21 лютого 2018 року
м. Київ
справа № 206/6041/16-ц
провадження № 61-1330ск17
Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Синельникова Є. В. розглянув касаційну скаргу ОСОБА_1, яка подана представником ОСОБА_2, на ухвалу Самарського районного суду м. Дніпропетровська від 06 квітня 2017 року та ухвалу апеляційного суду Дніпропетровської області від 30 листопада 2017 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Самарського відділу державної виконавчої служби м. Дніпропетровська Головного територіального управління юстиції, третя особа - ОСОБА_3, про визнання дій, пов'язаних із підготовкою торгів з реалізації арештованого майна, неправомірними,
Відповідно до пунктів 4 і 14 розділу XIII «Перехідні положення» ЦПК України у редакції Закону України від 03 жовтня 2017 року № 2147-VIII «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» касаційні скарги (подання) на судові рішення у цивільних справах, які подані і розгляд яких не закінчено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, передаються до Касаційного цивільного суду та розглядаються спочатку за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Судові рішення, ухвалені судами апеляційної інстанції до набрання чинності цією редакцією Кодексу, набирають законної сили та можуть бути оскаржені в касаційному порядку протягом строків, що діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Касаційна скарга подана в передбачений законом строк та з дотриманням вимог статті 392 ЦПК України. Недоліки касаційної скарги заявником усунуті.
Наведені в касаційній скарзі доводи містять підстави, передбачені частиною другою статті 389 ЦПК України, для відкриття касаційного провадження.
Керуючись статтями 394, 395 ЦПК України,
Відкрити касаційне провадження у даній справі.
Витребувати з Самарського районного суду м. Дніпропетровська цивільну справу № 206/6041/16-ц за позовом ОСОБА_1 до Самарського відділу державної виконавчої служби м. Дніпропетровська Головного територіального управління юстиції, третя особа - ОСОБА_3, про визнання дій, пов'язаних із підготовкою торгів з реалізації арештованого майна, неправомірними.
Надіслати учасникам справи копії касаційної скарги та доданих до неї документів, роз'яснити їм право подати відзив на касаційну скаргу, який за формою і змістом має відповідати вимогам статті 395 ЦПК України, у строк до 21 березня 2018 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Є. В. Синельников