01.10.13р. Справа № 24/5005/15819/2011
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Калиниченко Л.М.
без участі представників сторін
розглянувши справу
за заявою Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м.Дніпропетровська
до боржника Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_2, АДРЕСА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1)
про визнання банкрутом
27.09.13р. на затвердження до господарського суду Дніпропетровської області надійшов звіт про проведену роботу з додатками та ліквідаційний баланс ліквідатора Ткаченко Дениса Володимировича, свідоцтво НОМЕР_2 від 04.07.13р.
Згідно ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд призначає дату підсумкового засідання.
Керуючись ст.ст.50, 86 ГПК України, ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд
Підсумкове засідання призначити на 22.10.13 р. об 10:30.
Про дату проведення засідання повідомити кредитора - Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м.Дніпропетровська, ліквідатора Ткаченко Д.В., для інформації - Державну податкову інспекція у Ленінському районі м. Дніпропетровська, Головне управління юстиції у Дніпропетровській області.
Суддя Л.М. Калиниченко