Ухвала від 24.09.2021 по справі 534/303/21

ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 534/303/21 Номер провадження 22-ц/814/2242/21Головуючий у 1-й інстанції Солоха О. В. Доповідач ап. інст. Панченко О. О.

УХВАЛА

24 вересня 2021 року м. Полтава

Полтавський апеляційний суд в складі колегії суддів:

головуючого судді: Панченка О.О.,

суддів: Одринської Т.В., Пікуля В.П.,

вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою Акціонерного товариства "Банк Форвард" на рішення Комсомольського міського судуПолтавської області від 15 липня 2021 року у справі за позовом акціонерного товариства «Банк Форвард» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-

ВСТАНОВИВ:

При подачі апеляційної скарги скаржником заявлено письмове клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження, в якому поважність причин пропуску строку на оскарження обґрунтовується тим, що рішення було отримано засобами поштового зв'язку 28 липня 2021 року. Як вбачається з матеріалів справи, відповідно до рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення АТ "Банк Форвард" отримало копію рішення 28 липня 2021 року, а апеляційна скарга подана 27 серпня 2021 року. Згідно з вимогами статті 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення.

Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: 1) на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду; 2) на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Відповідно до ст. 354 ЦПК України строк на апеляційне оскарження може бути поновлений в разі пропуску з поважних причин.

Зважаючи на те, що з матеріалів апеляційної скарги вбачається, що строк на апеляційне оскарження скаржником пропущений із поважних причин, суд вважає за можливе його поновити.

Апеляційна скарга за формою і змістом відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.

Підстави для залишення апеляційної скарги без руху, її повернення або відмови у відкритті апеляційного провадження відсутні.

За таких обставин апеляційне провадження у зазначеній справі необхідно відкрити. Згідно ч.1 ст.368 ЦПК України справа підлягає розгляду в апеляційному суді в порядку спрощеного позовного провадження.

Керуючись ст.ст. 354, 359, 360, 361 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання Акціонерного товариства "Банк Форвард" про поновлення строку на апеляційне оскарження судового рішення задовольнити.

Поновити Акціонерному товариству "Банк Форвард" строк на апеляційне оскарження на рішення Комсомольського міського суду Полтавської області від 15 липня 2021 року, як пропущений з поважних причин.

Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою Акціонерного товариства "Банк Форвард" на рішення Комсомольського міського суду Полтавської області від 15 липня 2021 року.

Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів направити учасникам справи.

Роз'яснити учасникам справи право подачі відзиву в письмовій формі на апеляційну скаргу в строк до 07 жовтня 2021 року з дотриманням норми ч. 4 ст. 360 ЦПК України. Звернути увагу учасників справи, що відзив на апеляційну скаргу повинен відповідати вимогам ч. 2 ст. 360 ЦПК України. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду судового рішення суду першої інстанції.

Роз'яснити учасникам справи право подачі заперечень щодо поданих клопотань (заяв) в строк до 07 жовтня 2021 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий-суддя О. О. Панченко Судді: Т. В. Одринська В. П. Пікуль

Попередній документ
99914214
Наступний документ
99914216
Інформація про рішення:
№ рішення: 99914215
№ справи: 534/303/21
Дата рішення: 24.09.2021
Дата публікації: 29.09.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Полтавський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено до апеляційного суду (15.09.2021)
Дата надходження: 10.06.2021
Предмет позову: про стягнення заборгованості
Розклад засідань:
06.04.2021 13:00 Комсомольський міський суд Полтавської області
10.06.2021 08:30 Комсомольський міський суд Полтавської області
15.07.2021 14:30 Комсомольський міський суд Полтавської області
16.11.2021 00:00 Полтавський апеляційний суд
09.12.2021 00:00 Полтавський апеляційний суд