Ухвала від 25.11.2014 по справі 810/6472/13-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

25 листопада 2014 року м. Київ К/800/51756/14

Суддя Вищого адміністративного суду України Ланченко Л.В.,

розглянувши касаційну скаргу Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області

на постанову Київського окружного адміністративного суду від 17.02.2014 та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 10.09.2014

у справі №810/6472/13-а

за позовом Дочірнього підприємства «Ейвон Косметікс Юкрейн»

до Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області

про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень , -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Київського окружного адміністративного суду від 17.02.2014, залишеною без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 10.09.2014 позов задоволено.

Визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Київській області від 12.06.2013 № 0007182220, за яким дочірньому підприємству «Ейвон Косметікс Юкрейн» донараховано грошове зобов'язання по податку на додану вартість у розмірі 399204,47 грн. (за основним платежем - 319363,58 грн. та штрафними санкціями - 79840,89 грн.) Визнано протиправним та скасовано податкове повідомлення-рішення Бориспільської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ Міндоходів у Київській області від 20.06.2013 №0007192220, за яким дочірньому підприємству донараховано грошове зобов'язання по податку на додану вартість у розмірі 310795,67 грн. (за основним платежем - 207197,11 грн. та штрафними санкціями - 103598,55 грн.).

Бориспільською об'єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Київській області подано касаційну скаргу на постанову Київського окружного адміністративного суду від 17.02.2014 та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 10.09.2014, в якій відповідач просить скасувати вищевказані судові рішення та прийняти нове рішення про відмову у задоволені позову, посилаючись на порушення судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального та процесуального права

Ухвалою від 13.10.2014 касаційну скаргу залишено без руху на підставі ч.4 ст.214 Кодексу адміністративного судочинства України та надано строк для усунення недоліків: протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху.

Вказані недоліки усунуті у встановлений ухвалою строк. Питання про поновлення строку касаційного оскарження порушено з підстав, які визнаються поважними.

Однак, у відкритті касаційного провадження має бути відмовлено, оскільки із змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень не вбачається порушення судами попередніх інстанцій норм матеріального та процесуального права, викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, що є підставою для відмови у відкритті касаційного провадження.

Керуючись пунктом 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

1.Визнати причини пропуску строку подання касаційної скарги на постанову Київського окружного адміністративного суду від 17.02.2014 та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 10.09.2014 поважними.

2.Відмовити Бориспільській об'єднані державні податкові інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою на постанову Київського окружного адміністративного суду від 17.02.2014 та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 10.09.2014.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.В. Ланченко