Справа № 146/863/17
"13" липня 2017 р. смт Томашпіль
Суддя Томашпільського районного суду Вінницької області Пилипчук О.В., отримавши позовну заяву ОСОБА_1 до Олександрівської сільської Томашпільського району Вінницької області про визнання права власності на спадкове майно -
5 липня 2017 року ОСОБА_1 звернулася до суду з цією позовною заявою.
Оскільки позовна заява була подана з порушенням вимог ст.. 119-120 ЦПК України, позовна заява була залишена без руху, позивачу наданий строк для усунення недоліків, згідно ст.. 121 ЦПК України.
В наданий судом термін позивач зазначені в ухвалі суду недоліки усунула.
Дана справа підсудна Томашпільському районному суду Вінницької області, позовна заява подана і оформлена у порядку, передбаченому ст.119-120 ЦПК України.
Підстав для відмови у прийнятті позовної заяви або для її повернення з наданих суду матеріалів не вбачається.
На підставі викладеного, керуючись ч. 1, 3, 4 ст. 122, 210 ЦПК України-
Відкрити провадження у справі № 146/863/17, номер провадження 2/146/431/17 за позовною заявою ОСОБА_1 до Олександрівської сільської Томашпільського району Вінницької області про визнання права власності на спадкове майно.
Справу призначити до судового розгляду на 09:00 годину 31.08.2017 року в приміщенні Томашпільського районного суду Вінницької області за адресою: смт. Томашпіль, вул. І.Гаврилюка, 57 Томашпільського району Вінницької області.
Відповідачу по справі надати термін до дати призначення справи до слухання для подання до суду письмового заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обгрунтовуються.
В судове засідання викликати сторін по справі(їх представників).
Копію ухвали направити сторонам по справі.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'яти днів окремо від рішення суду в частині недотримання правил підсудності до апеляційного суду Вінницької області через Томашпільський районний суд Вінницької області.
Суддя:ОСОБА_2