Ухвала від 01.12.2014 по справі 874/36/14

ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

10002, м-н Путятинський, 3/65, телефон/факс: (0412) 481-604, 481-637 e-mail: inbox@apladm.zt.court.gov.ua

Суддя-доповідач:Іваненко Т.В.

УХВАЛА

"01" грудня 2014 р. Справа № 874/36/14

Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Іваненко Т.В.,

розглянувши позовну заяву Радомишльської районної державної адміністрації Житомирської області до ОСОБА_2, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Державне підприємство "Національна енергетична компанія " Укренерго" про примусове відчуження частини земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності ,-

ВСТАНОВИВ:

28 листопада 2014 року Радомишльська районна державна адміністрація звернулася до суду з позовом про примусове відчуження частини земельної ділянки з мотивів суспільної необхідності, що належить ОСОБА_2 на праві власності.

Згідно ч.4 ст.106 КАС України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання. Частиною п'ятою вказаної норми визначено, що якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

Як передбачено ч.7 ст.56 Кодексу адміністративного судочинства України, законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.

Судом встановлено, що позовна заява від імені Радомишльської районної державної адміністрації Житомирської області підписана першим заступником голови райдержадміністрації Прокопенко О.П. Проте, як вбачається, до поданої позовної заяви не додано доказів, що підтверджують право вказаної особи підписувати та подавати позовні заяви від імені Радомишльської районної державної адміністрації Житомирської області.

Отже, позивачу слід надати суду належним чином оформлений документ, який підтверджує повноваження першого заступника на підписання позовної заяви.

Згідно ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.

Ухвала вважається виконаною у встановлений строк, якщо до вказаної дати необхідні документи були подані до канцелярії суду або відправлені поштою.

Керуючись ст. ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Радомишльської районної державної адміністрації залишити без руху.

Надати Радомишльській районній державній адміністрації строк до "20" грудня 2014 р. для усунення зазначених недоліків.

Роз'яснити Радомишльській районній державній адміністрації , що у випадку невиконання вимог ухвали у встановлений строк, позовна заява буде повернута.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом п"яти днів шляхом подачі апеляційної скарги до Вищого адміністративного суду України через Житомирський апеляційний адміністративний суд.

Суддя Т.В. Іваненко

Роздруковано та надіслано:р.л.п.

1- в справу:

2 - позивачу/позивачам: Радомишльська районна державна адміністрація Житомирської області м-н Соборний , 12,м.Радомишль,Житомирська область,12200

- ,