пр. № 2-о/2608/394/12
ун. № 2608/16449/12
28 грудня 2012 року суддя Святошинського районного суду м. Києві Лук'яненко Л.М. розглянувши матеріали цивільної справи за заявою ОСОБА_1 зацікавлена особа : органу опіки та піклування Святошинської районної в м.Києві державної адміністрації про визнання недієздатним, -
Ухвалою Святошинського районного суду м. Києва від 13 листопада 2012 року провадження по справі за заявою ОСОБА_1 зацікавлена особа : органу опіки та піклування Святошинської районної в м.Києві державної адміністрації про визнання недієздатним, було зупинено у зв'язку з призначенням по справі судово-психіатричної експертизи.
28 грудня 2012 року вказана цивільна справа була повернута до Святошинського районного суду м. Києва з Київського міського центру судово-психіатричної експертизи після виконання ухвали та проведення експертизи.
Дослідивши матеріали справи та враховуючи висновок експертизи, суд вирішив відновити провадження по справі та призначити судовий розгляд.
Керуючись ст. 204 ЦПК України суддя, -
Відновити провадження по справі за заявою ОСОБА_1 зацікавлена особа : органу опіки та піклування Святошинської районної в м.Києві державної адміністрації про визнання недієздатним.
Призначити судове засідання на 30 січня 2013 року на 12 годин 40 хвилин в приміщенні Святошинського районного суду м. Києва (м. Київ. вул. Я. Коласа 27-а зал №1).
В судове засідання викликати сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: