Справа № 441/366/13-к
1-кп/441/19/2013
12.03.2013 року Городоцький районний суд Львівської області в складі:
головуючої - судді Малахової - Онуфер А.М.
з участю секретаря Петрик - Ключник М.Є.
прокурора Мехеда Н.В.
обвинуваченого ОСОБА_1
захисника ОСОБА_2
потерпілих ОСОБА_3, ОСОБА_4
представника ОСОБА_5
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Городок Львівської області кримінальне провадження №12013150180000055 від 21.01.2013р. по обвинуваченню
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с.Дубаневичі Городоцького району Львівської області, українця, громадянина україни, з середньою освітою, безпартійного, працюючого водієм ПП „ОСОБА_6", раніше не судимого, проживаючого в АДРЕСА_1
за ознаками ч.1 ст.125 КК України,-
ОСОБА_1, 20.01.2013р. о 21 год., в стані алкогольного сп"яніння, в будинку АДРЕСА_2 в с.Вишня Городоцького району Львівської області, в сварці, на грунті раптово виниклих неприязних взаємовідносин, умисно рукою наніс удар по тілу ОСОБА_3, як наслідок спричинив їй два синці на лівому плечі та передпліччі, що відноситься до легкого тілесного ушкодження, далі в сварці з ОСОБА_4, умисно наніс їй удар ногою в груди та удар рукою в обличчя, як наслідок спричинив три синці на лівій молочній залозі та в ділянці нижньої щелепи зліва, що відноситься до легких тілесних ушкоджень.
Ухвалою судді від 01.03.2013р. призначено судовий розгляд у кримінальному провадженні.
В суді 12.03.2013р. потерпілі ОСОБА_3 і ОСОБА_4 відмовились від обвинувачення у кримінальному провадженні №12013150180000055 від 21.01.2013р. на ОСОБА_1 за ознаками ч.1 ст.125 КК України, просять кримінальне провадження на нього - закрити, цивільні позови залишити без розгляду, мотивуючи тим, що претензій матеріального чи морального характеру до обвинуваченого не мають, про що подали (кожна) відповідну письмову заяву.
ОСОБА_1 просить закрити кримінальне провадження на нього, мотивуючи тим, що вину в скоєному правопорушенні за ознаками ч.1 ст. 125 КК України визнає, кається у скоєному, помирився з потерпілими, відшкодував завдану шкоду, потерпілі від обвинувачення - відмовились.
Прокурор, захисник обвинуваченого, представник потерпілих висловились на закриття кримінального провадження з підстав передбачених п. 7 ч. 2 ст. 284 КПК України.
Вивчивши кримінальне провадження щодо ОСОБА_1 за ознаками ч. 1 ст. 125 КК України, заслухавши думку потерпілих їх представника, прокурора, обвинуваченого, захисника, суд приходить висновку про закриття кримінального провадження.
Відповідно до п.1 ч.1 ст. 477 КПК України кримінальне провадження за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 125 КК України здійснюється у формі приватного обвинувачення.
Згідно з п. 7 ч.1, ч. 6 ст. 284 КПК України кримінальне провадження закривається, якщо потерпілий, а у випадках, передбачених цим Кодексом, його представник відмовився від обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення. Якщо, зокрема, дана обставина виявляється під час судового провадження, суд постановляє ухвалу про закриття кримінального провадження.
За положеннями ч. 4 ст. 26 КПК України кримінальне провадження у формі приватного обвинувачення розпочинається лише на підставі заяви потерпілого. Відмова потерпілого, а у випадках, передбачених цим Кодексом, його представника від обвинувачення є безумовною підставою для закриття кримінального провадження у формі приватного обвинувачення.
За наведенного та керуючись ст. 26, п. 7 ч. 1, ч. 6 ст. 284, ст.ст. 129, 318, 372, 477 КПК України, суд -
кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_1 у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України - закрити на підставі п.7 ч.1 ст.284 КПК України.
Цивільні позови ОСОБА_3 і ОСОБА_4 до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди - залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана протягом 7 днів.
С у д д я : А.М.Малахова - Онуфер