Справа № 621/413/16-п
Провадження № 3/621/132/16
Іменем України
17.03.2016 року м. Зміїв
Суддя Зміївського районного суду Харківської області Бережна Н.М.,
розглянувши матеріали, які надійшли від Зміївського ВП ГУНП в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Грузії, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, працюючого ПП «Молчаненко», до адміністративної відповідальності не притягувався,
за ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
встановив:
27.12.2015 року о 18 год. 45 хв. ОСОБА_1, керуючи автомобілем Nissan Almera, державний номерний знак НОМЕР_1 по вул. Гагаріна в м. Змієві Харківської області не надав перевагу в русі пішоходу ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3, та скоїв на нього наїзд. В наслідок ДТП ОСОБА_2 отримав тілесні ушкодження. Таким чином, ОСОБА_1 порушив п. 4.16а Правил дорожнього руху України.
Особа, що притягується до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 у суді свою вину визнав.
Ознайомившись з наданими матеріалами, дослідивши надані докази - дані протоколу про адміністративне правопорушення серії АВ2 № 442400 від 22.02.2016 року та додаток до нього у вигляді схеми, постанову про закриття кримінального провадження від 30.01.2016 року, копію протоколу огляду місця дорожньо-транспортної пригоди від 27.12.2015 року, копії протоколів допиту свідка від 28.12.2015 року, в діях ОСОБА_1 вбачаю ознаки правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 124 Кодексу України про адміністративні право, і дійшов висновку про накладення на нього стягнення у виді штрафу.
Керуючись ст. ст. 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
постановив:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти на нього стягнення у виді штрафу у розмірі 20 (двадцяти) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 340 (триста сорок) грн., які перерахувати на р/р 31118106700227, одержувач УДКСУ у Зміївському районі Харківської області, код ЄДРПОУ 37754227, банк отримувача ГУДКУ в Харківській області, код банку отримувача 851011.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір на користь держави в розмірі 275 (двісті сімдесят п'ять) грн. 60 коп., які перерахувати на р/р 31212206700227, одержувач УДКСУ у Зміївському районі Харківської області, код ЄДРПОУ 37754227, банк отримувача Головне управління Державної казначейської служби України в Харківській області, код банку отримувача 851011.
Строк сплати штрафу 15 днів.
Постанова підлягає виконанню протягом трьох місяців з дня її винесення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня її винесення.
Апеляційна скарга подається до апеляційного суду Харківської області через Зміївський районний суд Харківської області.
Суддя: