Ухвала від 09.12.2014 по справі 199/5884/14

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

09 грудня 2014 року Справа № 199/5884/14 (2а-199/178/14)

Суддя Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду Ясенова Т.І.,

розглянувши клопотання управління праці та соціального захисту населення Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради про відстрочення сплати судового збору у справі №199/5884/14 (2а-199/178/14 за позовом ОСОБА_1 до управління праці та соціального захисту населення Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради про визнання протиправними дій, нарахування та виплати одноразової допомоги на оздоровлення та стягнення щорічної допомоги на оздоровлення, -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 27 листопада 2014 року апеляційну скаргу управління праці та соціального захисту населення Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради залишено без руху з наданням строку для усунення недоліків апеляційної скарги шляхом направлення до суду апеляційної інстанції оригіналу доказів сплати судового збору в розмірі 36 грн 54 коп.

08 грудня 2014 року управлінням подано клопотання про відстрочення сплати судового збору, посилаючись на відсутність планових асигнувань до кінця бюджетного року.

Відповідно до статті 8 Закону України „Про судовий збір" суд може своєю ухвалою відстрочити або розстрочити сплату судового збору на певний строк, але не пізніше ніж до ухвалення судового рішення у справі, зменшити розмір судового збору або звільнити від його сплати враховуючи майновий стан сторони.

Особа, яка заявляє відповідне клопотання, повинна навести причини та надати докази на підтвердження того, що її майновий стан перешкоджав сплаті нею судового збору у встановленому порядку і розмірі.

Поважними причинами визнаються лише такі обставини, які є об'єктивно непереборними, не залежать від волевиявлення особи, пов'язані з дійсними істотними перешкодами чи труднощами для своєчасного вчинення процесуальних дій та підтверджені належними доказами.

Управлінням не надано доказів для підтвердження обставин, наведених у заявленому клопотанні, неможливості сплати судового збору у встановленому розмірі.

Таким чином підстави для відстрочення сплати судового збору, що наведені в клопотанні не можуть бути визнані поважними, в зв'язку з чим клопотання задоволенню не підлягає.

Керуючись ст. 187 КАС України,-

УХВАЛИВ:

У задоволенні клопотання управління праці та соціального захисту населення Амур-Нижньодніпровської районної у місті ради про відстрочення сплати судового збору - відмовити.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів.

Суддя Т.І. Ясенова

Попередній документ
42008759
Наступний документ
42008761
Інформація про рішення:
№ рішення: 42008760
№ справи: 199/5884/14
Дата рішення: 09.12.2014
Дата публікації: 26.12.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та спорів у сфері публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо:; соціального захисту; соціального захисту та зайнятості інвалідів; соціальних послуг, у тому числі: