Ухвала від 12.11.2010 по справі 2-11189/10

12.11.2010

2-11189/10

УХВАЛА

12 листопада 2010 року м. Добропілля

Добропільський міськрайонний суд Донецької області в складі:

головуючого судді Діденко С.О.

при секретарі Сухіна О.Ю.

представника позивача ОСОБА_1

відповідача ОСОБА_2

ОСОБА_2

розглянувши в відкритому судовому засіданні в місті Добропілля справу за позовом Приватного підприємства «Білозерська ремонтно-експлуатаційна служба «Сонячний» до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій та вивезення твердих побутових відходів,

встановив:

5 жовтня 2010 року Приватне підприємство «Білозерська ремонтно-експлуатаційна «Сонячний» звернулось до Добропільського міськрайонного суду з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій та вивезення твердих побутових відходів.

У ході слухання справи в судовому засіданні сторони виявили бажання укласти мирову угоду, відповідно до якої задовольняються в добровільному порядку вимоги сторін, справу провадженням закрити.

Суд вважає , що мирова угода є добровільним волевиявленням сторін і не порушує їхніх законних прав та інтересів, та керуючись ст.ст. 175, 205 п. 4 ЦПК України, суд

ухвалив:

Затвердити мирову угоду між Приватним підприємством «Білозерська ремонтно-експлуатаційна служба «Сонячний» та ОСОБА_2, ОСОБА_3, відповідно до якої:

її

1.ПП «БРЕС «Сонячний» відмовляється від позовних вимог по стягнення заборгованості з утримання будинків та прибудинкових територій та вивезення твердих побутових відходів у сумі 840,79 грн.

2.Відповідачі зобов'язуються сплатити у листопаді 2010 р. 97,90 грн., а починаючи з грудня 2010 року щомісяця сплачувати ПП «БРЕС «Сонячний» по 97,85 грн. до повної сплати заборгованості у сумі 782,85 грн., тобто до 01.07.2011 року.

3.Цивільну справу закрити в зв'язку з укладенням мирової угоди.

Провадження по цивільній справі за позовом Приватного підприємства «Білозерська ремонтно-експлуатаційна служба «Сонячний» до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення заборгованості за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій та вивезення твердих побутових відходів, закрити.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Добропільський міськрайонний суд Донецької області протягом п'яти днів з дня оголошення ухвали.

Сторонам роз'яснені наслідки закритгя провадження у справі, передбачені ст. 206 ЦПК України.

Головуючий суддя С.О.Діденко

12.11.2010

Попередній документ
48147723
Наступний документ
48147725
Інформація про рішення:
№ рішення: 48147724
№ справи: 2-11189/10
Дата рішення: 12.11.2010
Дата публікації: 13.08.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Добропільський міськрайонний суд Донецької області
Категорія справи: