Ухвала від 09.02.2015 по справі 802/3934/14-а

УХВАЛА

про зупинення провадження по справі

м. Вінниця

09 лютого 2015 р. Справа № 802/3934/14-а

Вінницький окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді: Мультян М.Б.,

за участі секретаря судового засідання: Щербацької О.С.

представників сторін:

позивача: Тишківського С.Л.

відповідача: Бабія Р.В., Станіслава В.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи

за позовом: товариства з обмеженою відповідальністю "Агропром-М"

до: Вінницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області

про: визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Агропром-М" до Вінницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.

В судовому засіданні представником позивача та представником відповідача заявлено клопотання про зупинення провадження по справі у зв'язку з необхідністю надання часу для досягнення податкового компромісу.

Заслухавши пояснення представників сторін, дослідивши матеріали справи, суд зважає на наступне.

Підстави та порядок зупинення провадження у справі визначені статтею 156 Кодексу адміністративного судочинства України. При цьому, частиною 1 цієї статті визначено обов'язкові підстави для зупинення провадження у справі.

Відповідно до ч.ч. 1, 2 ст. 113 КАС України сторони можуть повністю або частково врегулювати спір на основі взаємних поступок. Примирення сторін може стосуватися лише прав та обов'язків сторін і предмета адміністративного позову. За клопотанням сторін суд зупиняє провадження у справі на час, необхідний їм для примирення.

Так, пунктом 4 частини 1 статті 156 КАС України передбачено, що суд зупиняє провадження у справі за зверненням обох сторін з клопотанням про надання їм часу для примирення - до закінчення строку, про який сторони заявили у клопотанні.

Оскільки до суду з вказаною заявою звернулися представник позивача та відповідач, суд вважає за необхідне надати сторонам час для примирення.

Керуючись ст.ст. 156, 165, 186, 254 КАС України, суд -

УХВАЛИВ:

Заяви представників позивача та відповідача про надання їм часу для примирення та зупинення провадження по справі - задовольнити.

Надати сторонам час для примирення та зупинити провадження у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Агропром-М" до Вінницької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень до 02 березня 2015 року.

Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 254 КАС України.

Відповідно до ст. 186 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Суддя Мультян Марина Бондівна