отримано дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки, а саме ватажо-розвантажувальні роботи за допомогою машин і механізмів, лісосічні роботи, трелювання та транспортування лісу.
На підприємстві порушуються терміни проходження інструктажів з охорони праці (автоколона №4), а саме не проводиться повторний, позаплановий, цільовий інструктажі з питань охорони праці із записом в журнал реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці.
Не погоджено з Управлінням Держпраці список осіб, які мають право проведення оперативних переговорів з енергопостачальною організацією.
Для обігріву, відпочинку та прийому їжі працівникам, не забезпечено встановлення на відстані не більше ніж 500 м пересувні побутові приміщення .
На газопроводах підприємства не позначено напрямок потоку газу.
Наказом по підприємству не призначено особу, яка буде заміщати відповідального за електрогосподарство у разі відсутності (хвороба, відпустка тощо).
Не переглянута у встановленому порядку ідентифікація об’єкта підвищеної небезпеки, а саме по газопроводам природного газу та газовикористовуючому обладнанню.
Не розроблена у встановленому порядку Декларація об’єкта підвищеної небезпеки, а саме по газопроводам природного газу та газовикористовуючому обладнанню.
Рукави для газового зварювання та різання металу не проходять 1 раз на 3 місяці гідравлічне випробування на міцність тиском, що становить 1,25 робочого тиску.
Не складено орієнтовний перелік робіт з проведення опосвідчення стану безпеки електроустановок підприємства.
Роботодавцем не організована своєчасна розробка та забезпечення всіх працівників необхідними інструкціями (під час робіт із бензо- пилками, косами; під час трелювання лісу та транспортування; під час виконання робіт із обрізання, викорчовування дорожньої лісосмуги; ).
Не проводиться перевірка справності роботи манометрів запобіжних клапанів із записом в змінному журналі (повітрозбірники: зав.№№7101, 2840, 21604002184, що знаходяться на території підприємства (3 од.) та манометри, встановлені на редукторах газових балонів).
Покарання: відсутні
23.08.2021 2352275 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Державна служба України з надзвичайних ситуацій Проведено
10 порушень
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сфері техногенної і пожежної безпеки
Об'єкти:
Хмельницьке ШБУ №56
29016, Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Західна Окружна, буд. 1
Підприємство
74900, Херсонська обл., Каховський р-н, м. Нова Каховка, вул. Індустріальна, 39
Склад сипучих матеріалів, вагова та адміністративна будівлі
Хмельницька обл., Хмельницький р-н, Смт Ярмолинці, вул. Залізнична, Без Номера Будинка
Склад сипучих матеріалів, вагова та адміністративна будівлі
Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, Смт Ярмолинці, вул. Залізнична, Без Номера Будинка
Підприємство
74900, Херсонська обл., м. Нова Каховка, вул. Індустріальна, 39
Учасники:
Попчук Вадим Сергійович — Провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Хмельницького районного управління ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
Фаренюк Володимир Петрович — завідувач виробництвом ЗМП смт Ярмолинці
Порушення:
В усіх приміщеннях будівлі охоронника (адміністративній будівлі), бані, побутового вагончика, будівлі складу, їдальні об’єкту не зроблено заміри опору ізоляції і перевірку спрацювання приладів захисту електричних мереж та електроустановок від короткого замикання (не надано відповідним чином підтверджуючі матеріали).
У приміщеннях та на шляхах евакуації в будівлі охоронника (адміністративній будівлі) не вивішені інструкції щодо порядку забезпечення техногенної безпеки та дій працівників об’єкта у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
Не здійснено ревізію наявним пристроям захисту від прямих попадань блискавки і вторинних її проявів згідно з ДСТУ EN 62305:2012 «Блискавкозахист» (не надано відповідним чином підтверджуючі матеріали).
Дерев’яні конструкції горищних покриттів (крокви, лати) в будівлі охоронника (адміністративній будівлі) не оброблені засобами вогнезахисту, які забезпечують І групу вогнезахисної ефективності (не надано відповідним чином підтверджуючі матеріали).
