про визнання громадянина-підприємця банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури
09.12.08 Справа № 12/276/08
Суддя
Кредитор: Державна податкова інспекція у Шевченківському районі м. Запоріжжя
69068, м. Запоріжжя , вул. Брюлова,4
до боржника - Приватного підприємця ОСОБА_1, м. Запоріжжя (ідентифікаційний код НОМЕР_1)
АДРЕСА_1
банківська установа, що здійснює розрахунково-касове обслуговування боржника -
ВАТ “Бізнес стандарт», м. Київ
Суддя Владимиренко І.В.
Представники:
від кредитора -Радова С.О., дов. № 7787/10/024 від 26.03.08р.
від боржника -ОСОБА_2, дов. № 7581 від 08.12.08р.
Розглядається заява ДПІ у Шевченківському районі м. Запоріжжя про визнання банкрутом СПД - фізичну особу ОСОБА_1 у зв'язку із неспроможністю останньої виконати свої грошові зобов'язання перед кредитором.
Ухвалою господарського суду Запорізької області від 31.10.2008 р. заяву прийнято до розгляду, порушено провадження у справі №12/276/08 з призначенням судового засідання на 27.11.2008 р. Розгляд справи відкладався до 09.12.2008 р., про що винесено ухвалу.
В судовому засіданні представником боржника була надана заява, відповідно до якої боржник з сумою заборгованості до ДПІ згоден, заборгованість із заробітної плати відсутня, майно для погашення заборгованості відсутнє, проти визнання банкрутом не заперечує.
Заслухавши представників кредитора, боржника, розглянувши заяву та матеріали справи, суд встановив:
СПД - фізична особа ОСОБА_1 зареєстрована Виконавчим комітетом Запорізької міської ради, як фізична особа - підприємець 02.04.2002 р. (ідентифікаційний номер НОМЕР_1) про, що зроблено запис 04.04.2002 р. у журналі обліку реєстраційних справ НОМЕР_2 та видано свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи -підприємця.
Боржник має заборгованість перед кредитором у загальній сумі 682000 грн., яка підтверджується постановою господарського суду Запорізької області № 5/22/08-АП від 31.01.08р.
На виконання даної постанови господарським судом Запорізької області видано виконавчий лист № 5/22/08-АП від 09.06.2008 р. На підставі вищезазначеного виконавчого листа державним виконавцем Шевченківського ВДВС ЗМУЮ винесено постанову про відкриття виконавчого провадження. Державним виконавцем проведено ряд дій щодо стягнення заборгованості з боржника на користь стягувача (кредитора) відповідно до Закону України “Про виконавче провадження».
15.07.2008 р. державним виконавцем Шевченківського ВДВС ЗМУЮ винесена постанова про повернення виконавчого документа стягувачеві на підставі п. 2 ст.. 40 Закону України “Про виконавче провадження», в зв'язку з відсутністю майна боржника.
АБ “Бізнес Стандарт» довідкою № 3460 від 07.11.2008 р. повідомив, що залишок грошових коштів на рахунку боржника складає 17 грн. 05 коп.
Відповідно до довідки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб- підприємців станом на 06.11.2008 р. в ЄДР містяться записи про включення відомостей про фізичну особу-підприємця від 17.11.05р., корегування від 17.11.05р. та внесення судового рішення про порушення провадження у справі про банкрутство фізичної особи -підприємця від 06.11.08р.
Згідно довідки УПФУ в Шевченківському районі м. Запоріжжя № 4899/12 від 07.11.08р. заборгованості по внескам на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування перед ПФУ боржник не має, заборгованість по фінансовим санкціям складає 850 грн., пеня 224,50 грн. Останній розрахунок сум страхових внесків за 2007 р. був наданий боржником 23.01.08р.
Відповідно до довідки Шевченківського ВДВС ЗМУЮ № 8499 від 25.11.08р. станом на 25.11.08р. на примусовому виконанні щодо стягнення з ПП ОСОБА_1 відкриті виконавчі документи не перебувають.
За таких обставин слід визнати СПД - фізичну особу ОСОБА_1 банкрутом, відкрити ліквідаційну процедуру.
Виходячи з приписів ч. 7 ст. 48 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» для управління майном громадянина-підприємця, визнаного банкрутом, суд має призначити ліквідатора.
В заяві кредитор просить ліквідатором банкрута призначити арбітражного керуючого Клименко Олександра Юрійовича.
Суд вважає за необхідне, з метою виявлення ліквідаційної маси банкрута та його кредиторів призначити ліквідатора у справі - арбітражного керуючого Клименко Олександра Юрійовича, (ідентиф. код НОМЕР_3, АДРЕСА_2), ліцензія АВ № 307472 від 14.05.2007 р., який своєю заявою № 12/276-01 від 11.11.08р. дав згоду.
На підставі ст. 23 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» для виявлення всіх кредиторів боржника зобов'язати ліквідатора подати в п'ятиденний строк з дня прийняття постанови про визнання боржника банкрутом в офіційні друковані органи оголошення про визнання СПД - фізичну особу ОСОБА_1 банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури згідно ст. ст. 47, 48 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», де вказати:
- повне найменування банкрута
- його поштову (юридичну) адресу та банківські реквізити:
- найменування та адресу господарського суду, № справи;
- дату прийняття судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури згідно ст. 48 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»;
- відомості про ліквідатора.
Докази публікації надати суду до 24.12.2008 р.
Відповідно до ст. 48 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» копії постанови про визнання громадянина-підприємця банкрутом і інформацію про відкриття ліквідаційної процедури господарський суд направляє всім відомим кредиторам із зазначенням строку пред'явлення кредиторами вимог, який не може перевищувати два місяці. Копію даної постанови підлягає направленню відомим суду кредиторам боржника -УПФУ у Шевченківському районі м. Запоріжжя.
Строк пред'явлення кредиторських вимог до боржника слід встановити в два місяця.
Зобов'язати ліквідатора здійснити процедуру ліквідації відповідно до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Після завершення процедури ліквідації зобов'язати ліквідатора надати до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс відповідно до вимог ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Керуючись ст.ст. 5, 22, 32, 47, 48 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суддя
Визнати Суб'єкта підприємницької діяльності -фізичну особу ОСОБА_1 (ідентифікаційний код НОМЕР_1), АДРЕСА_1 - банкрутом.
Відкрити ліквідаційну процедуру.
Ліквідатором підприємця - банкрута призначити арбітражного керуючого Клименко Олександра Юрійовича, (ідентиф. код НОМЕР_3, АДРЕСА_2), ліцензія АВ № 307472 від 14.05.2007 р.
Зобов'язати ліквідатора у п'ятиденний строк подати в офіційний друкований орган оголошення про визнання СПД - фізичну особу ОСОБА_1 банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
Докази публікації надати суду до 24.12.2008 р.
Зобов'язати ліквідатора здійснити процедуру ліквідації та надати суду звіт та ліквідаційний баланс відповідно до Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Встановити строк ліквідаційної процедури в шість місяців.
Строк для заявлення вимог кредиторів до боржника встановити в два місяця.
Постанову надіслати: кредитору, боржнику, арбітражному керуючому Клименко О.Ю., банку, Шевченківському ВДВС ЗМУЮ, Державному реєстратору Виконавчого комітету Запорізької міської ради, УПФУ у Шевченківському районі м. Запоріжжя, Запорізькій філії Агентства з питань банкрутства, Запорізькому обласному відділу з питань банкрутства, Головному управлінню статистики у Запорізькій області.
Суддя І.В. Владимиренко
дата призначення ліквідатора 09.12.08
ліквідатор Клименко Олександр Юрійович