Ухвала від 26.05.2021 по справі 420/7452/21

Справа № 420/7452/21

УХВАЛА

26 травня 2021 року м. Одеса

Суддя Одеського окружного адміністративного суду Токмілова Л.М., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Одеської обласної прокуратури (65026, м. Одеса, вул. Пушкінська, 3, код ЄДРПОУ 03528552), Тринадцятої кадрової комісії обласних прокуратур з атестації прокурорів місцевих прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) (01011, м. Київ-11, вул. Різницька, буд. 13/15) про визнання протиправними та скасування наказу, рішення комісії, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку, -

ВСТАНОВИВ:

06.05.2021 року до Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Одеської обласної прокуратури, Офісу Генерального прокурора, Тринадцятої кадрової комісії обласних прокуратур з атестації прокурорів місцевих прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) про визнання протиправними та скасування наказу, рішення комісії, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку.

12.05.2021 року ухвалою суду адміністративний позов залишено без руху та надано позивачу строк для усунення недоліків.

21.05.2021 року позивач усунув недоліки, які стали підставою залишення позову без руху.

Позовна заява підсудна Одеському окружному адміністративному суду, підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви відповідно до ст. 169 КАС України, а також підстав для відмови у відкритті провадження у справі згідно зі ст. 170 КАС України не встановлено.

Відповідно до ч. 2, 6 ст. 12 КАС України та оцінюючи справу за критеріями, переліченими у ч. 3 ст. 257 КАС України, які суд враховує при вирішенні питання про розгляд справи за правилами спрощеного або загального позовного провадження, суд вважає необхідним розглянути дану справу у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами.

Статтею 258 КАС України встановлено, що суд розглядає справи за правилами спрощеного позовного провадження протягом розумного строку, але не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження. Відповідно до ч.2 ст.262 КАС України розгляд справи по суті за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін починається через тридцять днів з дня відкриття провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.12, 160, 171, 248, 257-261 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Одеської обласної прокуратури, Тринадцятої кадрової комісії обласних прокуратур з атестації прокурорів місцевих прокуратур гарнізонів (на правах місцевих) про визнання протиправними та скасування наказу, рішення комісії, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку.

Суд розгляне справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у письмовому провадженні) за наявними у справі матеріалами.

Встановити строк для подання відповідачем відзиву на позов протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення відповідачу ухвали про відкриття провадження у справі.

Розгляд справи по суті розпочнеться через тридцять днів з дня відкриття провадження та справа буде розглянута у строк не більше шістдесяти днів з дня відкриття провадження.

Зазначити про обов'язок відповідача, в разі подання відзиву на позовну заяву, подати разом з відзивом на позовну заяву всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову, а також докази направлення позивачу копії відзиву та доданих до нього документів.

Неподання суб'єктом владних повноважень відзиву на позов без поважних причин може бути кваліфіковано судом як визнання позову.

Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по даній справі: http://adm.od.court.gov.ua/sud1570/gromadyanam/cases/.

Справа розглядатиметься суддею Токміловою Л.М. одноособово.

Ухвала окремо від рішення суду не оскаржується.

Суддя Л.М. Токмілова

Попередній документ
97209668
Наступний документ
97209670
Інформація про рішення:
№ рішення: 97209669
№ справи: 420/7452/21
Дата рішення: 26.05.2021
Дата публікації: 31.05.2021
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Одеський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; звільнення з публічної служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (19.05.2023)
Дата надходження: 03.04.2023
Предмет позову: про визнання протиправними та скасування наказу
Розклад засідань:
13.07.2021 11:00 Одеський окружний адміністративний суд
03.08.2021 10:30 Одеський окружний адміністративний суд
12.08.2021 14:30 Одеський окружний адміністративний суд
31.08.2021 10:30 Одеський окружний адміністративний суд
14.12.2021 12:45 П'ятий апеляційний адміністративний суд
11.01.2022 12:45 П'ятий апеляційний адміністративний суд
08.06.2023 11:45 Касаційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БІЛАК М В
СОКОЛОВ В М
ШЛЯХТИЦЬКИЙ О І
суддя-доповідач:
БІЛАК М В
СОКОЛОВ В М
ТОКМІЛОВА Л М
ТОКМІЛОВА Л М
ШЛЯХТИЦЬКИЙ О І
3-я особа без самостійних вимог на стороні відповідача:
Офіс Генерального прокурора
відповідач (боржник):
Одеська обласна прокуратура
Тринадцята кадрова комісія обласних прокуратур з атестації прокурорів місцевих прокуратур
Тринадцята кадрова комісія обласних прокуратур з атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих)
Тринадцята кадрова комісія обласних прокуратур з атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих)
військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих), орган або:
Одеська обласна прокуратура
заявник апеляційної інстанції:
Лемак Вадим Володимирович
Одеська обласна прокуратура
заявник касаційної інстанції:
Одеська обласна прокуратура
представник відповідача:
Гудков Денис Володимирович
Плясун Галина Сергіївна
суддя-учасник колегії:
ГУБСЬКА О А
ДОМУСЧІ С Д
ЄРЕСЬКО Л О
ЗАГОРОДНЮК А Г
КАЛАШНІКОВА О В
СЕМЕНЮК Г В