3/130/361/2018
130/1208/18
13.06.2018 р. м. Жмеринка
Суддя Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області Вернік В.М., розглянув матеріали, які надійшли від Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого, з повною загальною середньою освітою, мешканця АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1,
- за ст.124 КпАП України,
На розгляд Жмеринського міськрайонного суду надійшли дані матеріали про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, щодо ОСОБА_1 за ознакою того, що він о 19 годині 00 хвилин 10.04.2018 року, керуючи автомобілем "Ford Orion", державний номерний знак НОМЕР_2, по вул. Радянській в с.Станіславчик Жмеринського району Вінницької області, не врахував дорожньої обстановки, не дотримався безпечної швидкості, внаслідок чого здійснив зіткнення з парканом за адресою: с.Станіславчик Жмеринського району, вул. Радянська, 41.
До матеріалів зазначеної справи долучено постанову слідчого СВ Жмеринського ВП ГУНП у Вінницькій області від 16.04.2018 року про закриття кримінального провадження, на підставі якої згодом було складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст.124 КУпАП, щодо ОСОБА_1
В ході підготовки в порядку ст.278 КУпАП до розгляду матеріалів справи, доходжу висновку, що отримані наразі судом адміністративні матеріали не містять належного підтвердження щодо залучення експерта за обов'язковості призначення в ході досудового розслідування експертизи з питань визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень пасажира ОСОБА_2, яка знаходилася в автомобілі під час настання дорожньо-транспортної пригоди, певна ступінь яких є відповідною кваліфікуючою ознакою кримінального правопорушення, що не належить до кримінального правопорушення приватного обвинувачення. Відтак у вказаному рішення слідчий був позбавлений об'єктивної можливості визначення відсутності складу кримінального правопорушення в діях ОСОБА_1 дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої потерпілим отримані тілесні ушкодження.
Окрім того, протокол про адміністративне правопорушення від 16.05.2018 року всупереч вимогам ч.1 ст.256 КпАП України не містить відомостей стосовно прізвища та місця проживання потерпілого.
У зв'язку з наведеним адміністративні матеріали підлягають поверненню органу, яким складено протокол про адміністративне правопорушення, для належного їх оформлення.
Враховуючи викладене, керуючись ст.221, 252, 256, 276, 278, 284, 289 КпАП України,
Адміністративні матеріали про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ознакою вчинення правопорушення, передбаченого ст.124 КпАП України, повернути Жмеринському ВП ГУНП у Вінницькій області для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Вернік В.М.