Справа № 351/660/13-п
Номер провадження № 3/351/308/13
про повернення для належного оформлення
18 березня 2013 року м.Снятин
Суддя Снятинського районного суду в Івано-Франківській області ОСОБА_1 розглянувши матеріали, які надійшли від Снятинського РВ УМВС в Івано-Франківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, не працює,
за ст. 173 КУпАП,-
У протоколі про адміністративне правопорушення від 09.03.2013 р. зазначено, що ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП, а сааме: 09.03.2013р. біля 19.00 год. перебуваючи в с. Княже Снятинського району, в громадському місці безпричинно голосно кричав та виражався нецензурними словами, чим порушив громадський порядок та спокій громадян.
Згідно ст. 256 ч.1 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення).
Відповідно до ст. 278 п. 2, 4 КУпАП орган (посадова особа) при підготовці до розгляду справи про адміністративне правопорушення вирішує такі питання: чи правильно складено протокол та інші матеріали справи про адміністративне правопорушення; чи витребувано необхідні додаткові матеріали.
Однак, у протоколі про адміністративне правопорушення не вказано на підставі якого документу встановлено особу правопорушника ОСОБА_2 та не зазначено прізвища, ім'я по-батькові свідків правопорушення.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 256, 276, 278 КУпАП , -
Повернути матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2 в Снятинський РВ УМВС в Івано-Франківській області для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: підпис
Суддя Снятинського районного суду Калиновський М.М.