про відмову у прийнятті додаткового рішення
(вступна та резолютивна частини)
м. Черкаси
09 липня 2019 року Справа № 823/1623/18
Черкаський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді - Тимошенко В.П.,
за участю:
секретаря судового засідання - Мельникової О.М.,
представника заявника (відповідача) - Настича О.В. (згідно довіреності),
представника третьої особи - Русенко А.Ю. (згідно довіреності),
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду заяву Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області про ухвалення додаткового судового рішення в адміністративній справі 823/1623/18 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області, третя особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача - Головного управління ДФС у Черкаській області, про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити дії,
Керуючись статтями 252, 256, 294, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ухвалив:
У задоволенні заяви Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області про ухвалення додаткового судового рішення в адміністративній справі 823/1623/18 - відмовити.
Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, однак може бути оскаржена до Шостого апеляційного адміністративного суду через Черкаський окружний адміністративний суд протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Повний текст ухвали буде виготовлений протягом п?яти днів з дня проголошення вступної та резолютивної частин ухвали.
Суддя В.П. Тимошенко