Ухвала від 06.02.2015 по справі 333/5499/14-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

06 лютого 2015 року м. Київ К/800/4595/15

Суддя Вищого адміністративного суду України Калашнікова О.В., перевіривши касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Комунарському районі м. Запоріжжя на постанову Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 05 серпня 2014 року та постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 15 січня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Комунарському районі м. Запоріжжя про перерахунок пенсії, -

ВСТАНОВИЛА:

Постановою Комунарського районного суду м.Запоріжжя від 05.08.2014 року позов задоволено частково: визнано протиправними дії Управління Пенсійного фонду України в Комунарському районі м. Запоріжжя про відмову у перерахуванні пенсії позивачу як державному службовцю на підставі довідки про складові заробітної плати № 5017/04 від 19 червня 2014 року, виданою Управлінням Пенсійного фонду України в Комунарському районі м. Запоріжжя та зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в Комунарському районі м. Запоріжжя здійснити позивачу перерахунок та виплату пенсії (враховуючи раніше виплачені суми) державного службовця, починаючи з 01 липня 2014 року, з урахуванням складових заробітної плати, з яких були фактично нараховані та сплачені страхові внески або збір на обов'язкове державне пенсійне страхування, зазначених у довідці про складові заробітної плати № 5017/04 від 19 червня 2014 року, виданою Управлінням Пенсійного фонду України в Комунарському районі м. Запоріжжя. У задоволенні інших позовних вимог відмовлено. Постановою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 15.01.2015 року рішення суду першої інстанції змінено та викладено абзац п'ятий її резолютивної частини в наступній редакції: "Стягнути з Державного бюджету України на користь позивача судовий збір у розмірі 73,08 грн2. В іншій частині постанову суду залишено без змін.

У касаційній скарзі заявник ставить питання про скасування ухвалених у справі судових рішень, мотивуючи свою вимогу порушенням судами норм процесуального права та неправильним застосуванням норм матеріального права.

Відповідно до пункту 5 частини 5 статті 214 КАС України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи та-або порушення судами норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті -пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи).

Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, які відповідають усталеній практиці Вищого адміністративного суду України у цій категорії справ, зазначена касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права.

Керуючись п. 5 ч. 5 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України,-

УХВАЛИЛА:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Комунарському районі м. Запоріжжя на постанову Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 05 серпня 2014 року та постанову Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 15 січня 2015 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.В. Калашнікова

(підпис)

з оригіналом згідно: в.о. помічника судді Герасименко Т.М.