22.07.2013 р. Справа№ 914/2673/13
За позовом: Приватного підприємства «Іріда - ОІЛ», м. Львів
до відповідача: Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1,
с. Сокільники, Пустомитівський район
про: стягнення 261 543,54 грн.,
Суддя Долінська О.З.
При секретарі Мариняк М.В.
За участю представників:
позивача: Тимофіїв Н.Ю. - дов. №05 від 01.03.2013 року,
до відповідача: не з'явився,
На розгляд господарського суду Львівської області подано позов Приватного підприємства «Іріда - ОІЛ» до Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 про стягнення 261 543,54 грн. Ухвалою від 12.07.2013 р. порушено провадження у справі, розгляд справи призначено на 22.07.2013р.
В судове засідання 22.07.2013 р. представник позивача з'явився, позов підтримав з підстав викладених у позовній заяві, вимоги ухвали суду виконав.
В судове засідання 22.07.2013 р. представник відповідача не з'явився, незважаючи на те, що належним чином та завчасно був повідомлений про час та місце розгляду справи судом, вимоги ухвал суду не виконав, відзиву не подав. Через канцелярію суду 22.07.2013 р. подав заяву про відкладення розгляду справи, у зв'язку із зайнятістю уповноваженого представника у іншій справі у Мостиському суді Львівської області.
Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 22, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Розгляд справи відкласти на 30.07.2013 року на 15 год. 00 хв.
2. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду в кім. №605.
3. При направленні відзиву посилання на номер справи обов'язкове.
4. Докази витребувані ухвалою суду, подавати з супровідним листом на адресу суду за три дні до дати судового засідання.
5. Сторонам: - надати письмове підтвердження того, що у провадженні господарських судів України, або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує спір, нема справи зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав та нема рішення цих органів з такого спору.
6. Зобов'язати позивача:
6.1. Представити в судове засідання для огляду оригінали документів
доданих до позовної заяви.
6.2. Надати суду підписаний з відповідачем акт звірки взаєморозрахунків по договору за оренду приміщення і підписаний акт звірки взаєморозрахунків по договору за комунальні платежі на час подачі позову в суд.
6.3. Забезпечити в судове засідання явку уповноважених представників.
7. Зобов'язати відповідача:
7.1. Надати суду документально нормативно - обґрунтований відзив на
позов з належними і допустимими доказами.
7.2. Надати суду належним чином завірені копії платіжних доручень про перерахування коштів по Договору позивачу.
7.3. Надати суду підписаний з позивачем акт звірки взаєморозрахунків
заборгованості по Договору за орендні плати та комунальні платежі.
7.4. Забезпечити в судове засідання явку уповноваженого представника.
8. Довести до відома позивача, що у випадку невиконання вимог ухвали
суду, неподання до суду витребуваних документів, суд вправі залишити
позов без розгляду на підставі ст. 81 ГПК України.
9. Довести до відома сторін, що згідно з п. 5 ст. 83 Господарського
Процесуального кодексу України за ухилення від виконання дій,
покладених господарським судом на сторону, з винної сторони
стягується штраф у розмірі до ста неоподатковуваних мінімумів доходів
громадян.
10. Довести до відома сторін, що згідно з ст. 75 Господарського
Процесуального кодексу України якщо відзив на позовну заяву і
витребувані господарським судом документи не подано, справу може
бути розглянуто за наявними в ній матеріалами.
Суддя Долінська О.З.