Ухвала від 08.11.2019 по справі 556/646/18

Справа 556/646/18

Номер провадження 1-в/556/139/2019

УХВАЛА

іменем України

08.11.2019 року.

Володимирецький районний суд Рівненської області

в складі головуючої судді ОСОБА_1 ,

при секретарі ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт.Володимирець подання провідного інспектора Володимирецького районного відділу з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Рівненській області про звільнення від покарання засудженого ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, засудженого вироком Володимирецького районного суду від 24.10.2018 року за ч.2 ст.185 КК України КК України до 1 року позбавлення волі, на підставі ст.75 КК України звільненого від відбування покарання з іспитовим строком 1 рік,-

встановив:

Провідний інспектор Володимирецького районного відділу з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Рівненській області звернувся до суду з поданням про звільнення від відбування покарання з випробуванням засудженого ОСОБА_3 у зв'язку із закінченням іспитового строку. В поданні зазначив, що ОСОБА_3 зарекомендував себе позитивно, не ухилявся від здійснення контролю за ним, з'являвся за викликами до відділу з питань пробації. В повному обсязі виконав покладені на нього судом обов'язки, нових злочинів не скоював.

В судове засідання представник відділу пробації не з'явився, надіслав заяву, в якій підтримав подання, просив розглянути справу без участі представника відділу.

Засуджений ОСОБА_3 в судовому засіданні підтримав подання, просив звільнити його від відбування покарання по закінченню іспитового строку.

Заслухавши думку прокурора, проаналізувавши та оцінивши докази в їх сукупності, суд приходить до висновку, що подання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Так, встановлений судом іспитовий строк, встановлений вироком Володимирецького районного суду Рівненської області, закінчився 24.10.2019 року, ОСОБА_3 нових злочинів не вчинив, виконав обов'язки, покладені на нього вироком суду. З урахуванням викладеного, суд приходить до висновку, що засуджений підлягає звільненню від відбування покарання по закінченню іспитового строку.

Керуючись ст.78 КК України, ст.359 КПК України, суд

постановив:

ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , звільнити від відбування покарання на підставі ч.1 ст.78 КК України по закінченню іспитового строку

На ухвалу може бути внесена апеляція прокурором та засудженим до Рівненського апеляційного суду через районний суд протягом семи діб з дня її проголошення.

Суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
85510692
Наступний документ
85510694
Інформація про рішення:
№ рішення: 85510693
№ справи: 556/646/18
Дата рішення: 08.11.2019
Дата публікації: 21.02.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Володимирецький районний суд Рівненської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку