Постанова від 08.04.2021 по справі 240/14847/20

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 240/14847/20

Головуючий суддя 1-ої інстанції - Токарева Марія Сергіївна

Суддя-доповідач - Мацький Є.М.

08 квітня 2021 року

м. Вінниця

Сьомий апеляційний адміністративний суд у складі колегії:

головуючого судді: Мацького Є.М.

суддів: Залімського І. Г. Сушка О.О. ,

за участю:

секретаря судового засідання: Шпикуляк Ю.В.,

позивача: ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 25 січня 2021 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління ДФС у Житомирській області, Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про визнання протиправними дій і бездіяльності, зобов'язання вчинити дії та стягнення коштів,

ВСТАНОВИВ:

І. ІСТОРІЯ СПРАВИ

КОРОТКИЙ ЗМІСТ ПОЗОВНИХ ВИМОГ

1. 4 вересня 2020 року ОСОБА_1 звернувся до Житомирського окружного адміністративного суду, в якому просив:

1.1. визнати дії Головного управління ДФС України в Житомирській області протиправними щодо зниження розміру посадового окладу;

1.2. зобов'язати Головне управління ДФС в Житомирській області виготовити та надати довідку до Головного управління Пенсійного фонду України у Житомирській області про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2018, що враховується для перерахунку пенсії з урахуванням посадового окладу в розмірі 8458,00 грн. (співвідношення розміру посадового окладу до 01.01.2018 - 1595,00 грн., тарифний розряд за посадою "48", тарифний коефіцієнт 4,8") згідно ПКМУ від 30.08.2017 №704;

1.3. визнати протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області щодо перерахунку пенсії, яке допустило порушення його права отримувати своєчасно та в повному обсязі пенсію у розмірі посадового окладу встановленого до 01.03.23018 до прирівняної посади відповідно до тарифного розряду за посадами згідно додатку 10 до Постанови Кабінету Міністрів України №704 від 30.08.2017;

1.4. стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області суму несплаченої частини пенсії з 01.03.2018 в розміру 24810 грн.;

1.5. Крім того, відповідно до ч.1 ст.328 КАС України зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області та Головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області подати звіт про виконання судового рішення.

КОРОТКИЙ ЗМІСТ РІШЕННЯ СУДУ ПЕРШОЇ ІНСТАНЦІЇ

2. 25 січня 2021 року рішенням Житомирського окружного адміністративного суду в задоволенні позовних вимог відмовлено.

КОРОТКИЙ ЗМІСТ ДОВОДІВ АПЕЛЯЦІЙНОЇ СКАРГИ

3. Апелянт ОСОБА_1 , не погодившись з рішенням суду першої інстанції, посилаючись на порушення норм матеріального та процесуального права, просив його скасувати та прийняти нове, яким задовольнити його позовні вимоги.

4. Апелянт зазначив, що він був звільнений з посади начальника відділу викриття злочинів у базових галузях економіки та фінансових установах УПМ ДПА України в Житомирській області та на даний час перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Житомирській області та отримує пенсію за вислугу років. На неодноразові звернення до ГУ ДФС України в Житомирській області щодо отримання довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії після набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України №704 від 30.08.2017 з врахуванням вірних розмірів посадового окладу, окладу за військовим званням та надбавки за вислугу років отримував відмову. Позивач вказує, що при встановленні розміру посадового окладу станом на 01.03.2018 ГУ ДФС України в Житомирській області невірно та незаконно було занижено розмір посадового окладу, що призвело до недоотримання належної йому пенсії.

