Ухвала від 24.11.2015 по справі 695/3389/15-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа 695/3389/15-а

Суддя доповідач Літвіна Н. М.

УХВАЛА

24 листопада 2015 року м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Літвіна Н.М., перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області від 09 листопада 2015 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управлння Пенсійного фонду України в Золотоніському районі Черкаської області про визнання дій протиправними та незаконними, зобов»язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області від 09 листопада 2015 року адміністративний позов ОСОБА_1 до Управлння Пенсійного фонду України в Золотоніському районі Черкаської області про визнання дій протиправними та незаконними, зобов»язання вчинити певні дії - залишено без розгляду.

Позивач не погоджуючись з прийнятим судовим рішенням подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати ухвалу суду першої інстанції та прийняти нову, якою задовольнити його вимоги в повному обсязі.

Відповідно до ч. 6 ст. 187 КАС України - до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.

Порядок та розміри сплати судового збору регулюється Законом України «Про судовий збір» № 3674-VI від 08 липня 2011 року (зі змінами та доповненнями).

Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» (зі змінами та доповненнями) - за подання до адміністративного суду апеляційної і касаційної скарги на ухвалу суду; заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду ставка судового збору становить 1 розмір мінімальної заробітної плати.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2015 рік» - мінімальну заробітну плату встановлено на 2015 рік у розмірі 1 218, 00 грн.

В зв'язку з чим, при подачі апеляційної скарги апелянт мав сплатити судовий збір у розмірі 1 218, 00 грн.

В порушення вимог зазначеної статті Закону України «Про судовий збір» скаржником до апеляційної скарги додано документ про сплату судового збору у розмірі 535, 92 грн.

Таким чином, апелянт зобов»язаний сплатити різницю несплаченого судового збору.

Згідно до ч. 3 ст. 189 КАС України - до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 187 КАС України, застосовуються правила ст. 108 цього Кодексу, тому суддя, встановивши, що апеляційну скаргу подано без додержання вимог, встановлених КАС України, постановляє ухвалу про залишення апеляційної скарги без руху, у якій зазначаються недоліки апеляційної скарги, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Оскільки, вищевказані обставини перешкоджають прийняттю апеляційної скарги до провадження суду апеляційної інстанції у відповідності із ст. ст. 189, 108 КАС України, а тому апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, а апелянту надано строк для усунення недоліків.

Керуючись ст.ст. 88, 108, 187, ч.3 ст. 189 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Золотоніського міськрайонного суду Черкаської області від 09 листопада 2015 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управлння Пенсійного фонду України в Золотоніському районі Черкаської області про визнання дій протиправними та незаконними, зобов»язання вчинити певні дії - залишити без руху та надати апелянту строк для усунення недоліків 5 (п»ять) днів з моменту отримання зазначеної ухвали.

В разі невиконання вимог суду до строку встановленого судом апеляційна скарга буде визнана неподаною та повернута апелянту.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена до Вищого адміністративного Суду України.

Суддя: Н.М. Літвіна