Постанова від 11.12.2015 по справі 487/8857/15-к

Справа № 487/8857/15-к

Провадження № 1-кп/487/636/15

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.12.2015 року Заводський районний суд м. Миколаєва в складі:

головуючого судді -ОСОБА_1 ,

при секретарі - ОСОБА_2 ,

з участю прокурора -ОСОБА_3 ,

в присутності обвинувачених -ОСОБА_4

провівши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Миколаєва підготовче судове засідання кримінального провадження внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12015150030005552 від 21.10.2015 року за обвинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185, ч.1 ст. 277 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

01.12.2015 року з прокуратури Миколаївської області надійшли матеріали кримінального провадження за обвинуваченням ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185, ч.1 ст. 277 КК України.

Ухвалою суду від 02.12.2015 року по вказаному провадженню було призначено підготовче судове засідання.

Заслухавши думку прокурора та інших учасників процесу, вивчивши обвинувальні акти, суд вважає, що кримінальне провадження підлягає призначенню до судового розгляду з наступних підстав.

Згідно з наданим до суду обвинувальними актами, складеним відповідно до вимог КПК України, прокурором дотримані вимоги територіальної підсудності. Данні кримінальні провадження підсудні Заводському районному суду м. Миколаєва.

Угод про визнання винуватості чи про примирення у порядку ст.ст. 468-475 КПК України до суду не надійшло.

Підстав для закриття кримінального провадження або повернення обвинувальних актів прокуророві судом не встановлено.

В підготовчому судовому засіданні прокурор та інші учасники процесу проти призначення справи до судового розгляду не заперечували.

Суд, під час підготовки до судового розгляду, визначивши дату і місце проведення судового розгляду, з'ясувавши необхідність проведення судового розгляду у відкритому судовому засіданні, з'ясувавши питання про склад осіб, які братимуть участь у судовому розгляді, вчинивши всі необхідні дії, завершує підготовку до судового розгляду.

Таким чином, наявні достатні підстави для призначення даного кримінального провадження до судового розгляду.

У процесі підготовчого провадження по даному кримінальному провадженню прокурором заявлено клопотання протимчасове залишення засудженого у слідчому ізоляторі.

Згідно п.4 ч.2 ст.539 КПК України питання, які виникають під час та після виконання вироку вирішуються судом за клопотанням (поданням) прокурора, засудженого, його захисника, законного представника, органу або установи виконання покарань, а також інших осіб, установ або органів у випадках, встановлених законом.

Пунктом 12,14 ч.1 ст.537 КПК України визначено, що під час виконання вироків суд, визначений частиною другою статті 539 цього Кодексу, має право вирішувати такі питання про тимчасове залишення засудженого у слідчому ізоляторі або переведення засудженого з арештного дому, виправного центру, дисциплінарного батальйону або колонії до слідчого ізолятора для проведення відповідних процесуальних дій під час досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених іншою особою або цією самою особою, за які вона не була засуджена, чи у зв'язку з розглядом справи в суді.

Таким чином, суд приходить до висновку про наявність підстав для задоволення клопотання прокурора, та вирішення питання про його тимчасове залишення в СІЗО м. Миколаєва у зв'язку з розглядом справи в суді.

Керуючись ст.ст. 62, 63, 217, 334, 314-316, 371-372,425, 537, 539 КПК України суд -

УХВАЛИВ:

Призначити кримінальне провадження відносно ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 185,, ч.1 ст. 277 КК України у відкритому судовому засіданні в приміщенні Заводського районного суду м. Миколаєва (м. Миколаїв, вул. Радісна, 3 зал судових засідань №3) на 21.12.2015 р. о 11-00 год.

Розгляд кримінального провадження здійснювати суддею одноособово.

В судове засідання викликати учасників судового провадження для участі в судовому засіданні.

Тимчасово залишити ОСОБА_4 , засудженого вироком Заводського районного суду м. Миколаєва від 26 листопада 2015 року за ч.2 ст. 185, ч. 1 ст. 277 України до 3 років шести місяців позбавлення волі, в Миколаївському СІЗО - у зв'язку з розглядом справи в суді.

Ухвалу направити начальнику Миколаївського СІЗО - для виконання.

Копію ухвали вручити прокурору, обвинуваченому.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: ОСОБА_1

Попередній документ
54619679
Наступний документ
54619681
Інформація про рішення:
№ рішення: 54619680
№ справи: 487/8857/15-к
Дата рішення: 11.12.2015
Дата публікації: 22.03.2023
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Заводський районний суд м. Миколаєва
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); Злочини проти власності; Крадіжка