Ухвала від 23.07.2012 по справі 2а-17465/11/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

УХВАЛА

23 липня 2012 року № 2а-17465/11/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі:

головуючого судді -Добрівської Н.А.,

за участю секретаря судового засідання -Шаповалової К.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні питання щодо виправлення описки в постанові Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 грудня 2011 року по адміністративній справі

за позовом ОСОБА_1

доУправління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

третя особа без самостійних вимог:

Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації

провизнання дій протиправними, зобов'язання вчинити певні дії, -

ВСТАНОВИВ:

21 жовтня 2011 року ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом до Управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (далі по тексту -Управління, відповідач), третя особа без самостійних вимог: Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації про визнання протиправними дій Управління щодо відмови ОСОБА_1 у встановлені статусу інваліда війни і видачі відповідного посвідчення та зобов'язання встановити ОСОБА_1 статус інваліда війни і видати відповідне посвідчення.

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 грудня 2012 року адміністративний позов ОСОБА_1 задоволено повністю; визнано дії Управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації щодо відмови ОСОБА_1 у встановленні статусу інваліда війни та видачі відповідного посвідчення протиправними; зобов'язано Управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації встановити ОСОБА_1 статус інваліда війни та видати відповідне посвідчення на підставі наданих нею документів.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 14 червня 2012 року апеляційна скарга Управління праці та соціального захисту населення Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації залишена без задоволення, постанова суду першої інстанції -без змін.

В силу положень статті 24 КАС України постанова Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 грудня 2012 року набрала законної сили 14 червня 2012 року.

22 червня 2012 року позивач подала до суду заяву про виправлення описки в постанові суду першої інстанції щодо імені позивача, а саме, замінити ім'я позивача «ОСОБА_1»на правильне «ОСОБА_1».

17 липня 2012 року від позивача надійшла письмова заява про відкликання її заяви від 22.06.2012 року за минуванням потреби. До вказаної заяви позивачем додано копію експертного висновку Українського бюро лінгвістичних експертиз від 26.06.2012р. за №056/398-с, яким встановлено ідентичність українського запису особового імені ОСОБА_1 і ОСОБА_1.

Розгляд питання про виправлення описки призначено до розгляду в судовому засіданні.

Учасники процесу про день, час та місце проведення судового засідання повідомлені у відповідності із вимогами ст.35 Кодексу адміністративного судочинства України. Відповідно до ч.1 ст.41 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Згідно частини 2 статті 169 КАС України неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Відповідно до ч.1ст.169 КАС України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Як вбачається з матеріалів справи, в позовній заяві, підписаній позивачем 27.11.2011 року зазначено особове ім'я позивача «ОСОБА_1». При цьому, згідно наявних в матеріалах справи копії паспорта позивача і копії трудової книжки, особове ім'я позивача «ОСОБА_1».

При цьому в тексті постанови Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 грудня 2012 року судом помилково зазначено особове ім'я позивача «ОСОБА_1»замість «ОСОБА_1».

При вирішенні питання про виправлення описки в судовому рішенні судом враховується експертний висновку Українського бюро лінгвістичних експертиз від 26.06.2012р. за №056/398-с, яким встановлено ідентичність українського запису особового імені ОСОБА_1 і ОСОБА_1, що свідчить про те, що внесення виправлень в постанову суду не вплине на його зміст і не призведе до порушення прав і інтересів позивача.

Зважаючи на зазначене, суд вважає за необхідне виправити допущену описку щодо особи, яка є позивачем у даній справі, а саме виправити особове ім'я позивача у відповідних відмінках з «ОСОБА_1»на «ОСОБА_1».

Враховуючи наведене та керуючись ст. 169 КАС України, суд,

УХВАЛИВ:

Виправити описку в постанові Окружного адміністративного суду міста Києва від 14 грудня 2011 року шляхом заміни у тексті судового рішення відомостей щодо особи, яка є позивачем у справі і читати правильно «ОСОБА_1»замість «ОСОБА_1»у відповідних відмінках.

Ухвала набирає законної сили в порядку і строки визначені статтею 254 КАС України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції у порядку та строки встановлені ст.ст.185-187 КАС України.

Суддя: Н.А. Добрівська