Провадження 2/217/415/2013
Єд.ун. № 217/1016/13-ц
про відкриття провадження у справі
26 квітня 2013 року суддя Авдіївського міського суду Донецької області Соболєва І.П., розглянув позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання батьківства та відібрання дитини, -
Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до відповідача ОСОБА_2 про визнання батьківства відносно неповнолітньої дитини ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та відібрання дитини у відповідача.
Позовну заяву надано з дотриманням вимог ст.ст.119, 120 ГПК України
Згідно ст.110 ЦПК України дана справа підсудна Авдіївському міському суду Донецької області.
Керуючись ст.ст. 110,122,127 ЦПК України, суддя -
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання батьківства та відібрання дитини.
Призначити справу до розгляду у попередньому судовому засіданні на 7 травня 2013 року о 9.30 годині, про що повідомити сторони.
Копію ухвали надіслати сторонам для відома.
Відповідачу пропонується надати до попереднього судового засідання письмові заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обгрунтовуються.
Одночасно з копією ухвали відповідачу надіслати копії доданих до позову документів.
Ухвала може бути оскаржена щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, а також в частині зупинення провадження, в іншій його частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: