Рішення від 12.05.2021 по справі 754/12502/20

Номер провадження 2/754/1286/21 Справа №754/12502/20

РІШЕННЯ

Іменем України

12 травня 2021 року Деснянський районний суд м.Києва в складі:

головуючого - судді Саламон О.Б.

з участю секретаря судового засідання Крутікової-Вільховченко І.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві цивільну справу за позовом Управління соціального захисту населення Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації до ОСОБА_1 , третя особа - Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, про стягнення боргу, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача з вимогою про стягнення боргу.

Обґрунтовуючи позовні вимоги, посилається на те, що Розпорядженням голови Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації № 460 від 28.07.2020 затверджено Положення про Управління соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації. 6 травня 2015 року до позивача звернулась відповідач ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , вказавши свою адресу проживання по АДРЕСА_1 із заявою про призначення житлової субсидії. В декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії ОСОБА_1 зазначила лише себе як одну особу. Рішенням від 01.08.2015 уповноваженому власнику/наймачу ОСОБА_1 призначено житлову субсидію. Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність постанова Кабінету Міністрів України від 28.16.2016 №1022, внесено суттєві зміни до Положення, які набули чинності з 01.05.2018. Зокрема, з 01.05.2018 призначення житлової субсидії здійснюється лише після подання нових заяви і декларації, якщо у складі домогосподарства є особи, члени сім'ї, які не зареєстровані за адресою домогосподарства, про що була повідомлена відповідач. Для призначення відповідачу житлової субсидії у законний спосіб, Управлінням був направлений лист від 24.09.2018 №37/02-12844 з проханням надати новий пакет документів та задекларувати чоловіка відповідача (у разі одруження) та чоловіка доньки (у разі одруження) або підтвердити попередній сімейний стан. Відповіді позивач не отримав. В результаті моніторингу соціальних виплат та при опрацюванні особової справи позивачем було виявлено, що ОСОБА_1 є отримувачем житлової субсидії в Деснянському районі м. Києва, а з 12.07.2017 знята з реєстрації по АДРЕСА_1 . Відповідно до витягу з реєстру територіальних громад м. Києва ОСОБА_1 зареєстрована в Деснянському районі м. Києва з 12.07.2017. Відсутність інформації про зміну місця реєстрації та проживання відповідача вплинуло на встановлення права на житлову субсидію з жовтня 2017 року. З 1 травня 2019 року ОСОБА_1 припинено призначення житлової субсидії. З метою повернення коштів надміру виплаченої субсидії внаслідок свідомого ненадання відповідачем інформації про зміну місця своєї реєстрації ОСОБА_1 24.05.2019 та 14.07.2020 позивачем були направлені листи з роз'ясненнями вимог діючих нормативних документів та необхідності повернення надміру виплаченої житлової субсидії за лютий 2019 року в сумі 1499,77 грн. за березень 2019 року в сумі 1512,41 грн. та квітень 2019 року в сумі 632,08 грн., всього на загальну суму 3644,26 грн., які позивач просив стягнути з відповідача, а також просили стягнути судовий збір в розмірі 2102 грн.

Ухвалою судді Деснянського районного суду м. Києва від 05.10.2020 відкрито провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи.

03.11.2020 ОСОБА_1 подала до суду зустрічну позовну заяву до УПСЗН Дніпровської РДА в м. Києві, третя особа КМЦ по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат згідно з якої просить визнати борг виплаченою матеріальною допомогою та стягнути моральну шкоду.

Відповідно до ч. 4 ст. 193 ЦПК України у випадку подання зустрічного позову у справі, яка розглядається за правилами спрощеного позовного провадження, суд постановляє ухвалу про перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.

06.11.2020 ухвалою судді Деснянського районного суду м.Києва було здійснено перехід розгляду

Ухвалою судді Деснянського районного суду м. Києва від 06.11.2020 суд постановив перейти до розгляду справи зі спрощеного позовного провадження до розгляду справи за правилами загального позовного провадження з призначенням підготовчого судового засідання.

