22 жовтня 2013 р.Справа № 876/10722/13
Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Довгополов О.М., перевіривши апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Городенківському районі Івано-Франківської області на постанову Городенківського районного суду Івано-Франківської області від 16 травня 2011 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Городенківському районі Івано-Франківської області про зобов'язання нарахувати та виплату підвищення до пенсії дитині війни, -
Ухвалою від 08 серпня 2013 року апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Городенківському районі Івано-Франківської області на постанову Городенківського районного суду Івано-Франківської області від 16 травня 2011 року залишено без руху та надано термін для усунення її недоліків, а саме зобов'язано апелянта вказати обґрунтування поважності причин пропуску строку на апеляційне оскарження вказаної постанови.
Копію даної ухвали Управління Пенсійного фонду України в Городенківському районі Івано-Франківської області отримало 09 вересня 2013 року, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.
У встановлений судом термін апелянт вказаних в ухвалі від 08 серпня 2013 року недоліків апеляційної скарги не усунув, а саме не навів доказів, що свідчать про поважність причин пропуску ним строку на апеляційне оскарження постанови Городенківського районного суду Івано-Франківської області від 16 травня 2011 року.
Посилання апелянта на ту обставину, що копію оскаржуваної постанови не було надіслано на адресу відповідача у терміни, передбачені ч. 7 ст. 183-2 Кодексу адміністративного судочинства України, рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення, а тому строк на апеляційне оскарження зазначеної вище постанови фактично не пропущений, не береться до уваги, оскільки в апеляційній скарзі та в наданій апелянтом копії витягу з журналу вхідної кореспонденції зазначено, що копію постанови від 16 травня 2011 року Управління Пенсійного фонду України в Городенківському районі Івано-Франківської області отримало 07 червня 2011 року, а апеляційну скаргу подало до суду першої інстанції лише 04 червня 2013 року.
За таких обставин приходжу до висновку, що у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Городенківському районі Івано-Франківської області слід відмовити.
Керуючись п. 2 ч. 4 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя -
Відмовити у відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Городенківському районі Івано-Франківської області на постанову Городенківскього районного суду Івано-Франківської області від 16 травня 2011 року у справі № 2а-4129/11/0905 за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Городенківському районі Івано-Франківської області про зобов'язання нарахувати та виплату підвищення до пенсії дитині війни.
Ухвала може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.
Суддя О.М. Довгополов