про залишення позовної заяви без руху
Справа № 1715/17280/12
24.09.2012 м.Рівне
Суддя Рівненського міського суду Рівненської області Наумов С.В. отримавши позовну заяву, яка надійшла від ОСОБА_1 до Управління житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Рівненської міської ради в особі Міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання. про визнання протиправними дії відповідача, зобов"язанння вчинити дії,-
19.09.2012 до Рівненського міського суду надійшла на розгляд позовна заява ОСОБА_1 до Управління житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Рівненської міської ради в особі Міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання. про визнання протиправними дії відповідача, зобов"язанння вчинити дії.
Згідно з ч. 2 ст. 87 КАС України, розмір судового збору, порядок його сплати, повернення і звільнення від сплати встановлюється законом.
Так, відповідно до ст. 1 Закону України "Про судовий збір" № 3674-VI від 08.07.2011 р., який діє з 01.11.2011 р., судовий збір - збір, що справляється на всій території України за подання заяв, скарг до суду, а також за видачу судами документів і включається до складу судових витрат.
Відповідно до п.п. 1 п. 7 ч. 2 ст. 10 Прикінцеві та перехідні положення Закону України "Про судовий збір" від 08.07.2011 № 3674-VI у Декреті Кабінету Міністрів України від 21 січня 1993 року N 7-93 "Про державне мито" пункти 1 і 2 статті 3 виключено.
Згідно п.п. 1 п. 3 ч. 2 ст. 4 Закону України "Про судовий збір" № 3674-VI від 08.07.2011 р., який діє з 01.11.2011 р., за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру сплачується судовий збір в розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати, що становить 32 грн.19 коп..
При подачі позову до суду судовий збір сплачений не був.
Таким чином, позовну заяву слід залишити без руху із наданням позивачу строку для усунення недоліків вказаних в ухвалі та оплати судового збору у сумі 28 грн. 23 коп.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 106 КАС України,
Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Рівненської міської ради в особі Міжвідомчої комісії з розгляду питань відключення від мереж центрального опалення та гарячого водопостачання. про визнання протиправними дії відповідача, зобов"язанння вчинити дії - залишити без руху.
Надати позивачу п"ятиденний строк для усунення недоліків позовної заяви визначені в ухвалі з дня отимання копії ухвали та оплати судового збору в сумі 32 грн. 19коп. на рахунок: УДК м. Рівне, код за ЄДРПОУ 22586331, Банк отримувача УДК у м. Рівне, код банку отримувача (МФО) 833017, рахунок отримувача 31217206700002, код класифікації доходів бюджету 22030001, код ЄДРПОУ суду 26406128, призначення платежу - судовий збір.
Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський міський суд протягом п"яти днів з дня отримання ухвали.
Суддя: Наумов С.В.