Ухвала від 12.01.2018 по справі 826/16000/17

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

12 січня 2018 року м. Київ № 826/16000/17

Cуддя Окружного адміністративного суду міста Києва Аверкова В.В., розглянувши позовну заяву і додані до неї матеріали

Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Одесі

до Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНД-СЕРВІС"

про стягнення заборгованості у розмірі 8087,16 грн.

ВСТАНОВИВ:

Центральне об'єднане управління Пенсійного фонду України в м. Одесі звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "КОНД-СЕРВІС" про стягнення заборгованості у розмірі 8087,16 грн.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 грудня 2017 року позовна заява в порядку частини першої статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України залишена без руху.

Зокрема, у вказаній ухвалі суд зазначив, що позивачем у позовній заяві зазначено відповідача Товариство з обмеженою відповідальністю "КОНД-СЕРВІС", водночас, у позовних вимогах зазначено Товариство з обмеженою відповідальністю "Трансзвук" та докази на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги надані стосовно ТОВ "Трансзвук".

Для виправлення недоліків позовної заяви позивачу було запропоновано уточнити належного відповідача, та надати суду уточнену позовну заяву та докази направлення уточненої позовної заяви належному відповідачу.

До Окружного адміністративного суду міста Києва позивачем подана заява про усунення недоліків, в якій він просить суд виправити описку в адміністративному позові та в прохальній частині позову замість "Товариство з обмеженою відповідальністю "Трансзвук"" замінити "Товариство з обмеженою відповідальністю "КОНД-СЕРВІС"".

Відповідно до частини першої статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Суд звертає увагу позивача, що Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено виправлення описки судом у позовній заяві.

Станом на 15 січня 2018 року інших документів, крім вказаної заяви, на усунення недоліків позовної заяви від позивача не надходило.

Отже, у встановлений судом строк позивач не усунув наведені в ухвалі суду від 08 грудня 2017 року недоліки позовної заяви.

Пунктом 1 частини 4 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України позовна заява повертається позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, у встановлений судом строк.

Суд вважає за необхідним зазначити, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом (частина 8 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України).

Керуючись пунктом 1 частини четвертої статті 169, статтями 241-243, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву повернути позивачу.

2. Копію ухвали разом із позовною заявою й усіма доданими до неї матеріалами невідкладно надіслати позивачу.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення в порядку, визначеному статтею 256 Кодексу адміністративного судочинства України і може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 292-297 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя В.В. Аверкова