Рішення від 20.12.2012 по справі 2609/27241/12

Справа № 2-7047/12

2609/27241/12

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

20 грудня 2012 року Солом'янський районний суд м.Києва в складі:

головуючого -судді Кушнір С.І.

при секретарі Прокопів В.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить розірвати шлюб з відповідачем посилаючись на те, що спільне життя з відповідачем не склалося, через протилежні погляди на шлюб виникали непорозуміння та сварки, з липня 2012 р. припинили шлюбні відносини, не ведуть спільне господарство, примирення не можливе, після розірвання шлюбу дитина залишиться проживати з нею, спору про поділ майна не має.

У судовому засіданні позивач підтримала заявлені вимоги з підстав наведених в позовній заяві.

Відповідач в судовому засіданні позов визнав та пояснив, що з липня 2012 р. через несумісність характерів припинили шлюбні стосунки, мешкають окремо, не ведуть спільне господарство, примирення не можливо, після розірвання шлюбу син залишиться проживати з позивачем, спору про поділ майна не має.

Заслухавши позивача, відповідача, дослідивши матеріали справи‚ суд вважаєщо позов підлягає задоволенню з таких підстав.

В судовому засіданні встановлено що сторони зареєстрували шлюб 28.04.2006 р., від шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

З липня 2012 р. сторони не ведуть спільне господарство, не підтримують шлюбні стосунки.

Суд на підставі всебічного дослідження матеріалів справи з врахуванням відносин які склалися між подружжям дійшов висновку що сторони не змогли створити міцної сім'їподальше збереження шлюбу суперечитиме інтересам сторін, тому їх шлюб підлягає розірванню.

З урахуванням наведеного‚ на підставі ст.ст. 105, 110, 112 Сімейного кодексу України та керуючись ст.ст.10, 60, 174, 208, 209, 212 -215, 223, 294 ЦПК України суд

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 28.04.2006 р. в Відділі реєстрації актів цивільного стану Солом»янського районного управління юстиції у м.Києві (актовий запис № 491) розірвати.

Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

СУДДЯ:
Попередній документ
28424320
Наступний документ
28424322
Інформація про рішення:
№ рішення: 28424321
№ справи: 2609/27241/12
Дата рішення: 20.12.2012
Дата публікації: 04.01.2013
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Солом'янський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори, що виникають із сімейних правовідносин; Спори, що виникають із сімейних правовідносин про розірвання шлюбу