Провадження № 2/1522/7993/12
Справа № 1522/9196/12
03 травня 2012р. м. Одеса
Суддя Приморського районного суду м. Одеси Домусчі Л.В., розглянувши позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк Надра»до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором , -
Позивач звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Згідно відповіді адресного бюро Головного Управління Міністерства Внутрішніх справ України в Одеській області яка надійшла до судді 03.05.2012 р. зазначено що відповідачі ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстровані за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1, Третій провулок Калініна буд. 10.
Позивачем було зазначено адресу відповідачів таку як: АДРЕСА_1 яка відноситься до Приморського району м. Одеса, таким чином позивачу необхідно звертатися с позовом до Біляївського районного суду Одеської області .
Керуючись ч.1 ст. 109 ЦПК України позови до фізичної особи пред'являються до суду по зареєстрованому у встановленому законом порядку місця його реєстрації чи перебування.
Згідно пункту 4 частини 3 статті 121 Цивільно-процесуального кодексу України позовна заява повертається позивачеві, так як справа не підсудна цьому суду.
Керуючись ч.1 ст.109, ч.3 ст.121 ЦПК України, суддя -
Позовну заяву Публічного акціонерного товариства «Комерційний банк Надра»до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором - повернути.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали, згідно ч.2 ст. 294 ЦПК України
Суддя Приморського
районного суду м. Одеси ОСОБА_3
03.05.2012