Ухвала від 27.12.2019 по справі 740/1734/18

УХВАЛА

27 грудня 2019 року

м. Київ

справа №740/1734/18

провадження № 61-20779ск19

Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Калараша А. А., розглянувши касаційну скаргу представника ОСОБА_1 , діючої в інтересах ОСОБА_2 , на ухвалу Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області від 14 серпня 2019 року та на постанову Чернігівського апеляційного суду від 18 жовтня 2019 року в цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Сільського фермерського господарства «Сокіл» про стягнення заборгованості з орендної плати,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області від 14 серпня 2019 року, залишеною без змін постановою Чернігівського апеляційного суду від 18 жовтня 2019 року, позовні вимоги залишено без розгляду.

У листопаді 2019 року представник ОСОБА_1 , діюча в інтересах ОСОБА_2 , подала до Верховного Суду касаційну скаргу на ухвалу Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області від 14 серпня 2019 року та на постанову Чернігівського апеляційного суду від 18 жовтня 2019 року, в якій просить оскаржувані судові рішення скасувати та направити справу до суду першої інстанції для продовження розгляду.

Ухвалою Верховного Суду від 02 грудня 2019 року касаційну скаргу залишено без руху з наданням строку на усунення недоліків, а саме: для сплати судового збору у встановленому законом розмірі.

У грудні 2019 року до суду надійшла заява ОСОБА_2 , якою вимоги ухвали Верховного Суду виконані.

Касаційна скарга відповідає вимогам статті 392 ЦПК України, подана в строк, передбачений статтею 390 ЦПК України.

Скаржником сплачений судовий збір у розмірі 384,20 грн та кошти зараховані до спеціалізованого фонду Державного бюджету України.

Відповідно до частини п'ятої статті 394 ЦПК України, якщо суддя-доповідач дійде висновку, що подана касаційна скарга є обґрунтованою, він відкриває провадження, про що постановляє відповідну ухвалу.

Наведені в касаційній скарзі доводи містять підстави, передбачені частиною другою статті 389 ЦПК України, для відкриття касаційного провадження, в зв'язку з чим для перевірки наведених в касаційній скарзі обставин слід витребувати матеріали справи з суду першої інстанції.

Керуючись статтями 394, 395 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою представника ОСОБА_1 , діючої в інтересах ОСОБА_2 , на ухвалу Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області від 14 серпня 2019 року та на постанову Чернігівського апеляційного суду від 18 жовтня 2019 року.

Витребувати з Ніжинського міськрайонного суду Чернігівської області матеріали цивільної справи №740/1734/18 за позовом ОСОБА_2 до Сільського фермерського господарства «Сокіл» про стягнення заборгованості з орендної плати.

Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз'яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк, що не перевищує п'ятнадцяти днів з моменту отримання ухвали суду.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Суддя А. А. Калараш

Попередній документ
86717961
Наступний документ
86717963
Інформація про рішення:
№ рішення: 86717962
№ справи: 740/1734/18
Дата рішення: 27.12.2019
Дата публікації: 02.01.2020
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (11.09.2020)
Результат розгляду: Приєднано до провадження
Дата надходження: 21.01.2020
Предмет позову: про стягнення заборгованості по орендній платі