Ухвалою судді Деснянського районного суду м. Києва від 23.02.2021 відмовлено у прийнятті зустрічного позову ОСОБА_1 до Управління соціального захисту населення Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації, третя особа - Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, про визнання дій протиправними та про стягнення компенсації за моральну шкоду, до спільного розгляду з первісним позовом Управління соціального захисту населення Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації до ОСОБА_1 , третя особа Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про стягнення боргу.

03.11.2020 на адресу суду від ОСОБА_1 надійшов відзив на позовну заяву. В обґрунтування відповідач посилається на те, що нею при зміні місця проживання та оформлення житлової субсидії за новим місцем реєстрації були подані всі необхідні документи. 24.05.2019 позивач своїм листом повідомив відповідача про борг, при цьому вважає, що у неї відсутній борг, оскільки нею були перераховані позивачу з безготівкової субсидії від отримувачів при поверненні особистих рахунків, тому що відповідача особисті рахунки були закриті у вересні 2017 року та новий власник АДРЕСА_1 ОСОБА_2 по договорах відкрив їх на своє ім'я. На підставі викладеного, просила відмовити у задоволенні позову.

13.11.2020 від представника третьої особи Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат - Палажчук Т.М. на адресу суду надійшли письмові пояснення в яких, третя особа просить суд задовольнити позовні вимоги в повному обсязі.

25.11.2020 від відповідача на адресу суду надійшов відзив на пояснення третьої особи.

Протокольною ухвалою суду від 23.02.2021 закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті.

В судове засідання представник позивача не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлені належним чином. Від представника позивача надійшла заява, в якій вони просять розглядати справу за їх відсутності, позовні вимоги підтримує.

В судове засідання відповідач не з'явилась, про час та місце розгляду справи повідомлена належним чином. Від відповідача надійшла заява, в якій вона просить розглядати справу за її відсутності, в задоволені позову просила відмовити.

Представник третьої особи в судове засідання не з'явився причини неявки суду не відомі, про день та час розгляду справи повідомлялись належним чином.

Враховуючи обставини справи, суд вважає можливим розглянути справу у відсутність сторін на підставі наявних доказів.

Враховуючи, що сторони по справі в судове засідання не з'явились, відповідно до ч. 2 ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Вивчивши письмові матеріали справи, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають частковому задоволенню з таких підстав.

Відповідно до вимог ст. 263 ЦПК України, судове рішення повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права із дотриманням норм процесуального права. Судове рішення має відповідати завданню цивільного судочинства, визначеному цим Кодексом. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені у судовому засіданні.

Згідно із ст.ст. 12, 13 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін, при цьому суд розглядає цивільні справи не інакше як в межах заявлених вимог і на підставі наданих учасниками справи доказів.

Відповідно до вимог ст. 76-79 ЦПК України, доказуванню підлягають обставини (факти), які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у учасників справи, виникає спір. Доказування по цивільній справі, як і судове рішення не може ґрунтуватися на припущеннях.

Відповідно до пункту 2,3 розділу 7 Положення про Управління соціального захисту населення Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови Дніпровської районної у місті Києві державної адміністрації від 28 липня 2020 року № 460, Управління забезпечує реалізацію державної соціальної політики на території Дніпровського району м.Києва у сфері соціального захисту населення, що включає забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту населення, виконання програм і здійснення заходів у цій сфері; призначення соціальної допомоги, компенсацій, субвенцій та інших соціальних виплат, встановлених законодавством України, надання пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Кабінет Міністрів України, постановою від 21 жовтня 1995 р. № 848 (із подальшими змінами), з метою спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердив Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (наді - Положення).

Відповідно до п. 4.1. Положення про Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, затвердженого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 27.01.2007 року № 65 Центр здійснює вхідний облік документів з питань призначення соціальних допомог, інших грошових виплат, які надходять від органів праці та соціального захисту населення. Центр здійснює виплату різних видів допомоги та компенсацій згідно з рішеннями управлінь праці та соціального захисту населення районних в м. Києві державних адміністрацій.

Відповідно до п. 9 Положення, призначення житлових субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюються структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

В судовому засіданні було встановлено, що 06 травня 2015 року ОСОБА_1 звернулась до Управління праці та соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації із заявою про призначення житлової субсидії.

Разом із заявою відповідач подала декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулись за призначенням усіх видів соціальної допомоги, як того вимагає чинне законодавство, в якій зазначила лише себе у складі зареєстрованих та проживаючих осіб в помешканні за місцем свого проживання, за адресою: АДРЕСА_1 .

На підставі поданих документів відповідачу призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на 5 місяців - з травня 2015 року по вересень 2015 року включно, що вбачається з рішення про призначення субсидії від 01.08.2015.

На наступні періоди - з травня 2016 року по вересень 2016 року включно, з травня 2017 року по вересень 2017 року включно, з квітня 2018 року на 1 місяць, з травня 2018 року по червень 2018 року включно та з квітня 2019 року на 1 місяць субсидію ОСОБА_1 призначено без її звернень, оскільки нею не повідомлялося про будь-які зміни обставин, які впливають на призначення субсидії, що вбачається з рішень позивача від 01.08.2015, від 11.06.2016, від 19.06.2017, від 18.04.2018, від липня 2018 року та від 14.05.2019, що підтверджується копіями розрахунків.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 №329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 р. №1022» внесено суттєві зміни до Положення, які набули чинності з 1 травня 2018 року.

Для інформування населення щодо змін у чинному законодавстві щодо порядку оформлення субсидій, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 №329, в рахунках на оплату послуг за червень 2018 року, які були направлені до кожного домогосподарства, в тому числі і до домогосподарства ОСОБА_1 КП «ГІОЦ» надрукувало відповідне оголошення.

На адресу відповідача Управлінням направлено лист від 24.09.2018 №37/02-12844 з проханням надати документи та задекларувати інформацію про сімейний стан повнолітніх зареєстрованих мешканців, реквізити паспорта, ідентифікаційний код, джерело доходу та розмір доходів членів їх сімей, які зареєстровані за іншою адресою на адресу Управління довідку про склад сім'ї та про забезпеченість житлової площею та комунальними послугами.

Як було зазначено позивачем, відповідь від ОСОБА_1 вони не отримували.

В результаті моніторингу соціальних виплат та при опрацюванні особової справи, Управлінням було виявлено, що ОСОБА_1 є отримувачем житлової субсидії в Деснянському районі м. Києва, а з 12.07.2017 знята з реєстрації по АДРЕСА_1 .

Відповідно до Витягу з Реєстру територіальних громад м. Києва ОСОБА_1 з 12.07.2017 зареєстрована в АДРЕСА_3 .

Відповідно до п. 24 Положення, житлова субсидія розраховується на всіх членів домогосподарства. До складу домогосподарства включаються всі особи, що зареєстровані в житловому приміщенні (будинку) (для орендарів, внутрішньо переміщених осіб - особи, які фактично проживають). На таких осіб розраховуються соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування і їх доходи враховуються під час призначення житлової субсидії. Під час призначення житлової субсидії враховуються також доходи членів сім'ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства. Відповідно до п. 30 Положення - для розрахунку житлової субсидії враховуються нараховані доходи членів домогосподарства, членів сім'ї особи із складу домогосподарства, зазначених у пунктах 24-28 Положення, які досягли 14-річного віку станом на початок періоду, за який враховуються такі доходи.

Відповідно до п. 14 (4) Положення субсидія не призначається, якщо будь-хто із складу домогосподарства або член сім'ї особи зі складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії, призначенням житлової субсидії без звернення здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги на суму, яка на купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. грн.

24.05.2019 листом №37/11-7780 та 14.07.2020 листом №37/11-8408 позивачем повідомлено ОСОБА_1 про необхідність повернення нею до державного бюджету житлової субсидії за період з березня 2019 року по квітень 2020 року в розмірі 3644,26 грн. Однак, станом на день подання позову, кошти відповідачем відшкодовані не були.

