Справа № 674/1288/20
Провадження № 2/674/121/21
про проведення судового засідання у режимі відеоконференції
30 серпня 2021 року м.Дунаївці
Суддя Дунаєвецького районного суду Хмельницької області Шклярук В.М., розглянувши клопотання позивачки ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції в приміщенні суду у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 про захист трудових прав,-
У провадженні Дунаєвецького районного суду Хмельницької області знаходиться вказана цивільна справа.
30.08.2021 до суду надійшло клопотання позивачки ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції в приміщенні суду з Кам'янець-Подільським міськрайонним судом Хмельницької області.
Судове засідання у справі призначене на 21.09.2021 о 08:00 год.
Відповідно до ч.1 ст.212 ЦПК України суд за клопотанням сторони чи іншого учасника цивільного процесу може постановити ухвалу про їх участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції. Питання про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції вирішується судом за наявності відповідного клопотання або за власною ініціативою не пізніше як за пять днів до дня проведення такого судового засідання.
У зв'язку з викладеним клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст.ст.212, 260, 261 ЦПК України, -
Клопотання позивачки ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції в приміщенні суду задовольнити.
Судове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 про захист трудових прав призначене 21.09.2021 о 08:00 год. провести в режимі відеоконференції.
Доручити Кам'янець-Подільському міськрайонному суду Хмельницької області (м.Кам'янець-Подільський вул.Драй-Хмари, 7) забезпечити проведення судового засідання 21.09.2021 о 08:00 год. в режимі відеоконференції.
Відповідно до ч.8 ст.212 ЦПК України копію ухвали про участь особи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду негайно надіслати до Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області, який зобов'язаний організувати її виконання та особам, які братимуть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Суду, який забезпечує проведення відеоконференції, перевірити явку і встановити осіб хто з'явився, а також перевірити повноваження представників.
З метою забезпечення своєчасного проведення відеоконференції, копію ухвали надіслати на електронну адресу Кам'янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.М. Шклярук