Не проведено ідентифікацію потенційно-небезпечного об’єкта (не надано відповідним чином підтверджуючі матеріали).
Використовуються на шляхах евакуації будівельні матеріали з вищими показниками пожежної небезпеки, ніж Г2, В2, Д2, Т2
Відсутня схема оповіщення про виникнення або загрозу виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру.
Не призначено особу з питань цивільного захисту (не надано відповідним чином підтверджуючі матеріали).
В приміщення побутового вагончику, бані, складі та ідальні електророзетки та вимикачі встановлені на горючій основі (конструкції).
Будівля охоронника (адміністративна будівля) не обладнана системою протипожежного захисту (системою оповіщення про пожежу та управлінням евакуюванням людей І типу).
Покарання:
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
23.08.2021 2318642 Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання, відтворення і охорона природних ресурсів Державна екологічна інспекція України Проведено
1 порушення
Предмет перевірки: Дотримання вимог природоохоронного законодавства
Учасники:
Петращук Сергій Олександрович — уповноважена особо за дорученням
Польовий Олександр Олегович — головний спеціаліст сектору державного екологічного нагляду (контролю) атмосферного повітря - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області
Порушення:
ПрАТ "Хмельницьке ШБУ №56" не забезпечено ведення первинного поточного обліку кількості, типу і складу відходів, що утворюються, збираються, перевозяться, зберігаються, обробляються, утилізуються, знешкоджуються та видаляються на основі матеріально-сировинних балансів виробництва
Покарання:
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
29.07.2021 2882522 Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання, відтворення і охорона природних ресурсів Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області Проведено
3 порушення
Предмет перевірки: дотримання вимог природоохоронного законодавства
Підстави:
Звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави
Учасники:
Верхотурова Мирина Василівна — Завідувач сектору державного екологічного нагляду (контролю) атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області - старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області
Преснякова Оксана Миколаївна — Начальник відділу інструментально - лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області - старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області
Тимцуник Альона Олегівна — головний спеціаліст сектору державного екологічного нагляду (контролю) атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області - державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області
Порушення:
Підприємством не подано документи для взяття на державний облік об’єкта, який може справляти шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря
Недодержання вимог (умов) дозволу № 6810100000-910/122 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, а саме умов 2.2.4; 2.3.5
Експлуатація газоочисного устаткування здійснюється з порушенням вимог природоохоронного законодавства, а саме: не проведено не меньше одного разу на рік технічне навчання обслуговуючого персоналу, залученого до експлуатації ГОУ та інженерно-технічного персоналу не менше одного разу на три роки; не ведеться журнал обліку робочого часу установок очистки газу; не розроблено і не затверджено інструкцію з експлуатації установок очистки газу відповідно до умов їх роботи; не складено акти перевірок технічного стану установок очистки газу на джерелі викиду (утворення); не здійснюється контроль за експлуатацією споруд, устаткування та апаратури для очищення газопилового потоку від забруднюючих речовин
Покарання:
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
30.04.2021 2578454 Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання, відтворення і охорона природних ресурсів Державна екологічна інспекція Придніпровського округу Проведено
Предмет перевірки: дотримання вимог природоохоронного законодавства
Підстави:
Звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави
Учасники:
Воробйова Наталія Михайлівна — Старший державний інспектор з ОНПС Придніпровського округу
Кондратюк Олександр Володимирович — Державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Придніпровського округу
Салов О.С — керівник проекту
Кузло Василь Володимирович — начальник відділу державного екологічного нагляду (контролю) атмосферного повітря
Кондратюк Олена Дмитрівна — Державний інспектор з ОНПС Придніпровського округу
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні
23.09.2020 2162189 Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання, відтворення і охорона природних ресурсів Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області Не проведено
у зв'язку з карантином представник ПрАТ ""ШБУ №56 недопустив до проведення позапланової перевірки
