Ухвала від 05.05.2018 по справі 814/832/18

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

05 травня 2018 р.

№ 814/832/18

м. Миколаїв

Миколаївський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Мельника О.М., розглянувши в порядку письмового провадження клопотання відповідача про проведення в режимі відеоконференції судового засідання по адміністративній справі

за позовом:

Товариства з обмеженою відповідальністю "УКРАЇНСЬКА НАУКОВА ЕКОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ", вул. Нікольська, 16-А, м. Миколаїв, 54030

до відповідача:

Міністерства екології та природних ресурсів України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035

про:

визнання протиправним та скасування наказу від 03.03.2018 № 77,

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРАЇНСЬКА НАУКОВА ЕКОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ" звернулась до суду з адміністративним позовом до Міністерства екології та природних ресурсів України, в якому просить суд:

- визнати протиправними та скасувати наказ Міністерства екології та природних ресурсів Україеи № 77 від 03.03.2018 року в частині анулювання ліцензії ТОВ УКРАЇНСЬКА НАУКОВА ЕКОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ" серії АЕ № 263993 від 17.07.2013.

Ухвалою від 05.04.2018 року відкрито провадження у справі та ухвалено розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження.

20.04.2018 року від відповідача надійшло клопотання про проведення судового засідання, призначеного на 05.052018 року, в режимі відеоконференції, яку доручити провести Окружному адміністративному суду м. Києва.

В обґрунтування свого клопотання позивач зазначив, що він не зможе з'явитись в судове засідання, у зв'язку з великою завантаженістю у відділі представництва інтересів Мінприроди, його неукомплектованістю у повному обсязі. Суд, до якого позивач може прибути для участі у судовому засіданні, це Окружний адміністративний суд міста Києва.

Відповідно до ч. 1 ст. 195 КАС України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання (ч. 2 ст. 195 КАС України).

Враховуючи той факт, що позивачем клопотання подано вчасно, суд дійшов висновку про необхідність проведення судового засідання в режимі відеоконференції.

Керуючись статтями 195, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Клопотання відповідача задовольнити.

2. Допустити участь представника Міністерства екології та природних ресурсів України у судовому засіданні, яке відбудеться 25 травня 2018 р. - 11:00 год., в режимі відеоконференції.

3. Доручити Окружному адміністративному суду м. Києва (вул. Болбочана, 8, корпус 1, м. Київ, 01601) забезпечити проведення судового засідання, призначеного на 25 травня 2018 р. о 11:00 год., в режимі відеоконференції.

4. Представнику Міністерства екології та природних ресурсів України прибути для участі у судовому засіданні, яке відбудеться в режимі відеоконференції 25.05.2018 року о 11:00 год., в приміщенні Окружному адміністративному суду м. Києва за адресою: вул. Болбочана, 8, корпус 1, м. Київ, 01601.

5. Копію ухвали негайно надіслати Окружному адміністративному суду м. Києва для організації виконання.

6. Ухвалу направити сторонам.

Ухвала окремо не оскаржується.

Суддя О.М. Мельник