ІІ. СТИСЛИЙ ВИКЛАД ОБСТАВИН, ВСТАНОВЛЕНИХ СУДОМ ПЕРШОЇ ІНСТАНЦІЇ

5. 30 грудня 2005 року наказом голови ДПА України в Житомирській області №399-0 (наказом голови ДПА України в Житомирськійобласті№144-0 від 03.05.2006 внесено зміни в п.3 зазначеного наказу) апелянта було звільнено в запас за п. "в" ст. 64 (через обмежений стан здоров'я) з посади начальника відділу викриття злочинів у базових галузях економіки та фінансових установах УПМ ДПА України в Житомирській області, згідно з Положенням про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ, затвердженим Постановою КМУ УPCP №114 від 29 липня 1991 року. Підставою для звільнення слугувало свідоцтво про хворобу №39/19 і від 22.03.2006.

6. У відповідності до положень п. "а" ст. 12 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" №2262-ХІІ від 09.04.1992 (в редакції, чинній на момент звільнення) апелянту призначена пенсія за вислугу років.

7. Апелянт подав до ДФС України звернення щодо невірного визначення йому тарифного розряду за посадами осіб начальницького складу податкової міліції та просив надати довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку призначеної йому пенсії після набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України №704 від 30.08.2017 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших категорій осіб".

8. Листом №54/14/06-30-05 від 19.05.2020 Головне управління ДФС України у Житомирській області повідомило апелянта проте, що направити копії довідок про грошове забезпечення для перерахунку пенсій, з урахуванням всіх складових грошового забезпечення, які були вправлені до Пенсійного фонду України в Житомирській області для перерахунку пенсії, після його звільнення, до втрати чинності ПКМ України №268 немає можливості, так як термін зберігання таких довідок минув 5 років). Перші екземпляри довідок та грошовий атестат, знаходяться в Пенсійному фонді за місцем реєстрації.

9. Також на адресу апелянта вказаним листом було направлено копію довідки про розмір грошового забезпечення відповідно до ПКМ України від 10.08.2018 року №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" видану 20.03.2018 року № 140/05 ОСОБА_1 та направлену до Пенсійного фонду України в Житомирській області відповідно до пункту 3 Порядку проведення перерахунку пенсій, визначених згідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 "Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. №393".

10. У червні 2020 року апелянт звернувся до ГУ ДФС України в Житомирській області щодо невірного визначення розміру його посадового окладу відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №704 та просив виготовити та направити до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області нову довідку з розміром посадового окладу 8458 грн.

11. Листом Головного управління ДФС України в Житомирській області від 24.06.2020 №132/14/06-30-06 апелянта було повідомлено, що довідка про розмір грошового забезпечення відповідно до ПКМ України від 10.08.2018 року №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" видана 20.03.2018 року № 140/05 ОСОБА_1 та направлена до Пенсійного фонду України в Житомирській області відповідно до пункту 3 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених згідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45 "Про затвердження Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 №393".

12. Апелянт вважав, що при встановленні розміру посадового окладу станом на 01.03.2018 ГУ ДФС України в Житомирській області невірно та незаконно було занижено розмір посадового окладу, що призвело до недоотримання належної йому пенсії, а тому звернувся до суду з даним позовом.

ІІІ. ДОВОДИ СТОРІН

13. Правова позиція апелянта викладена в п.4 постанови.

14. Відповідач зазначив, що ОСОБА_1 вводить суд в оману, оскільки протягом 2005 року, перед звільненням, обіймав посади, які відповідно до постави Кабінету Міністрів України відносяться до 42 тарифного розряду, а тому відсутні правові підстави для надання довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії з урахуванням 48 тарифного розряду, а тому у довідці для перерахунку пенсії апелянту цілком правомірно зазначено посадовий оклад у розмірі 7610 грн., а тому в ГУ ДФС відсутні правові підстави для направлення довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії позивача з урахуванням тарифного розряду 48 згідно п.3 додатку 10 Постанови КМУ №704 від 30.08.2017 року.

ІV. ДЖЕРЕЛА ПРАВА ТА АКТИ ЇХ ЗАСТОСУВАННЯ

15. Статтею 46 Конституції України встановлено, що громадяни мають право на соціальний захист, що включає право на забезпечення їх у разі повної, часткової або тимчасової втрати працездатності, втрати годувальника, безробіття з незалежних від них обставин, а також у старості та в інших випадках, передбачених законом.

