Ухвала від 11.06.2015 по справі 2а-14198/11/1370

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11 червня 2015 р. Справа № 9104/52329/12

Львівський апеляційний адміністративний суд в складі:

головуючого судді Яворського І.О.

суддів: Кухтея Р.В., Носа С.П.

розглянувши в порядку письмового провадження апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Дельта-Сервіс» на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 15 лютого 2012 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Дельта-Сервіс» до Львівської митниці про визнання нечинним рішення про визначення митної вартості, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач, товариство з обмеженою відповідальністю «Компанія «Дельта-Сервіс» в грудні 2011 року звернулося з позовом в суд до Львівської митниці та просило визнати нечинним рішення Львівської митниці про визначення митної вартості товарів №209000006/2011/904194/2 від 18.11.2011 року.

Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 15 лютого 2012 року в справі №2а-141984/11/1370 в задоволенні адміністративного позову було відмовлено.

Не погодившись із зазначеним судовим рішенням товариством з обмеженою відповідальністю «Компанія «Дельта-Сервіс» подано апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову Львівського окружного адміністративного суду від 15 лютого 2012 року в справі №2а-141984/11/1370 .

В обґрунтування своєї позиції апелянт зазначає те, що судом першої інстанції неповно з'ясовано обставини справи та порушено норми матеріального та процесуального права.

11.06.2015 року на адресу Львівського апеляційного адміністративного суду від товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Дельта-Сервіс» надійшла заява про відмову від адміністративного позову та закриття провадження у справі.

Особи, які беруть участь у справі в судове засідання для розгляду апеляційної скарги не прибули, про дату, час і місце розгляду справи були повідомлені належним чином, клопотань від осіб, які беруть участь у справі, про розгляд справи за їх участю не поступило, а тому, колегія суддів, у відповідності до ст. 197 КАС України, вважає за можливе розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами.

Заслухавши суддю-доповідача, перевіривши матеріали справи і обговоривши доводи апеляційної скарги, судова колегія приходить до висновку, що заяву «Компанія «Дельта-Сервіс» про відмову від адміністративного позову необхідно задовольнити та провадження у справі закрити. При цьому колегія суддів виходить з наступних міркувань.

Як видно з матеріалів справи 11 червня 2015 року на адресу Львівського апеляційного адміністративного суду надійшла заява товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Дельта-Сервіс», в якій просить прийняти відмову від адміністративного позову про визнання нечинним рішення Львівської митниці про визначення митної вартості товарів №209000006/2011/904194/2 від 18.11.2011 року та провадження у справі закрити.

Згідно положень ст. 194 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову, а сторони можуть примиритися у будь-який час до закінчення апеляційного розгляду. У разі відмови від адміністративного позову або примирення сторін суд апеляційної інстанції постановляє ухвалу відповідно до вимог статей 112 і 113 цього Кодексу.

Відповідно до ч. 1, 2 ст. 112 КАС України позивач може відмовитися від адміністративного позову повністю або частково, а відповідач - визнати адміністративний позов повністю або частково. Відмова від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову під час підготовчого провадження мають бути викладені в адресованій суду письмовій заяві, яка приєднується до справи. Про прийняття відмови від адміністративного позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі. У разі часткової відмови позивача від адміністративного позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі щодо частини позовних вимог.

Крім того, згідно ч. 4 ст. 112 КАС України суд не приймає відмови від адміністративного позову, визнання адміністративного позову і продовжує розгляд адміністративної справи, якщо ці дії позивача або відповідача суперечать закону чи порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси.

Відповідно до матеріалів справи колегією суддів встановлено відсутність будь-яких підстав, які б унеможливлювали прийняття відмови від адміністративного позову та закриття провадження у справі.

Таким чином, на підставі наведеного колегія суддів приходить до висновку, що заяву про відмову від адміністративного позову необхідно задовольнити, прийняти відмову від адміністративного позову, постанову суду першої інстанції визнати нечинною та провадження у справі закрити

Керуючись ст.112, ст. 194, ст.197, ч.4 ст. 205, ст. 206 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Дельта-Сервіс» про відмову від адміністративного позову задовольнити.

Апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю «Компанія «Дельта-Сервіс» на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 15 лютого 2012 року в справі №2а-141984/11/1370 залишити без задоволення.

Постанову Львівського окружного адміністративного суду від 15 лютого 2012 року в справі №2а-141984/11/1370 визнати нечинною та провадження у справі закрити.

Ухвала апеляційного суду набирає законної сили через п'ять днів після направлення її копій особам, які беруть участь у справі та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.

Головуючий І.О. Яворський

Судді Р.В. Кухтей

С.П. Нос