Ухвала від 12.08.2013 по справі 6-34526ск12

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАїни

12 серпня 2013 року м. Київ

Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Наумчук М.І., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2, ОСОБА_3 на рішення апеляційного суду Закарпатської області від 6 липня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_2, ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, Тячівської міської ради Закарпатської області, Тячівського міського бюро технічної інвентаризації, треті особи: Тячівська районна державна нотаріальна контора, приватний нотаріус Тячівського районного нотаріального округу ОСОБА_8, про визнання договорів недійсними та визнання права власності,

ВСТАНОВИВ:

9 серпня 2012 року до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ надійшла касаційна скарга ОСОБА_2, ОСОБА_3 на рішення апеляційного суду Закарпатської області від 6 липня 2012 року, здана до поштового відділення 30 липня 2012 року, тобто з пропущенням передбаченого ст. 325 ЦПК України строку на касаційне оскарження.

Клопотання про його поновлення не заявлялось.

Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 23 серпня 2012 року у відповідності до ст. 328 ЦПК України заявникам роз'яснено, що вони мають право протягом 30 днів з дня отримання ухвали звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строку, навівши поважні причини для поновлення строку та подавши відповідні докази.

Листами Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ заявникам неодноразово надсилалися копія зазначеної ухвали.

Із рекомендованого повідомлення про вручення поштового відправлення, вбачається, що 9 липня 2013 року ухвалу Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 23 серпня 2012 року вручено заявникам.

Відповідно до абзацу 2 ч. 3 ст. 328 ЦПК України якщо заяву не буде подано особою в зазначений у цій статті строк або наведені підстави для поновлення строку касаційного оскарження визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження.

Так як, із моменту отримання заявниками копії ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 23 серпня 2012 року пройшло більше ніж 30 днів, заяву про поновлення строку на касаційне оскарження ними не подано, то у відкритті касаційного провадження необхідно відмовити.

Керуючись ст. ст. 325, 328 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_2, ОСОБА_3 на рішення апеляційного суду Закарпатської області від 6 липня 2012 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого спеціалізованого суду України

з розгляду цивільних і кримінальних справ М.І. Наумчук

Попередній документ
33130759
Наступний документ
33130761
Інформація про рішення:
№ рішення: 33130760
№ справи: 6-34526ск12
Дата рішення: 12.08.2013
Дата публікації: 27.08.2013
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ
Категорія справи: