Дата документу 07.08.2013
Справа № 320/8076/13-п
3/320/2308/13
07 серпня 2013 року м. Мелітополь
Суддя Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Максимчук З.М. розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з ЛВ на ст. Мелітополь, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, який не працює, зареєстрованого та проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,
за ч. 1 ст. 160 КУпАП,
16.07.2013 року, приблизно о 16 годині 10 хвилин, ОСОБА_1, на пероні залізничної станції Мелітополь, тобто у не встановленому для торгівлі місці, торгував з рук персиком.
На розгляд справи ОСОБА_1 не з'явився, в матеріалах справи мається його заява, в якій він просить розглядати справу за його відсутності. Відповідно до його письмових пояснень, що містяться в протоколі про адміністративне правопорушення від 16.07.2013 року, повністю визнав свою провину.
Факт скоєння ОСОБА_1 адміністративного правопорушення підтверджується:
- протоколом про адміністративне правопорушення серії ПР № 222955 від 16.07.2013 року,
- рапортом інспектора ПС ЛВ на ст. Мелітополь від 16.07.2013 року,
- письмовим поясненнями правопорушника, що маються в протоколі про адміністративне правопорушення від 16.07.2013 року, згідно яких він повністю визнав себе винним у вчиненні вказаного адміністративного правопорушення.
Таким чином в діях ОСОБА_1 маються ознаки правопорушення передбачені ст. 160 ч. 1 КУпАП України, за яке передбачена адміністративна відповідальність за торгівлю в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях.
При визначенні виду і міри адміністративного стягнення, згідно ст. 33 КУпАП України, враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його провини, майновий стан, обставини, які пом'якшують та обтяжують відповідальність.
Враховуючи ступінь суспільної небезпеки скоєного правопорушення, дані про особу правопорушника, та інші обставини у справі, вважаю, що ОСОБА_1 необхідно піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу у розмірі, передбаченому санкцією статті, без конфіскації предметів торгівлі.
Керуючись ст. ст.9, 24, 33, 160 ч.1, 283, 284, 294 КУпАП України,
Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 160 КУпАП та піддати його адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 17 (сімнадцяти) гривень, без конфіскації предметів торгівлі.
Строк пред'явлення постанови до виконання - до 07.11.2013 року.
У відповідності до вимог ч. 2 ст. 308 КУпАП у разі несплати правопорушником штрафу у 15-денний строк з дня повідомлення про винесення зазначеної постанови, в порядку примусового виконання постанови з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу та витрати на облік зазначених правопорушень.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Запорізької області через Мелітопольський міськрайонний суд в продовж 10 днів з дня винесення постанови.