16. Це право гарантується загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням за рахунок страхових внесків громадян, підприємств, установ і організацій, а також бюджетних та інших джерел соціального забезпечення; створенням мережі державних, комунальних, приватних закладів для догляду за непрацездатними.

17. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.

18. Умови, норми і порядок пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції, Службі судової охорони, державній пожежній охороні, Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації України, органах і підрозділах цивільного захисту, податковій міліції чи Державній кримінально-виконавчій службі України, та деяких інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, визначаються Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" №2262-XII від 09.04.1992 (далі Закон№2262-XII).

19. Відповідно до ч.3 ст.43 Закону №2262-XII визначено, що особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

20. Так, відповідно до ч. 3 ст. 63 Закону №2262-XII, перерахунок пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ України (міліції), які мають право на пенсійне забезпечення або одержують пенсію на умовах цього Закону, здійснюється з урахуванням видів грошового забезпечення, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством для поліцейських.

21. Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій (ч.4 ст.63 Закону №2262-XII).

22. Постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" (яка набрала чинності з 01 березня 2018 року, далі Постанова №704) затверджено, в тому числі, Схему тарифних розрядів за посадами осіб начальницького складу податкової міліції головних управлінь в областях, м. Києві та органу з обслуговування великих платників податків Державної фіскальної служби (далі - Схема тарифних розрядів).

23. Додатком 10 до зазначеної Постанови №704, схеми тарифних розрядів, передбачені наступні посади начальницького складу податкової міліції головних управлінь в областях, м. Києві та органу з обслуговування великих платників податків Державної фіскальної служби: перший заступник начальника: Головного управління, органу з обслуговування великих платників податків 54; заступник начальника: Головного управління, органу з обслуговування великих платників податків 52; начальник: управління, самостійного відділу 48; перший заступник начальника управління 46; заступник начальника: управління, самостійного відділу 44; начальник штабу (відділу) у складі управління 42; заступник начальника штабу (відділу) у складі управління 40; завідувач сектору 39; начальник відділення, старший слідчий з особливо важливих справ 37; старший: оперуповноважений з особливо важливих справ, інспектор з особливих доручень; слідчий з особливо важливих справ 27; старший: слідчий, оперуповноважений, інспектор 26; слідчий, оперуповноважений, інспектор 22; помічник: слідчого, оперуповноваженого 11.

24. Згідно з частинами 1, 2 статті 1 Закону № 509-XII від 04.12.1990 "Про державну податкову службу в Україні" (далі - Закону № 509-XII, чинного на момент звільнення позивача) до системи органів державної податкової служби належать: Державна податкова адміністрація України, державні податкові адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, державні податкові інспекції в районах, містах (крім міст Києва та Севастополя), районах у містах (далі - органи державної податкової служби).

25. У складі органів державної податкової служби знаходяться відповідні спеціальні підрозділи по боротьбі з податковими правопорушеннями (далі - податкова міліція).

26. Відповідно до ст. 20 Закону № 509-XII до складу податкової міліції належать: Головне управління податкової міліції, Слідче управління податкової міліції, Управління по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби Державної податкової адміністрації України; управління податкової міліції, слідчі відділи податкової міліції, відділи по боротьбі з корупцією в органах державної податкової служби відповідних державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі; відділи податкової міліції, слідчі відділення (групи) податкової міліції відповідних державних податкових інспекцій в районах, містах, районах у містах, міжрайонних та об'єднаних державних податкових інспекцій.

V. ПОЗИЦІЯ АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ

27. Вирішуючи питання про обґрунтованість поданої апеляційної скарги, Апеляційний Суд виходить з наступного.

28. Згідно наявної у матеріалах справи копії наказу Державної податкової адміністрації у Житомирській області №399-О від 30.12.2005 апелянта звільнено з посади начальника відділу викриття злочинів у базових галузях економіки та фінансових установах управління податкової міліції ДПА в області.

29. Відповідно до додатку 10 Постанови №704 відповідачем встановлено, що займаній позивачем посаді на дату звільнення відповідає посада "начальника штабу (відділу) у складі управління" з встановленим 42 тарифним розрядом.

30. Відповідно до частини четвертої статті 63 Закону №2262-XII Кабінетом Міністрів України прийнято постанову "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб"№103 від 21 лютого 2018 року (Постанова №103).

31. Пунктом 7 Постанови №103 зобов'язано в тому числі, Державну фіскальну службу після набрання чинності цією постановою забезпечити оформлення та подання до органів Пенсійного фонду України довідок про розміри грошового забезпечення, визначені в пункті 1 цієї постанови, відповідно до Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2008 р. №45.

32. Так, для перерахунку пенсії ГУ ДФС України у Житомирській області до Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області направило інформацію про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій, відповідно до якої посадовий оклад ОСОБА_1 становить 7610,00 грн. , оклад за військовим (спеціальним) званням підполковник 1410,00 грн. , надбавка за вислугу років (50 відсотків) 4510,00 грн., що прирівнюється до 42 розряду.

33. Згідно штатних розписів Державної податкової адміністрації у Житомирській області, затверджених заступником Голови державної податкової адміністрації України від 18.08.2005 та від 15.03.2006 до управління Податкової міліції, входило серед інших, відділів та секторів також відділ викриття злочинів у базових галузях економіки та фінансових установах, який складався із 5 осіб, зокрема начальник відділу 1 особа, старший оперуповноважений в особливо важливих справах 2 особи та 2 старших оперуповноважених.

34. Відповідно до пункту 6 Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45, відповідною вважається посада, яка за класифікаційними характеристиками, зокрема назвою, розміром посадового окладу, функціональністю та організаційним рівнем підрозділу у структурі органу (організації, установи, військової частини тощо) прирівнюється до посади, з якої особа була звільнена.

35. Отже, зазначеною нормою передбачено, що відповідною вважається посада, яка за класифікаційними характеристиками, зокрема назвою, розміром посадового окладу, функціональністю та організаційним рівнем підрозділу у структурі органу (організації, установи, військової частини тощо) прирівнюється до посади, з якої особа була звільнена.

36. Указом Президента України від 24.12.2012, № 726/2012 "Про деякі заходи з оптимізації системи центральних органів виконавчої влади" утворено Міністерство доходів і зборів України, яке є правонаступником Державної податкової служби України та Державної митної служби України, що реорганізуються.

37. Указом Президента України, від 18.03.2013, № 141/2013 "Про Міністерство доходів і зборів України" утворено Державну фіскальну службу як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України, реорганізувавши Міністерство доходів і зборів шляхом перетворення.

38. Установлено, що до прийняття законодавчих та інших нормативно-правових актів: у складі Міністерства доходів і зборів України та його територіальних органів утворюються та діють підрозділи податкової міліції.

39. Постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2014 затверджено Положення про Державну фіскальну службу України, згідно ч. 7 якої ДФС здійснює повноваження безпосередньо та через утворені в установленому порядку територіальні органи. ДФС та її територіальні органи є органами доходів і зборів.

40. Відповідно до п.1 Положення Головного управління ДФС у Житомирській області, затвердженого наказом ДФС України №202 від 27.03.2017, ГУ ДФС у Житомирській області може мати у своєму складі відокремлені структурні підрозділи перелік яких затверджується окремим наказом ДФС.

41. Тобто, в системі органів державної фіскальної служби утворено нові підрозділи, які набули статусу управлінь.

