Ухвала від 06.05.2015 по справі 810/1550/15

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про зупинення провадження в адміністративній справі

06 травня 2015 року 810/1550/15

Київський окружний адміністративний суд у складі: головуючого судді - Балаклицького А.І., розглянувши матеріали адміністративної справи

за позовомКиївського міського центру зайнятості

доДержавного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

простягнення допомоги по безробіттю,

ВСТАНОВИВ:

Київський міський центр зайнятості звернулось до Київського окружного адміністративного суду з позовом до Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" про стягнення допомоги по безробіттю в сумі 25808,93 грн.

Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 10.04.2015 відкрито провадження в адміністративній справі в порядку скороченого провадження.

06.05.2015 до суду надійшло клопотання відповідача про зупинення провадження у справі до вирішення Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ цивільної справи №755/21729/14-ц (№6-5448ск15).

Дане клопотання обґрунтоване тим, що ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 19.02.2015 в цивільній справи №755/21729/14-ц (№6-5448ск15) зупинено виконання рішення Апеляційного суду міста Києва від 27.01.2015, на підставі якого ОСОБА_1 був поновлений на роботі в Державному підприємстві "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" та йому було виплачено середню заробітну плату за один місяць в розмірі 12742,00 грн.

Дослідивши матеріали справи в частині обґрунтованості заявленого клопотання про зупинення провадження в даній справі, судом встановлене наступне.

З матеріалів справи вбачається, що наказом Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" від 14.07.2014 №11-07/1-755/п ОСОБА_1 було звільнено у зв'язку із скороченням штату працівників на підставі п. 1 ст. 40 КЗпП України з 15.07.2014.

На підставі заяви від 12.08.2014 ОСОБА_1 був зареєстрований в Дніпровському районному центрі зайнятості як такий, що шукає роботу.

Наказом Дніпровського районного центру зайнятості від 13.08.2014 №НТ140813 ОСОБА_1 отримав статус безробітного.

Згідно наказу Дніпровського районного центру зайнятості від 19.08.2014 №НТ140819 ОСОБА_1 призначено допомогу по безробіттю.

Рішенням Апеляційного суду міста Києва від 27.01.2015 поновлено ОСОБА_1 на роботі в Державному підприємстві "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" з 15.07.2014, скасовано наказ Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" від 14.07.2014 №11-07/1-755/п, стягнуто з Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" на користь ОСОБА_1 середню заробітну плату за час вимушеного прогулу в сумі 25484,00 грн. за період з 16.07.2014 по 16.09.2014. Рішення в частині поновлення на роботі та стягнення середньої заробітної плати за один місяць було допущено до негайного виконання.

На виконання вказаного судового рішення Державним підприємством "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" видано наказ від 29.01.2015 №11-07/1-57/п, згідно з яким, зокрема, поновлено ОСОБА_1 на роботі в Державному підприємстві "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" з 15.07.2014 та відповідно до платіжного доручення від 29.01.2015 №675 виплачено середню заробітну плату за один місяць в сумі 12742,00 грн.

Враховуючи те, що ОСОБА_1 був поновлений на роботі в Державному підприємстві "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" з 15.07.2014 на підставі рішення Апеляційного суду міста Києва від 27.01.2015, позивач звернувся з даним позовом до суду.

Разом з тим, судом встановлено, що не погоджуючись із рішенням Апеляційного суду міста Києва від 27.01.2015, відповідачем подано касаційну скаргу до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 19.02.2015 в цивільній справи №755/21729/14-ц (№6-5448ск15) зупинено виконання рішення Апеляційного суду міста Києва від 27.01.2015 до закінчення касаційного провадження

Отже, з наведеного слідує, що дані справи пов'язані між собою, а прийняття законного та обґрунтованого рішення у справі № 810/1550/15 є неможливим до вирішення Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ цивільної справи №755/21729/14-ц (№6-5448ск15).

Відповідно до пункту третього частини 1 статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України суд зупиняє провадження у справі в разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства, - до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.

За таких обставин, суд дійшов висновку, що провадження у справі №810/1550/15 підлягає зупиненню до вирішення Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ цивільної справи №755/21729/14-ц (№6-5448ск15).

На підставі викладеного та керуючись п. 3 ч. 1 ст. 156, ст.ст. 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання Державного підприємства "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" - задовольнити.

Зупинити провадження в адміністративній справі №810/1550/15 до вирішення Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ цивільної справи №755/21729/14-ц (№6-5448ск15).

Зобов'язати сторін негайно повідомити суд про результати розгляду Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ цивільної справи №755/21729/14-ц (№6-5448ск15).

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Балаклицький А. І.