Справа №668/9764/13-к
06.08.2013 року суддя Суворовського районного суду м. Херсона Колєсніченко Т.Є., розглянувши матеріали, що надійшли до суду з Північної виправної колонії УДДУ ПВП у Херсонській області (№90) про вирішення питання відносно передачі забороненого для зберігання предмету (мобільного телефону) в доход держави,-
Начальник Північної виправної колонії УДДУ ПВП у Херсонській області (№90) звернувся до суду для вирішення питання відносно передачі в доход держави забороненого для зберігання предмету (мобільного телефону), посилаючись на те, що 13.07.2013 року приблизно о 15.20 год. під час проведення обшуку дільниці слідчого ізолятора, а саме камери №13 під спальним місцем у сумці ув»язненого ОСОБА_1 було виявлено та вилучено мобільний телефон «Нокіа»..
В ході проведення перевірки, встановлено що вказаний телефон засуджений ОСОБА_1 отримав від іншого ув»язненого який виїздив у судове засідання.
Згідно висновку від 23.07.2013 року службового розслідування по факту вилучення мобільного телефону, ОСОБА_1 за зберігання заборонених предметів покарано в дисциплінарному порядку, мобільний телефон вилучено для передачі в дохід держави.
Враховуючи, що зберігання мобільних телефонів не допускається та є порушенням правил внутрішнього розпорядку установ попереднього ув'язнення, мобільний телефон на підставі ст.7 Закону України «Про попереднє ув'язнення» підлягають передачі в дохід держави.
Керуючись ст.7 Закону України «Про попереднє ув'язнення», суд,-
ухвалив:
Мобільний телефон «Нокіа», вилучений 13.07.2013 року у засудженого ОСОБА_1, 1978 р. н., передати в дохід держави.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяКолєсніченко Т. Є.