Справа № 22-ц-1495/2008 p.
про прийняття апеляційної скарги до розгляду
4 березня 2008 р. м. Харків
Суддя судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Харківської області Бездітко В.М. , розглянувши апеляційну скаргу
ОСОБА_1 на ухвалу Червонозаводського районного суду м. Харкова від 9 лютого 2008 року по цивільній справі за позовом
Товариства з обмеженою відповідальністю „Анжеко"
до ОСОБА_2,
Державної податкової інспекції у Червонозаводському районі м. Харкова,
Універсальної біржі „Україна",
відділу Державного казначейства у Червонозаводському районі м. Харкова
про визнання правочину недійсним та за зустрічним позовом
ОСОБА_2
до Товариства з обмеженою відповідальністю „Анжеко"
про визнання права власності на нерухоме майно, -
Апеляційна скарга ОСОБА_1 на ухвалу Червонозаводського районного суду м. Харкова від 9 лютого 2008 року оформлена відповідно до вимог статті 295 ЦПК України, подана у встановлений строк на апеляційне оскарження. Таким чином, підстав для залишення апеляційної скарги без руху немає.
У зв'язку з цим апеляційна скарга підлягає прийняттю до розгляду апеляційним судом.
Керуючись ст. 297 ЦПК України,
Прийняти до розгляду апеляційним судом апеляційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Червонозаводського районного суду м. Харкова від 9 лютого 2008 року по цивільній справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю „Анжеко" до ОСОБА_2, Державної податкової інспекції у Червонозаводському районі м. Харкова, Універсальної біржі „Україна", відділу Державного казначейства у Червонозаводському районі м. Харкова про визнання правочину недійсним
2
та за зустрічним позовом ОСОБА_2 до Товариства з обмеженою відповідальністю „Анжеко" про визнання права власності на нерухоме майно.
Виконати вимоги ст. 298 ЦПК України.
Ухвала оскарженню не підлягає.