Відповідно до п. 8 р. 8 Положення про Управління, саме Управління забезпечує ефективне і цільове використання відповідних бюджетних коштів та організовує контроль за цільовим використанням бюджетних коштів у вигляді житлових субсидій та державних соціальних допомог.

Згідно з п. 3.2 та п. 3.3 Положення про Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, яке затверджене Розпорядженням Київської міської державної адміністрації 27 січня 2007 року № 65 (у редакції розпорядження) виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27.03.2017 № 349 та розміщене на офіційному порталі Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), одним із головних завдань центру є підготовка документів на виплату всіх видів соціальної допомоги, житлових субсидій у готівковій формі на придбання твердого та рідкого пічного палива та скрапленого газу, компенсаційних виплат інвалідам, виплат громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших грошових виплат, а також здійснення контролю за правильністю призначення, перерахунку, нарахування і виплати всіх видів соціальної допомоги, інших грошових виплат.

Отже, Управління не приймає участі у виплаті всіх видів соціальної допомоги та інших грошових виплат і є бюджетною установою, тому в Управлінні не відкрито реєстраційний рахунок з якого здійснюється грошова виплата. Виплата всіх видів соціальної допомоги та інших грошових виплат проводиться Київським міським центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

Відповідно до положень ст. 1166 ЦК України, майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної або юридичної особи, а також шкода, завдана майну фізичної або юридичної особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала.

Згідно ст. 1212 ЦК, особа, яка набула майно або зберегла його у себе за рахунок іншої особи (потерпілого) без достатньої правової підстави (безпідставно набуте майно), зобов'язана повернути потерпілому це майно. Особа зобов'язана повернути майно і тоді, коли підстава, на якій воно було набуте, згодом відпала.

Не підлягає поверненню безпідставно набуті: заробітна плата і платежі, що прирівнюються до неї, пенсії, допомоги, стипендії, відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю, аліменти та інші грошові суми, надані фізичній особі як засіб до існування, якщо їх виплата проведена фізичною або юридичною особою добровільно, за відсутності рахункової помилки з її боку і недобросовісності з боку набувача. (ст. 1215 Цивільного кодексу України ).

Таким чином, закон встановлює два виключення із цього правила: по-перше, якщо виплата вказаних платежів є результатом рахункової помилки з боку особи, яка проводила цю виплату; по-друге, у разі недобросовісності з боку набувача.

Проаналізувавши наявні в матеріалах справи докази, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для стягнення з відповідача надмірно виплаченої житлової субсидії у розмірі 3 644,26 грн., з огляду на порушення відповідачем вимог Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Відповідно до ч.1 ст.4 ЦПК України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи законних інтересів.

Згідно із ст.5 ЦПК України, здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором. У випадку, якщо закон або договір не визначають ефективного способу захисту порушеного, невизнаного або оспореного права, свободи чи інтересу особи, яка звернулася до суду, суд відповідно до викладеної в позові вимоги такої особи може визначити у своєму рішенні такий спосіб захисту, який не суперечить закону.

Статтями 10-13 ЦПК України визначено, що суд при розгляді справи керується принципом верховенства права. Суд розглядає справи відповідно до Конституції України, законів України, міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України. Суд застосовує інші правові акти, прийняті відповідним органом на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що встановлені Конституцією та законами України.

Цивільне судочинство здійснюється на засадах змагальності сторін. Учасники справи мають рівні права щодо здійснення всіх процесуальних прав та обов'язків, передбачених законом. Кожна сторона повинна довести обставини, які мають значення для справи і на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Кожна сторона несе ризик настання наслідків, пов'язаних із вчиненням чи не вчиненням нею процесуальних дій. Суд, зберігаючи об'єктивність і неупередженість: керує ходом судового процесу; сприяє врегулюванню спору шляхом досягнення угоди між сторонами; роз'яснює у випадку необхідності учасникам судового процесу їхні процесуальні права та обов'язки, наслідки вчинення або не вчинення процесуальних дій; сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом; запобігає зловживанню учасниками судового процесу їхніми правами та вживає заходів для виконання ними їхніх обов'язків.

Суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках. Збирання доказів у цивільних справах - не є обов'язком суду, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Суд має право збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи лише у випадках, коли це необхідно для захисту малолітніх чи неповнолітніх осіб або осіб, які визнані судом недієздатними чи дієздатність яких обмежена, а також в інших випадках, передбачених цим Кодексом. Учасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд. Таке право мають також особи, в інтересах яких заявлено вимоги, за винятком тих осіб, які не мають процесуальної дієздатності.

Відповідно до вимог ст. 76-83 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими, речовими і електронними доказами; висновками експертів; показаннями свідків.

Проаналізувавши вищевказані норми діючого законодавства та встановлені у справі докази та обставини, суд вважає, що позивачем наведено достатньо доказів на підтвердження підстав для стягнення з ОСОБА_1 суми боргу.

Зважаючи на вищевикладене, оцінюючи належність, допустимість і достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів в їх сукупності, враховуючи те, що обставини, на які посилається позивач як на підставу для задоволення позову, знайшли своє підтвердження у судовому засіданні, оскільки ґрунтуються на належних, допустимих і достовірних доказах, суд приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають в частині стягнення суми боргу задоволенню. Інші наявні в матеріалах справи докази, а також доводи сторони відповідача, викладені у відзиві, висновків суду не спростовують та підстав для відмови в задоволенні позову в цій частині не дають.

Щодо позовних вимог про стягнення з ОСОБА_1 на користь позивача сплачену суму судового збору у розмірі 2102, 00 грн., суд в цій частині позовних вимог відмовляє, виходячи з наступного.

Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» від сплати судового збору під час розгляду справи в усіх судових інстанціях звільняються: особи з інвалідністю I та II груп, законні представники дітей з інвалідністю і недієздатних осіб з інвалідністю.

Відповідно до копії довідки Міністерства охорони здоров'я України Дніпровська МСЕК, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 встановлена друга група інвалідності по загальному захворюванню, що також підтверджується копією пенсійного посвідчення на ім'я ОСОБА_1 серії НОМЕР_1 від 18.07.2019, а отже відповідач звільнена від сплати судового збору.

З огляду на вищевикладене, позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.

Відповідно до вимог ст. 141 ЦПК України, судовий збір компенсувати за рахунок держави у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 12, 76 - 81, 89, 141, 193, 263-265, 279, 280 - 284, 354 ЦПК України, ст.ст.1166, 1212, 1215 ЦК України, Конституцією України, Законом України «Про судовий збір», суд, -

УХВАЛИВ:

Позов Управління соціального захисту населення Дніпровської районної в м. Києві державної адміністрації до ОСОБА_1 , третя особа - Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат про стягнення боргу - задовольнити частково.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Київського міського центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат суму боргу в розмірі 3 644,26 грн.

В іншій частині позову відмовити.

Компенсувати за рахунок держави у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України Управлінню соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації судовий збір в розмірі 2102, 00 грн.

Рішення може бути оскаржено протягом 30 днів з дня його проголошення шляхом подання безпосередньо до Київського апеляційного суду апеляційної скарги.

Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не подано.

До початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи апеляційні скарги подаються учасниками справи через Деснянський районний суд міста Києва.

Позивач - Управління соціального захисту населення Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації, ЄДРПОУ 37397200, УДКСУ у Дніпровському р-ні м. Києва, ИФО 820172, р/р НОМЕР_2 , місцезнаходження - м. Київ, вул. Курнатовського, 7-А.

Відповідач - ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_3 , адреса: АДРЕСА_3 .

Третя особа - Київський міський центр по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, ЄДРПОУ 22886300, Держказначейська служба України, м. Київ, КЕКВ 2730, КПК 2501480, р/р UA898201720343100015000054086, місцезнаходження -м. Київ, просп. Комарова, 7.

Повний текст рішення складено 21.05.2021

Суддя О.Б. Саламон