42. Матеріалами справи підтверджено, що посаду начальника відділу викриття злочинів у базових галузях економіки та фінансових установ УПМ ДПА України в Житомирській області, з якої був звільнений апелянт, відповідачем правомірно прирівняно до посади начальника штабу (відділу) у складі управління, зворотного матеріали справи не підтверджують.

43. Таким чином, тарифний розряд 48 (начальник управління: самостійний відділ) до посади, яку займав перед звільненням апелянт, застосовано не може бути.

44. Враховуючи наведене, колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції, що у Головного управління ДФС у Житомирській області були відсутні підстави для віднесення посади, яку займав перед звільненням апелянт, до 48 тарифного розряду.

45. Слід також вказати, що правомірність віднесення Головним управлінням ДФС в Житомирській області посади апелянта до тарифного розряду 42, а не 48 підтверджено також судовим рішенням у справі №240/10060/19, яке в установленому законом порядку набрало законної сили.

46. За приписами ч.4 ст.78 КАС України обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.

47. Що стосується доводів апелянта про неправомірність дій Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, то колегія суддів зазначає наступне.

48. Згідно з положеннями Порядку проведення перерахунку пенсій, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2008 №45, перерахунок пенсії Головними управліннями Пенсійного фонду України здійснюється на підставі довідки про розмір грошового забезпечення, виданої державним органом, з якого особи були звільнені із служби.

49. Сторонами не заперечується факт того, що Головним управлінням Пенсійного фонду України в Житомирській області на підставі довідки про розмір грошового забезпечення відповідно до ПКМ України від 10.08.2018 року №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" видану 20.03.2018 року № 140/05 було здійснено перерахунок призначеної ОСОБА_1 пенсії.

50. Інших довідок, на підставі яких у відповідача виникав би обов'язок щодо проведення апелянту перерахунку призначеної пенсії, до управління не надходило.

51. Також окремо необхідно зазначити, що апелянт також не звертався до Головного управління Пенсійного фонду України з приводу перерахунку призначеної йому пенсії.

52. Вказані обставини надали суду першої інстанції підстави до правильного висновку, що відповідачем не було допущено жодної бездіяльності, а призначена апелянту пенсія обрахована на підставі отриманих у установленому порядку даних щодо розміру грошового забезпечення, а тому у даному випадку відповідачем не було допущено жодного порушення прав позивача.

VІ. ВИСНОВКИ АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РОЗГЛЯДУ АПЕЛЯЦІЙНОЇ СКАРГИ.

53. Згідно зі ст.90 Кодексу адміністративного судочинства України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні. Жодні докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.

54. Відповідно до частин першої, другої, третьої статті 242 Кодексу адміністративного судочинства України судове рішення повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим.

55. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права із дотриманням норм процесуального права.

56. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на підставі повно і всебічно з'ясованих обставин в адміністративній справі, які були досліджені в судовому засіданні, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи.

57. Зазначеним вимогам закону судове рішення відповідає.

58. Переглянувши судове рішення в межах апеляційної скарги, перевіривши повноту встановлення судом фактичних обставин справи та правильність застосування ним норм матеріального та процесуального права, Апеляційний Суд дійшов висновку, що при ухваленні оскаржуваного судового рішення, суд першої інстанції не допустив неправильного застосування норм матеріального права та порушення норм процесуального права, які б були б підставою для скасування судового рішення, а тому апеляційну скаргу ОСОБА_1 слід залишити без задоволення, а рішення суду першої інстанції без змін.

Керуючись ст.ст. 243, 250, 308, 310, 315, 316, 321, 322, 325, 329 КАС України, суд

ПОСТАНОВИВ:

апеляційну скаргу ОСОБА_1 залишити без задоволення, а рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 25 січня 2021 року - без змін.

Постанова суду набирає законної сили в порядку та в строки, передбачені ст. 325 КАС України.

Постанова суду складена в повному обсязі 08 квітня 2021 року.

Головуючий Мацький Є.М.

Судді Залімський І. Г. Сушко О.О.