Предмет перевірки: дотримання вимог природоохоронного законодавства
Підстави:
Звернення фізичної особи (фізичних осіб) про порушення, що спричинило шкоду її (їхнім) правам, законним інтересам, життю чи здоров’ю, навколишньому природному середовищу чи безпеці держави
Порушення: відсутні
Покарання:
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
28.04.2020 1747296 Техногенна та пожежна безпека, цивільний захист і діяльність аварійно-рятувальних служб Державна служба України з надзвичайних ситуацій Не проведено
відповідно до Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" від 17 березня 2020 року №530-ІХ встановлено заборону на проведення заходу державного нагляду (контролю) щодо отримання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфурі техногенної та пожежної безпеки
Предмет перевірки: Додержання законодавства у сфері техногенної і пожежної безпеки
Об'єкти:
Хмельницьке ШБУ №56
29016, Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Західна Окружна, буд. 1
Порушення: відсутні
Покарання: відсутні
16.12.2019 2040868 Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання, відтворення і охорона природних ресурсів Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області Проведено
1 порушення
Предмет перевірки: дотримання вимог природоохоронного законодавства
Підстави:
Перевірка виконання суб’єктом господарювання приписів, розпоряджень або інших розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства
Учасники:
Волосінчук М.М. — Генеральний директор ПрАТ "Хмельницьке ШБУ №56"
Назарчук Сергій Іванович — завідувач сектору державного екологічного нагляду (контролю) атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області - старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області
Порушення:
Під час проведення перевірки встановлено, що ПрАТ "Хмельницьке ШБУ №56" не забезпечено виконання припису за №351/04 від 12.07.2019 року та не надано інформації про кількість годин роботи асфальтозмішувальної установи ДС 18545.12000
Покарання:
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
02.07.2019 1460581 Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання, відтворення і охорона природних ресурсів Державна екологічна інспекція України Проведено
7 порушень
Предмет перевірки: Дотримання вимог природоохоронного законодавства
Учасники:
Назарчук Сергій Іванович — завідувач сектору державного екологічного нагляду (контролю) атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області - старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області
Волосійчук Максим Михайлович — Директор ПрАТ "Хмельницьке ШБУ №56"
Порушення:
ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» утримує зони санітарної охорони джерел питного та господарсько-побутового водопостачання в належному стані, а саме свердловина підприємства не огороджена
ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» допущено змішування відходів
ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» порушено правила ведення обліку використаної та видобутої з свердловини води
ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» не проведено контроль за параметрами викидів забруднюючих речовин за пересувними джерелами
ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» не забезпечено ведення журналу обліку робочого часу ГОУ та порушено правила експлуатації ГОУ
ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» порушено правила обліку відходів, а саме облік відходів ведеться з порушенням встановленої форми №1-ВТ
ПрАТ «Хмельницьке шляхово-будівельне управління №56» частково не виконано припис ДЕІ у Хмельницькій області за №580/02 та не представлено документи на артезіанську свердловину
Покарання:
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом
11.05.2018 1362739 Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання, відтворення і охорона природних ресурсів Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області Проведено
1 порушення
Предмет перевірки: дотримання вимог природоохоронного законодавства
Підстави:
Перевірка виконання суб’єктом господарювання приписів, розпоряджень або інших розпорядчих документів щодо усунення порушень вимог законодавства
Учасники:
Назарчук Сергій Іванович — завідувач сектору державного екологічного нагляду (контролю) атмосферного повітря Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області - старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Хмельницької області
Волосійчук Максим Михайлович — директор ПАТ "Хмельницьке ШБУ №56"
Порушення:
під час проведення перевірки виконання приписів ДЕІ у Хмельницькій області за №364/02 від 07.07.2017 року та №442/02 від 19.08.2017 року встановлено, що відповідні приписи виконано не в повному обсязі
Покарання:
Штраф, який визначається уповноваженим органом (посадовою особою) у межах, встановлених законом