Справа № 2а-5800/09/1370
29 вересня 2009 року м. Львів
Львівський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого-судді Качур Р.П.,
при секретарі судового засідання Дрозді І.С.
За участю представників сторін:
від позивача: не з'явилися
від відповідача: ОСОБА_1, керівник
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Державної податкової інспекції у Радехівському районі до Радехівського районного об'єднання співвласників цілісного майнового комплексу Радехівського району про скасування (припинення) державної реєстрації, -
Позов заявлено Державною податковою інспекцією у Радехівському районі Львівської області до Радехівського районного об'єднання співвласників цілісного майнового комплексу Радехівського району про скасування (припинення) державної реєстрації.
В судове засідання представник позивача не з'явився, проте до суду надійшло клопотання (Вх. № 31641 від 29.09.2009 року) про відмову від адміністративного позову відповідно до приписів п. 2 ч. 1 ст. 157 КАС України, у зв'язку з поданням податкової звітності.
Розглянувши матеріали справи, даючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд встановив наступне.
Підставою позову є не подання відповідачем з 09.11.2007 року звітності, чим порушує п. 4.1 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».
Однак, як вбачається із заяв позивача (Вх. № 31641 від 29.09.2009 року) про відмову від адміністративного позову та закриття провадження у справі, відповідачем подано податкову звітність.
Згідно п. 2 ч. 1 ст. 157 КАС України, суд закриває провадження у справі, якщо надійшло клопотання позивача про відмову від позовної заяви.
З огляду на викладене, суд вважає за необхідне прийняти відмову від позову, оскільки такі дії позивача не суперечать закону та не порушують чиї-небудь права, свободи та інтереси, а провадження в адміністративній справі належить закрити, відповідно до вимог п. 2 ч. 1 ст. 157 КАС України.
Щодо судових витрат, то згідно ст. 94 КАС України, зокрема, частин 2 та 3, судові витрати у формі судового збору з відповідача не належить стягувати.
Враховуючи вищенаведене та керуючись ст. 112, п. 2 ч. 1 ст. 157, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
Провадження у справі за адміністративним позовом Державної податкової інспекції у Радехівському районі до Радехівського районного об'єднання співвласників цілісного майнового комплексу Радехівського району про скасування (припинення) державної реєстрації закрити.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, ухвала набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що ухвала суду не набрала законної сили.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилаєтьсяособою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя (підпис) Р. Качур
З оригіналом згідно
Суддя Р. Качур