Ухвала від 13.03.2009 по справі 37/241

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

УХВАЛА

13.03.09 р. Справа № 37/241

Господарський суд Донецької області у складі судді Попкова Д.О., розглянувши матеріали справи

за позовною заявою Закритого акціонерного товариства « ОТП Банк», м. Київ

до Відповідача: Відкритого акціонерного товариства «Дружківський хлібозавод», м. Дружківка, Донецької області

за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні Відповідача: Закритого акціонерного товариства «Слов'янськолія», м. Слов'янськ, Донецької області

про: звернення стягнення на заставне майно,

без виклику сторін

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Донецької області від 23.01.2009 року зупинено провадження у справі за вказаною позовною заявою до повернення матеріалів справи № 37/241 до Господарського суду Донецької області.

Оскільки матеріали справи у зв'язку із закінченням апеляційного провадження надійшли до Господарського суду Донецької області, обставина, яка зумовила зупинення провадження у справі, усунута, що має наслідком необхідність поновлення провадження.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 4-5, 4-7, 52, ч.ч.3 та 4 ст. 79, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

УХВАЛИВ:

Поновити провадження у справі 37/241 за позовом Закритого акціонерного товариства «ОТП Банк», м. Київ до Відкритого акціонерного товариства «Дружківський хлібозавод», м. Дружківка, Донецької області за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на боці Відповідача Закритого акціонерного товариства «Слов'янськолія», м. Слов'янськ, Донецької області про звернення стягнення на заставне майно.

Розгляд справи призначити на 26.03.09 о 11:10 у приміщенні господарського суду Донецької області, за адресою: 83048, м.Донецьк, вул.Артема 157, кабінет № 214.

Зобов'язати Позивача до 24.03.2009р. виконати у повному обсягу вимогип.3 Ухвали суду від 22.12.2008р., а саме: надати у повному обсягу оригінали доданих до позову документів (для огляду у судовому засіданні); докази зарахування мита до державного бюджету; відомості з підтверджуючими доказами про інші види забезпечення грошових зобов'язань Третьої особи за договором про надання кредитної лінії № СR 07-230/100 від 05.06.2007р. та стану реалізації своїх прав на задоволення вимог за такими забезпеченнями (договори про забезпечення, докази їх виконання, припинення, отримання/неотримання Позивачем майнового задоволення в межах зазначених договорів, довідки про стан реалізації забезпечення за підписами осіб, що надали таке забезпечення); письмово визначити ймовірність та характер впливу результатів вирішення цього спору на права та обов'язки осіб, що надали забезпечення, відносно сторін розглядуваного спору.

Зобов'язати Відповідача до 24.03.2009р. виконати вимоги ухвали суду від 22.12.2008р., а саме: надати суду письмовий відзив на позов із доказами направлення відзиву іншим учасникам справи; засвідчені копії Статуту та Свідоцтва про державну реєстрацію; письмові пояснення з підтверджуючими документами (за наявністю) припинення правовідносин із застави спірного майна; засвідчені копії правоустановчих документів на спірне майно; довідку за підписом керівника та головного бухгалтера про поточну приналежність Відповідачу спірного майна; письмово повідомити про поточний стан та результати переговорів щодо врегулювання розглядуваного спору у разі їх проведення.

Зобов'язати Третю особу до 24.03.2009р. виконати вимоги п. 6 ухвали від 22.12.2008р., а саме: надати письмові пояснення по суті спору, з доказами відправки іншим учасникам справи; належним чином засвідчені копії правоустановчих документів (Статут, Свідоцтво про державну реєстрацію), звірити розрахунки з Позивачем (за його ініціативою); відомості з підтверджуючими документами (за наявністю) припинення зобов'язань перед Позивачем за кредитним договором за рахунок інших джерел (у тому числі - інших поручителів), крім того надати акт звіряння розрахунків, складений Позивачем, підписаний з зауваженнями або без; відомості з підтверджуючими доказами про інші види забезпечення грошових зобов'язань Позивача за договором про надання кредитної лінії № СR 07-230/100 від 05.06.2007р. та стану реалізації прав Позивача на задоволення вимог за такими забезпеченнями (договори про забезпечення, докази їх виконання, припинення, отримання/неотримання Позивачем майнового задоволення в межах зазначених договорів, довідки про стан реалізації забезпечення за підписами осіб, що надали таке забезпечення); письмово визначити ймовірність та характер впливу результатів вирішення цього спору на права та обов'язки осіб, що надали забезпечення, відносно сторін розглядуваного спору.

Зобов'язати учасників справи забезпечити явку у судове засідання представника з документами, що посвідчують його особу та повноваження.

Явка уповноважених представників учасників справи у судове засідання є обов'язковою.

Роз'яснити сторонам, що за ухилення від вчинення дій, покладених судом на сторону, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Попередній документ
3142991
Наступний документ
3142993
Інформація про рішення:
№ рішення: 3142992
№ справи: 37/241
Дата рішення: 13.03.2009
Дата публікації: 19.03.2009
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Донецької області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Інший майновий спір