91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32
23.03.09 Справа № 6/31.
За позовом
Відкритого акціонерного товариства “Алчевський металургійний комбінат»,
м. Алчевськ Луганської області
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське спеціалізоване управління № 576 “Промвентиляція», м. Луганськ
про стягнення 3 901 грн. 52 коп.
Суддя Василенко Т.А
за участю представників сторін:
від позивача -Осинська -Орлова В.О., дов. № 01-026-33 від 02.01.09;
від відповідача -не прибув;
Обставини справи: позивачем заявлено вимогу про стягнення з відповідача боргу у сумі 3 901 грн. 52 коп.
Відповідач відзив на позовну заяву не надав, в судові засідання свого повноважного представника не направив.
Розглянувши матеріали справи та вислухавши пояснення представника позивача, суд
В обґрунтування заявлених вимог позивач посилається на те, що між сторонами у справі було укладено договір підряду № 027/1-891 від 15.03.06
Відповідачем умови вказаного договору належним чином виконані не були, у зв'язку з чим за останнім утворилась заборгованість в сумі 3 901 грн. 52 коп.
Відповідно до довідки з ЄДР серії АВ № 970846 до реєстру внесено запис про внесення рішення засновників юридичної особи або уповноваженого ним органу щодо припинення юридичної особи.
Разом з цим, відповідно до штампу на свідоцтві про державну реєстрацію юридичної особи -Товариства з обмеженою відповідальністю «Луганське спеціалізоване управління № 576 «Промвентіляція», код 01413129, 12.03.09 за № 13821110006004044 проведено державну реєстрацію припинення юридичної особи.
Згідно ст. 59 ГК України припинення діяльності суб'єкта господарювання здійснюється шляхом його реорганізації або ліквідації.
Частиною 5 ст. 111 ЦК України визначено, що юридична особа вважається ліквідованою з дня внесення у Єдиний державний реєстр запису про його припинення.
Окрім цього, у пункті 8 ст. 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців»визначено, що дата внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації є датою державної реєстрації припинення юридичної особи.
Таким чином, відповідач по справі -Товариство з обмеженою відповідальністю «Луганське спеціалізоване управління №3 «Промвентіляція»є ліквідованим з 12.03.2009 р.
Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 80 Господарського процесуального кодексу України господарський суд припиняє провадження у справі якщо підприємство чи організацію, які є сторонами, ліквідовано.
За таких обставин, провадження у справі підлягає припиненню.
Відповідно до ст. 47 Господарського процесуального кодексу України, та ст. 8 Декрету Кабінету Міністрів України “Про державне мито» понесені позивачем судові витрати поверненню не підлягають.
Керуючись ст. ст. 30, 47, п. 6 ч. 1 ст. 80, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Провадження по справі припинити.
Суддя Т.А.Василенко
Помічник судді Т.В.Шкуть