Справа № 753/17941/19
"19" вересня 2019 р. суддя Дарницького районного суд м. Києва Трусова Т.О., вивчивши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Реалістейт-Інвест» до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку,
У вересні 2019 р. Товариство з обмеженою відповідальністю «Реалістейт-Інвест» звернулося до суду з позовом до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку.
Вивчивши позовну заяву та додані до неї документи, суддя дійшов висновку, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 175 ЦПК України, оскільки вимога до особи, яка не є відповідачем суперечить ЦПК України і до того ж її заявлено без урахування вимог Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».
Керуючись ч. 2 ст. 185 ЦПК України, суддя
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Реалістейт-Інвест» до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення недоліків - десять днів з дня отримання копії даної ухвали, роз'яснивши, що в разі їх неусунення у встановлений строк позовна заява буде вважатися неподаною і повернута позивачеві.
Суддя: