Справа № 569/5455/20
16 червня 2020 року Рівненський міський суд
в особі судді - Ковальова І.М.
при секретарі - Соломон О.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Рівне цивільну справу за позовом Релігійної громади Свято-Казанської парафії Рівненської єпархії Української Православної Церкви м.Здолбунів до ОСОБА_1 про визнання договору позики недійсним,-
В Рівненський міський суд з позовом до ОСОБА_1 про визнання договору позики недійсним звернувся представник Релігійної громади Свято-Казанської парафії Рівненської єпархії Української Православної Церкви м.Здолбунів.
До початку судового засідання представник позивача подав до Рівненського міського суду письмову заяву про залишення позовної заяви без розгляду.
В судове засідання сторони не з'явилися. Про день та час розгляду справи повідомлялися завчасно та належним чином. Причин своєї неявки суду не повідомили, заяв чи клопотань про перенесення розгляду справи до суду не подавали.
Дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що заява підлягає до задоволення.
Відповідно до п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Оскільки представник позивача подав до суду письмову заяву про залишення позовних вимог без розгляду, тому з цих підстав вона підлягає до задоволення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.257,260,353,354 ЦПК України, суд,-
Позовну заяву Релігійної громади Свято-Казанської парафії Рівненської єпархії Української Православної Церкви м.Здолбунів до ОСОБА_1 про визнання договору позики недійсним - залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення до Рівненського апеляційного суду.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена в день її проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали.
Суддя Рівненського
міського суду І.М.Ковальов